Elkom GSM Serwis

Siedlce

Opinie o Elkom GSM Serwis

NIEZADOWOLONA

Nie polecam !!!!!!!! Oddałam do "elkom"galaxy A3 będący na gwarancji ,ponieważ przestał działać wyświetlacz .Pani w serwisie, w opisie usterki napisała że jest rozlany LCD .Nie wiem na jakiej podstawie wysnuła taki wniosek ,ale wówczas nie wnikałam w to Poinformowała mnie że naprawa spowoduje wykasowanie wszystkich danych jakie są w telefonie W związku z tym poprosiłam o zachowanie danych podczas naprawy (odpłatne 50 zł )Poprosiłam o zapisanie tej informacji w formularzu zlecenia naprawy .Poprosiłam Panią również o dokładne obejrzenie telefonu i opisanie jego stanu .Nadmieniam że aparat był w stanie idealnym ,żadnej rysy ,nic do czego można byłoby się przyczepić .Po tygodniu dostałam informację że mogę odebrać telefon .W serwisie podczas odbioru telefonu okazało się że wyświetlacz nadal nie działa ,dodatkowo jest na nim pęknięcie Pani tłumaczyła się że ja rzekomo chciałam tylko odzyskać dane a nie naprawić ,Na temat pękniętego wyswietlacza dowiedziałam się że mógł pęknąc dawno temu a u nich tylko rysa się uwidoczniła ŻENADA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dowiedziałam się ponadto że mogą mi naprawić ZEPSUTY "U NICH "WYŚWIETLACZ ZA 300 ZŁ Ręce mi opadły ........Telefon zabrałam i wyszłam Nigdzie jeszcze nie spotkałam się z taką niekompetencją i takim potraktowaniem klienta Czuje się oszukana przez ten "tzw serwis" ,który mało że nie naprawił mi telefonu to jeszcze dodatkowo uszkodził .OMIJAĆ Z DALEKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NIEZADOWAOLONA

nikita76x

I zapomniałam jeszcze dodać, że w firmie IREPAIR zapłaciłam o 20zł taniej, niż w ELKOM GSM SERWIS za usługę, której i tak nie umieli wykonać. Fakty mówią same za siebie.

nikita76x

Żenada !!!!! Nie potrafili naprawić telefonu przez miesiąc, tłumaczyli się wadliwą częścią, którą zakupili do mojego telefonu. Najpierw dwa tygodnie czekałam aż "serwis" zakupi część, a potem kiedy część zamontowali do telefonu i okazało się że nie działa, czekali na reklamację, zamiast kupić gdzieś indziej, naprawić telefon, żeby klient był zadowolony. A najgorsze jest chyba to, że nie ma możliwości porozmawiać z osobą, która zajmuje się naprawą, bo rzekomo pracuje gdzieś w "podziemiach" i nie ma tam sygnału. W dzisiejszych czasach jest to dla mnie nie do pomyślenia. Po pseudo serwisie zaniosłam telefon do konkurencyjnej firmy na ulicy Kilińskiego IREPAIR i telefon po dwóch dniach został naprawiony. Uczcie się !!!!

lebanon71

Nie polecam ! Prawie cztery tygodnie czekania na telefon - uszkodzone gniazdo do ładowarki - laska , ktora tam pracuje zupelnie niekompetetna i zakrecona. Omijac z daleka ten ala serwis !

piotr

Oddałem smartfona HTC na gwarancji w stanie idealnym, to wrócił po tygodniu z rysą z tyłu obudowy i obdartym frontem matowej warstwy powłoki maskowania górnego głośnika. Ale szlak mnie trafił jak oddałem sony ericssona po utopieniu w kubku z kawą, który od razu był wyłaczony i umyty w odczynniku do czyszczenia głowic od drukarek atramentowych następnie wysuszony, niestety z po uruchomieniu okazało się że głośniczek od rozmów uległ uszkodzeniu. Oddałem więc ten telefon do wyceny naprawy i czyszczenia. Po jakiś dwóch dobrych tyg. okazało się że tel. ma uszkodzoną taśmę łączącą ekran z płytą główną. Dowiodłem, że to nieprawda bo tel. przed zalaniem działał poprawnie. Rozbierajac go w pośpiechu urwałem taśmę przycisku spustu aparatu fotograficznego, którą serwis miał mi wymienić. Serwis podjął się naprawy w kwocie ok.60 złotych. Po ok. 12 dniach tel. naprawiono i pobrane za usługę 30 złotych nie dając mi pokwitowania (paragonu) twierdząc, że ta usługa nie podlega nawet renkojmi.No cóż - trudno.... Zapłaciłem. Po kilku dniach okazało się że tel. skrecono innymi śrubkami niż orginalne, tasma spustu aparatu nie wymieniona,płyta główna pokryta cała pokryta jakimś tłustym smarem może gliceryną, plastikowe zatrzaski obudowy połamane i powyrywane ze wszystkich tylko dwa dobre a co mnie zaskoczyło to, że metalowe osłony podzespołów elektronicznych płyty głównej były pogięte i krzywo osadzone. Zaznaczam, ze telefon oddany był pod względem wizualnym i technicznym conajmniej w stanie dobrym jak nie w bardzo dobrym minus. Czuję się oszukany przez ten tzw. Serwis !!!..

