XBS Logistics Sp. z o.o.

Opinie o XBS Logistics Sp. z o.o.

Ale cicho

Al Fons

Mietku co z toba?

Al Fons

Motelu co z toba

bla bla

wszyscy o wszystkich a w oczy nie potrafią powiedziec :)

cicha

cicho, nic nie pisz, bo osoba z biura ma z nimi dobry kontakt, kabluje na nas do nich a oni to wykorzystują i piszą na forum. wejdź sobie na forum o tej firmie kramel i tam napisz o nich i o niejakiej osobie z biura po dawnym cursorze

?

Co nikt o nowym nic nie powie ?

?

Myślę ze [usunięte przez moderatora] kiero stworzył dobrą złogę a teraz to wielka niewiadoma co dalej nowy wymyśli

salt

A jest cos wogole co sie wam podoba w tej firmie - poza kolegami z pracy? Bo tylko same narzekania ... czemu nie robicie czegos zeby to zmienic...

cyc

NO i bardzo dobrze Wpierw nalezy zaczac zmiany w biurze bo tam najwieksze lesery. Ciagle fejsbuk i wiocha.pl.

xKiosk

za braki i ogólny burdel. a nowy kieras planuje po koleji wszystkich wymienic, z błogosławieństwem góry raczej.

FOX

te skowronki jak zwał taka zwał pracują na Annopolu ? i czemu nie było tego jednorękiego bandyty [usunięte przez moderatora]

--------

Impreza była najlepsza jak dotąd. Z socjalnego budżetu to nie starczyłoby nawet na połowę imprezy więc nie gadajcie głupot. Fakt należy się wam, tak samo jak mi. Tylko dlaczego tak mało osób zadeklarowało się szczególnie z Błonia nawaliła ekipa. Ile was przyjechało nawet połowy pracowników nie było.

mark

To nie było na koszt firmy synku tylko za nasz koszt bo to z socjalnego, więc Ci sie [usunięte przez moderatora] należy jak krowie mleko. Chlałem i żarłem swoje. Gdybym tego nie zrobił to jakiś inny [usunięte przez moderatora] by to co moje [usunięte przez moderatora] kminisz ?

skacowany_kapec

Skoro do (usunięte przez administratora) to po co jechałeś? Po co chlałeś i żarłeś na koszt firmy?

romi

Jak skomentujecie moi kochani wczorajszą imprezę integracyjną ? Dla mnie żenada. Strata czasu. Wstyd. [usunięte przez moderatora]

hmmmm

Czy nie uważacie, że od poniedziałku się atmosfera w pracy pogorszyła, i to przez jedną osobę, która zachowuję się co najmniej dziwnie jak nie dziecinnie, ma o wszystko i do wszystkich pretensję, nie odzywa się a jeśli już to z pogardą do innych i powoduje, że w pracy jest nie zdrowo. Liderze, zmień swój stosunek do pracy a przede wszystkim do ludzi, bo to do niczego nie prowadzi. My chcemy zadowolonego uśmiechniętego lidera, a nie takiego jak przez ostatnie dni.

picker

Na pewno żaden zbierający się pod tym nie podpisze!

bobo

w Gądkach jest całkiem niezle. STARy wymagajacy ale uczciwy. daje sie z nim dogadać

robol

Umowa o prace,kasa slaba ale atmosfera spoko.

byly pracownik

Nie jest tam zle... .

Zostaw merytoryczną opinię o XBS Logistics Sp. z o.o. - Błonie

• Jak się pracuje w XBS Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy XBS Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w XBS Logistics Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy XBS Logistics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w XBS Logistics Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

XBS Logistics Sp. z o.o.