Praktiker Polska Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Praktiker Polska Sp. z o.o.

ania

Hej. Czy ktoś pracuje w praktikerze w Markach i powie mi, jaka atmosfera panuje w sklepie i czy warto aplikować? Widzę, że poszukują właśnie kasjera i zastanawiam się nad wysłaniem cv. Widzę, że jest umowa i pracę i opieka zdrowotna?

nienawidzelewicy

Właśnie dostałem szanse po wielu starciach i rozmowych do pracy na magazynie w praktikerze, potrzebowali dwie osoby, po rozmowach i odbiorze papierków, skierowaniu na badania - kilka godzin później w tym samym dniu dowiedziałem się, że ja i drugi kandydat nie zostaniemy zatrudnieni w związku z tym, że rekrutacja została cofnięta... nie rozumiem.. kolejny już nie zlicze, który raz przechodze przez niepowodzenia i zawody w polskim dziadostwie chorym ustroju doszczętnie na mózg i braku jakichkolwiek perspektyw na lepsze jutro. Do zobaczenia kolejny raz w innym kraju...

Nie polecam, ciągła presja, kasa niewielka i bardzo zróżnicowane zmiany ;/ ciągła rotacja

Zostaw opinię o Praktiker Polska Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Praktiker Polska Sp. z o.o.