Bsg Dystrybucja Polska Sp. z o.o.

Bsg Dystrybucja Polska Sp. z o.o.

Opinie o Bsg Dystrybucja Polska Sp. z o.o.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. A jak to wygląda w BSG Dystrybucja Polska Sp. z o.o.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

vtu

a to jest akurat niestety bartdzo możliwe @czachor. Nie mówie ze tutaj tak jest bo nie wiem, ale wiem że generalnie tak niestety w firmach bywa ...

handlowiec

A ja owszem polecam!!!! nigdzie takiej atmosfery jak w rodzinie nie znajdziecie. To nie korporacja to super praca. A swoją drogą anonimy zawsze byli wszarzami!

Nie polecem pracy w tej firmie.

Słowa kojarzące się z tą firmą to BEZNADZIEJA Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ZERO Atmosfera i ludzie tam pracujący są ZARZĄD BEZNADZIEJA A PRACOWNICY LUX Od jakiej stawki można negocjować pensję?ŻADNEJ Najbardziej w tej firmie podobało mi się: NIC Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w: WSZYSTKO

Zostaw opinię o Bsg Dystrybucja Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bsg Dystrybucja Polska Sp. z o.o.