Praktiker

Poznań

Opinie o Praktiker

łuki

szkolenie produktowe pewnie jest na start, ale dodatkowo, takie sieci pewnie często wprowadzają nowości, z których muszą pracownika przeszkolić :) To musi być bardzo ciekawe.

megi

hmm.powiem Wam tak,ja juz tam pracuje ok 4 lat,jestem zadowolona i to bardzo...mam dobra stawke i poszanowanie ze strony managera:)) obowiazki sa...jak sie potrafi i sie chce pracowqac to nawet jest ich sporo ale o to chyba chodzi...zeby pracowac i byc za to nagrodzonym....jesli nie chcesz pracowac tylko baki zbijac to lepiej sobie odpuscic tam prace i pracowac na parkingu...tam sie nie narobisz ....

Zostaw opinię o Praktiker - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Praktiker