Opinie o PUBLIC PR MARCIN KAŁUŻNY w Katowice

https://www.facebook.com/PUBLICPRAgencjaKreatywna / https://www.facebook.com/jakoscroku

Branże: Marketing, reklama i PR - usługi PR

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PUBLIC PR MARCIN KAŁUŻNY w Katowice

bezpośrednio pewnie nie ma takiej mocy, ale.... jeśli masz w pracy notoryczny stres, chcą czy nie przenosisz go do domu...

W jaki sposób praca wpłynęła Ci na rozbicie małżeństwa? Pan(usunięte przez administratora)chyba nie ma aż takiej mocy destrukcji.

były

Witam...wszedłem z ciekawości na to forum i widzę, że niezła opozycja do Tej Firmy. Postanowiłem coś napisać, ponieważ nie zgadzam się ze wszystkim co jest napisane, a mianowicie: - jest to firma, w której praca polega na sprzedaży, tak więc nie pojmuję dlaczego zaskoczeniem jest, że trzeba osiągać wyniki (nie masz klientów, nie przynosisz pieniędzy do firmy więc za co mają Ci płacić) - co do personalnych ucieczek to: dyrektor jest wymagający, ale to jego praca (stanowisko) więc nie ma co się dziwić. Tak na marginesie to jest facet w porządku z którym można normalnie pogadać. - właściciel - osoba wymagająca, ale człowiek, który jest fair bo osobiście się o tym przekonałam/em (celowo nie piszę płci). Sposób bycia właściciela jest taki, a nie inny ale przecież ocenia się ludzi po tym co zrobią dla drugiego, a nie po tym czy jest osobą stonowaną i z dystansem czy po prostu kumplem do piwa (chociaż prywatnie też był ok). Reasumując jeżeli szukasz pracy, gdzie wypłata Ci się należy to złóż CV w innej firmie, natomiast jeśli chcesz być wynagrodzony proporcjonalnie do swoich osiągnięć to powinieneś/aś dać sobie radę. Nie wnikam w mojej ocenie w rzetelność samego konkursu...skwituję to tak: jest tak samo, a może i lepiej niż w innych tego typu inicjatywach. Dla osób które potrzebują pieniędzy apeluję by się nie sugerowali opiniami bo zarobić można naprawdę nieźle. Zęby nie było tak, że za bardzo słodzę to powiem, że czasem decyzje Firmy potrafią wyprowadzić z równowagi i w mojej ocenie są bezsensowne ale przecież każdy ustala swoje zasady. Jedno jest pewne, jeżeli Firma działa ponad 5 lat i stale się rozwija to nie jest przypadek.

Polonia

Kolego, gdybyś był dziennikarzem, felietonistą i wizjonerem to też byś mógł. Ha ha ha.

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
kolega

lubię Marcinka:) jeżdżę z nim na karaiby w grudniu heehhe

Polonia

To co napisałem wcześniej to oczywista kpina z tej firmy. Nie polecam raz jeszcze. A zauważyliście, że nie ukazało się grudniowe wydanie BR?

