Sell Support

Szczecin

Opinie o Sell Support

były pracownik

NIe polecam [usunięte przez administratora]!!! *na szkoleniu wszytko pięknie wygląda, później rzeczywistość jest całkiem inna * kiepskie warunki pracy, bunkier bez okien i bez działającej klimatyzacji * w firmie ciągle psuje się sprzęt komputerowy i oprogramowanie * pracodawca nie opłaca za pracowników składek * na początku obiecywano na 3 miesiące umowę o dzieło a później o prace, jak się okazało w ogóle nie miano dać pracownikom umów o pracę * stwarzano w pracy niemiłą atmosfer * jeśli pracownik odkrył machlojki, albo zadawał za dużo pytań zwalniano pod pretekstem nie radzenia sobie * gdy pracownik awansował na inne stanowisko wyższe nie dawano nowej umowy

Zostaw opinię o Sell Support - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sell Support