BSG Dystrybucja Polska Sp. z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 18 ocen.

Opinie o BSG Dystrybucja Polska Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BSG Dystrybucja Polska Sp. z o.o.

vtu

a to jest akurat niestety bartdzo możliwe @czachor. Nie mówie ze tutaj tak jest bo nie wiem, ale wiem że generalnie tak niestety w firmach bywa ...

handlowiec

A ja owszem polecam!!!! nigdzie takiej atmosfery jak w rodzinie nie znajdziecie. To nie korporacja to super praca. A swoją drogą anonimy zawsze byli wszarzami!

anonim

Nie polecem pracy w tej firmie.

anonim

Słowa kojarzące się z tą firmą to BEZNADZIEJA Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ZERO Atmosfera i ludzie tam pracujący są ZARZĄD BEZNADZIEJA A PRACOWNICY LUX Od jakiej stawki można negocjować pensję?ŻADNEJ Najbardziej w tej firmie podobało mi się: NIC Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w: WSZYSTKO

Zostaw opinię o BSG Dystrybucja Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BSG Dystrybucja Polska Sp. z o.o.