b. pracownik

(usunięte przez administratora). Ogólnie nic godnego polecienia - oczekiwania w ogłoszeniach o pracę wygórowane, aby sprawiać sztuczne wrażenie firmy z wysokiej pułki, a CV moze wyslac kazdy i dostac te prace rowniez! ponadto zadaj sobie pytanie, która porządna firma z wysokiej pułki zatrudnia kogoś na nie wiadomo jaki okres na umowe o dzieło? Dosłownie czas jest niewiadomy bo musisz spełnić pewne specjalne warunki, aby sobie na inna, lepsza umowe zasłuzyć. Podstawa tez marna bo dosłownie podstawowa, tak przynajmniej było, nie wiem jak obecnie. Aby dostać więcej niż najniższą krajowa musisz wypracować sobie premię pozyskujac klientów przez telefon, czyli praca mało się różni od tych co dzwonią do ciebie z Playa czy Orange przedłużyc umowe albo wcizskac telefon "za free", tyle że w publicu dzwonisz do firm, a raczej do osób na wysokich stanowiskach wcizkając im powierzchnię reklamową za kilkanascie tys. i jakis konkurs, co jest naciągany tak, że szok, ogólnie sprzedawany bo jak pamiętam to nie mogłeś wziąć w nim udziału bez wykupienia powierzchni w dodatku prasowym do gazety, ale mówi się, że jest on kierowany do wszystkich.. o tym ze do wszystkich, którzy zapłacą to już nie... to tajemnica:) co do fundacji qualitas cos tam.. dobrych praktyk to jeszcze do niedawna byla ona zarejestrowana na ten sam adres pod ktorym fimra public pr, a jednoczesnie pod osobistym adresem mieszkania wlascicicela firmy, te dane sa dostepne w internecie. Na stronie konkursu widnial kiedys spis zarzadu owej pseudo-fundacji i "o dziwo" czlonkami zarzudu byli najblizsi pracownicy pana marcina- własciela firmy, a wlascicielem fundacji chyba on sam. no po prostu wiekszego marketingowego przekrętu moje oczy nie widziały... co do tych wymagań, o których pisała polonia to kolejna kpina. W samej firmie malo kto ma kierunkowe wykształecenie z tych wymaganych. pracowaly tam osoby bez zadnego wyksztalecenia i jeszcze takie pracują bo widze na ich stronie te osoby. Języka angielskiego nikt u nich nie znal na tyle, aby stworzyc np. oferte po angielsku lub, zeby przygotowac tlumaczenie maila. Komunikatywnie to 80% mlodziezy zna, ale zeby porozmawiać z klientem przez telefon o konkursie jakość roku to gwarantuję, że nikt w tej firmie za moich czasow! chyba, ze zatrudnili w koncu kogos z dobrym angielskim, choc nie wiem po co tego wymagaja bo nie pamietam, aby wiecej niz raz taka umiejsetnosc byla potrzebna, a jednorazowo mozna zlecic taka blachostkę studence filologii za pare zlotych. Nie musisz wieżyc w to co piszę, nie licze na to i nie oczekuję tego, ale teksty poloni sa tak przesiąknięte marketingiem szeptanym, że aż śmierdzą... marketingowcow to public ma naprawdę zacnych! sam widzisz ile się tam możesz nauczyc... powodzenia!

były pracownik - na szczęście

mnie też się nie podobało, wielka lipa

Pracowałem i mi się nie podobało.

PR??

(usunięte przez administratora). Prawda jest taka, że najlepiej jest iść i sprawdzić samemu jak tam jest. Przykry jest tylko fakt, że za piękną otoczką idealnej firmy z wymaganiami i ambitnymi stanowiskami kryje się zwykły telemarketing. Nie rozumiem dlaczego osoby zarządzające firma nie powiedzą wprost jaki to jest charakter pracy tylko liczą na ludzką... niewiedzę, naiwność lub ciężką sytuację, w której każda praca jest dobra byle by była?? Czy na tym polega PR? Oczywiście, że nie. Więc skoro Public PR w taki sposób się kreuje i dba o swój wizerunek to jakość jej działalność na płaszczyźnie B2B jest co najmniej wątpliwa.

i co się tak pieklisz ?

Przecież to jest, jak sama nazwa wskazuję Agencja Kreatywna Public PR to muszą się również lub przede wszystkim sami kreować.

PR??

PS. Żadna firma nie jest idealna więc tak chwalebne posty na jej temat na pewno nie będą cieszyć się obiektywnym odbiorem a chyba nie taki jest zamiar firmy. To tak z zakresu PR:)

PR??

Chyba ktoś nie zrozumiał mojego wpisu:) Nie bardzo rozumiem po co osobą, które mają sprzedawać powierzchnie reklamowe doświadczenie w PR i dziennikarstwie? Raczej przydatne są w tym przypadku umiejętności handlowe i/lub telemarketingowe. Wspomniana przez Ciebie Fundacja to sztuczny twór firmy Public PR, więc gdzie tu mowa o rozwijaniu? Założenie kolejnej działalności gospodarczej o statusie Fundacji to nie jest zbyt wygórowana umiejętność. Zabieg ten bardziej można nazwać "mydleniem klientom i przyszłym pracownikom oczu". Fascynuje mnie jednak Twoje stwierdzenie "dla dobra firmy" z psychologicznego punktu widzenia można stwierdzić, że dość mocno utożsamiałeś się z tą firmą... bowiem wolałeś odejść nić być balastem dla pracodawcy. Chcę się napisać, że to czyn godny podziwu, jednak zakrawający o ludzką głupotę. Przez kilkanaście miesięcy jak sam twierdzisz miałeś okazję tam pracować, nagle po kilkunastu miesiącach coś jest nie tak i postanawiasz odejść? Czy zdobyte doświadczenie nie zaprocentowało? A być może doświadczenie było tak znikome bądź nieefektywne? Twój przypadek jest fascynujący to trzeba przyznać szczerze. Lub jesteś osobą, nadal związaną z firmą być może tym nowym PR-owcem, który ma dbać o wizerunek firmy? Jeżeli tak proponuję aby dobrze planować kolejne wpis bowiem te dotychczasowe są niespójne i obnażają wiele niedociągnięć.

