Hotel System Management Sp. Z o. o.

Poznań

Opinie o Hotel System Management Sp. Z o. o.

co to
użytkownik zarejestrowany

Pewnie, że wszystko zależy od banku @aoa, ale myślę, że jak by było jakiekolwiek ogłoszenie to by się pokazało, choć może jest szansa, że jakaś rekrutacja się pokaże. Ciekawe tylko jaka atmosfera panuje.

PRACOWNIK

Jestem pracownikiem Hotelu System we Wrocławiu i odkąd pracuję (9m-cy) tylko 2-3 razy wypłata była wypłacona na czas (do 10. następnego m-ca). Poza tym zawsze opóźnienia przy wypłatach (nawet do półtora miesiąca)!!!! Pracownicy pozostawieni sami sobie, bez środków do życia oraz systematycznie sprawdzani systemem monitoringu i strofowani z błahych lub całkowicie wymyślonych powodów. Atmosfera pracy w działach recepcji, restauracji oraz służb sprzątających bardzo przyjemna, współpraca z innymi działami oraz zarządzającymi często konfliktowa.

Zostaw opinię o Hotel System Management Sp. Z o. o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel System Management Sp. Z o. o.