Lucy

Ja jestem zadowolona . Oddawałem samsunga S7 pęknięty tył , zaproponowano mi naprawę w godzinę ale nie miałam czasu czekać . Odebrałam następnego dnia naprawiony.

PTASIOR

Telefon oddany na gwarancji prawie miesiąc temu, powiedziano że naprawa będzie trwała nie dłużej niż dwa tygodnie, dzwonię po dwóch tygodniach i słyszę że telefony z tej firmy zazwyczaj naprawiane są do trzech tygodni, minął prawie miesiąc i żadnej informacji ze strony serwisu już nawet nie odbierają telefonu, a mam trochę daleko żeby do nich co chwilę jeździć i pytać się co z moim telefonem. Zastępczego nie dostałem dobrze że miałem w domu jakiegoś rupiecia z którym się męczę już prawie miesiąc. Nie polecam oddawania gwarancyjnych telefonów do tego serwisu, to już moje drugie złe doświadczenie z tym serwisem, kiedyś oddałem telefon z dwoma rysikami a wrócił już tylko z jednym a to co usłyszałem w serwisie to tylko to że to nie ich wina i jak chcę to mogę pisać reklamację i odeślą z powrotem do serwisu i kolejne dwa tygodnie bez telefonu, porażka.

NIE POLECAM !!!!

NIE POLECAM !!! Totalny brak profesjonalizmu. Po oddaniu telefonu czekałem ponad miesiąc na naprawę. Elkom cały czas twierdził że to CCS nie odpowiada na maile i ponaglenia, tylko jak można odpowiedzieć w sprawie telefonu którego się nie ma ? Udało mi się dowiedzieć że CCS otrzymało telefon dopiero po 3 tygodniach od oddania do Elkomu. Wiec gdzie on był i co elkom robił z moim telefonem przez 3 tygodnie ? Tego też nie wiedzą... szkoda nerwów i czasu na Elkom. Pierwszy i ostatni raz skorzystałem z ich usług. Nie polecam

Hamy

Nie polecam nikomu zamiast naprawić psuja jeszcze gorzej .

grabie

aj tam, firma pracuje chyba standardowo. To żadna specyficzna branża, gdzie trzeba w weekendy i święta się poświęcać dla dobra ogółu. A nawet jak nadgodziny się zdarzą to trudno :)

pracownik ;)

Serwis zajebisty i kadra również!

malinka85

Dziewczyny pracujące w serwisie, są bardzo pomocne, zawsze zadowolone i uśmiechnięte, często trafiam na duże kolejki, ale długo nie czekam :) dziewczyny moment się uwijają :)

Zadowolony

Jeśli nie czyta się tego co dają do podpisania to później są takie efekty.... Poza tym jeśli ktoś jest niezadowolony z usług tego Serwisu zawsze można telefon oddać do Salonu w którym podpisywało się umowę... Kobiety tam pracujące nie są niczemu winne! Z tego co mi wiadomo w większości przypadków telefonów gwarancyjnych Serwis ten jest jedynie pośrednikiem-naprawa odbywa się zupełnie w innym Centrum Serwisowym. Po co więc mieszać z błotem kobiety tam pracujące? Jak najbardziej jestem na +. Miła obsługa chętnie służąca pomocą, dobry kontakt. Polecam:)

Box

Serdecznie polecam! Baaaaaardzo miła i profesjonalna obsługa!

Zostaw opinię o Elkom GSM Serwis - Siedlce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elkom GSM Serwis