??

też zaczynam się już zastanawiać czy Polonia pisze na serio czy jest to tak wyszukany sarkazm:)

wow

Polonia, uwielbiam Twoje poczucie humoru :-)i wyszukany sarkazm. Dzięki

Polonia

Zwyczajnie. Jak trudno się tam dostać - trzeba spełniać szereg oczekiwań - biegła znajomość języka angielskiego, długoletnie doświadczenie w PR albo w dziennikarstwie. Tak trudno się tam utrzymać. Jednym słowem to praca dla najlepszych. Musiałem odejść, by nie być balastem właśnie dla nich. Dla dobra firmy, nie żałuję. Fakt, że nad konkursem przejęła pieczę FUNDACJA QUALITAS EUROPEJSKIE CENTRUM PROMOCJI DOBRYCH PRAKTYK BIZNESOWYCH wskazuje, że firma się rozwija i idzie w dobrym kierunku.

Derek
@Polonia

Jak pan (usunięte przez administratora) stosuje dobre praktyki biznesowe, to mi kaktus wyrośnie. Ta nazwa (europejskie centrum dobrych praktyk biznesowych) to czysta kpina, i wyłącznie zabieg marketingowy.

??

Polonio wnioskuję, że jesteś byłym pracownikiem?? dlaczego postanowiłaś odejść z tak wspanialej firmy??

Polonia

Bardzo dziękuję. Potwierdzam - te kilkanaście miesięcy w firmie Public PR to najlepsze lata w mojej karierze. Najważniejsze, że mam poczucie tego, że moi następcy - osoby kompetentne i obyte - godnie reprezentują firmę na rynku medialnym.

PR??

Polonio jeżeli dla Ciebie kariera w mediach i PR to pisanie artykułów sponsorowanych i wciskanie firmom Jakości Roku (konkursu, który z punktu widzenia PR-owca jest delikatnie ujmując zbędnym znaczkiem a teksty sponsorowane przeżytkiem reklamowym) to faktycznie polecaj tą firmę, niech wszyscy zainteresowani walą do niej jak w dym :) PR pełną gębą;)

Pozdrawiam Polaonię

Jak to miło zacząć dobrze dzień, tak radośnie i nieoczekiwanie. Takiego żartu i dyrdymałów dawno nie czytałam !!!!!!!!. Ja też twierdzę, ze warto się udać na rozmowę do tej "największej" PR-owej firmy. Doświadczenie bezcenne. Dużo się można nauczyć, przede wszystkim jak nie zwariować. Wszyscy mają wykształcenie kierunkowe - np.dziennikarskie, znają biegle angielski czego dowodem jest zawarty w samej nazwie firmy pleonazm PUBLIC PR :-) Wielkie brawa i szacun.

Zostaw merytoryczną opinię o PUBLIC PR MARCIN KAŁUŻNY - Katowice

• Jak się pracuje w PUBLIC PR MARCIN KAŁUŻNY?

Zobacz opinie na temat firmy PUBLIC PR MARCIN KAŁUŻNY tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PUBLIC PR MARCIN KAŁUŻNY?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 25 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PUBLIC PR MARCIN KAŁUŻNY?

Kandydaci do pracy w PUBLIC PR MARCIN KAŁUŻNY napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PUBLIC PR MARCIN KAŁUŻNY
2.5/5 Na podstawie 610 ocen.

PUBLIC PR MARCIN KAŁUŻNY