XBS Logistics Sp. z o.o.

Opinie o XBS Logistics Sp. z o.o.

doforumowegoHEJTERA

Jeżeli pracujesz w "kołchozie" za "tak marne pieniądze", gdzie jest CI tak źle, z debilami, nierobami i innymi podłymi gadami to może zadaj sobie pytanie - kim TY jesteś, że nie możesz znaleźć sobie lepszej pracy ? Co cię tu trzyma ? 99,99 % ludzi nie pracuje w XBS, zawsze możesz do nich dołączyć ;) P.S. Pamiętaj - zmiany zawsze należy zaczynać od siebie a jak już będziesz tak dobry jak myślisz wtedy pracodawcy będą się bić o CIEBIE !

@doforumowegoHEJTERA

W którym miejscu napisałem, że pracuje w sztazi? Proszę czytać ze zrozumieniem.

doforumowegoHEJTERA
@Many

Haha, sam czytaj ze zrozumieniem ! W którym miejscu napisałem, że piszę do ciebie ?! ForumowyHEJTER to określenie uniwersalne, które określa pewien typ osób tu piszących. A to, że napiszesz, że pracujesz albo nie to sobie wiesz gdzie możesz wsadzić (podkreślam sobie, gdybyś miał problemy ze zrozumieniem czytanego tekstu) ;)

@doforumowegoHEJTERA

Zacytowałeś część mojego tekstu więc naturalnym było, że wziąłem tę aluzję do siebie. Przykro mi ale nie popisałeś się. Na nick zwróciłem uwagę dopiero teraz i nie sądzę żebym tak szybko zasłużył na ten tytuł. Wiem, że może być to dla Ciebie dziwne ale Tak!!! zwolniłem się ze sztazi...

Bibi

Tia, 1600-1700 i ganiają Cie jak psa, staniesz w alejce odsapnąć to Cie Skała nada do szefostwa. Rozumiem że praca za 3-4 tys. to i wymagania ale za takie psie pieniądze, gorsze niż w Biedronce i takie sceny? Niestety ale wszyscy co już zostali to nie chcą szukać innej roboty bo wiedzą, że nic lepszego na nich w świecie nie czeka. Albo są już za starzy, albo młodzi i głupi, albo jak Skała w średnim wieku ale niedorobiony

tvn24

większość z was nigdy nie pracowała uczciwie to już wszyscy wiedzą macie niskie poczucie własnej wartości dlatego jesteście rozgoryczeni nie macie wystarczającego wykształcenia i wiedzy więc pracujecie wiadomo gdzie bo piszecie tak namiętnie o firmie którą notabene okradacie to też wiadomo ale mam nadzieję że w najbliższym czasie przynajmniej parę nieporadnych osób podzieli los niejakiego "ziemniaka" właściwie skoro tak kiepsko płacą i jest tak żel to myślę że świat przed wami otworem wielkie firmy czekają na tak wspaniałych pracowników z tyloma nadprzeciętnymi zdolnościami obrażania innych nie mylić z zdolnościami intelektualnymi jak się nie mylę takowych nie posiadacie bo wasza kultura wpisów sama o tym świadczy nie czytacie książek brak zainteresowań i pasji bije po oczach dlatego powinniście drodzy Państwo sami sobie pomóc zmieniając pracę która będzie na miarę waszych umiejętności ale czy coś takiego jest OTO JEST PYTANIE CZY W WARSZAWIE JEST TEGO TYPU SZROT życzę dobrej nocy ps.brak składności ,ortografii to dla was byście się mogli wykazać zawiścią i mocą myślenia to dla was KOCHANI

@tvn24

Dlaczego jak fanatycy bronicie tego kołchozu? Myślę, że w życiu tyle nie zarabialiście co w sztazi i dlatego nie macie porównania.

tvn24
@Many

to nie fanatyzm tylko ocena tych wszystkich co im tak okropnie się pracuje w xbs więc co tam robią a dość że się obijają to innym ubliżają i wyśmiewają się to jest chyba coś na wskroś złego to świadczy o małości umysłu co takiego ci wszyscy wypisujący mają w sobie lub swojej fizyczności wyjątkowego BRAT PIT to do filmu a nie w magazynie kariera może tu wcale nie chodzi o pieniądze może również nie o wiek czy ktoś jest stary czy młody nie wam sądzić z jakich przekonań lub zamiłowań ktoś tam jest i pracuję może to jego osobista sprawa a co do porównań czego miejsca pracy czy kasy są ważniejsze w życiu rzeczy jak właśnie takie dlatego każdy z nas ma tą możliwość wyboru i robi to co chce może pracować w xbs lub równie dobrze w innym miejscu ale to nikomu nie daje prawa obrażania lub wypowiadania się na wskroś paskudnie np.o jej fizyczności lub o niedorobieniu tak na marginesie jeżeli podejmujesz pracę to masz ją wykonać bo to jest praca jeżeli bierzesz wynagrodzenie a jeśli jest inaczej to oszustwo ktoś daje i wymaga proste a ile daje to druga storna zawsze można zmienić pracę nawet za 5,10,15,20tys.ale trzeba mieć to coś czyli wykształcenie lub wiedzę za którą ci zapłacą z pocałowaniem w rękę i tak moi drodzy dochodzimy do tego że podstawa w życiu to uczciwość szeroko pojęta a jeżeli nie to współczuję rano jeżeli macie lustereczko w łazience to jak się myjecie patrzycie sobie w twarz i co tam widać tych na których plujecie i obrażacie czy pięknych młodych może i w podeszłym wieku ale co najważniejsze uczciwych i może zmęczonych pracą w xbs ale pogodnych i wyrozumiałych dla innych choćby mieli być trochę niedoskonali jak WY przecież nie jedna matka chce dobrze dla swojego dziecka wy też jesteście dziećmi tej matki pomyślcie przez moment o sobie jako o tym dobrym a nie podłym miłego dnia i miłej pracy KOCHANI

POLSAT NEWS

Ty wydaj poradnik,marnujeez sie

@tvn24

A czego się spodziewasz po ludziach zarabiających tak śmieszne pieniądze jak na Warszawskie warunki??? Że będą się wypruwać? Ludzie są wykorzystywani przez pracodawcę a Ty mówisz, że powinni być uczciwi? Niestety zarząd sztazi nie rozumie, że żeby mieć dobrego i lojalnego pracownika, należy go odpowiednio opłacić. Do Błonia: czy uważacie, że jesteście opłacani na miarę waszego zaangażowania (zadajcie sobie szczerze to pytanie).

Ktoś z dawnych lat :)

A i bym zapomniał :) Pozdrowienia dla Buły i Gośki :)

Ktoś z dawnych lat :)

Skała trzymaj się! Nie daj sobą pomiatać :) hahahaaa..... Zawsze Cię lubiłem :) Pozdrawiam

MAX

Witam. Jestem byłym pracownikiem STACI/XBS na Annopolu. Odszedłem z pracy bo atmosfera po Cursorze zrobiła się chora. Ale nie o tym chciałem się rozpisywać. A mianowicie: po obserwacji forum oraz z wypowiedzi osób z którymi utrzymuję kontakt wynika, że nic ale to nic nie zmienił się Pan Skała. Dalej zachowuje się jak zachowuje czyli jak frajerzyna. Czy nikt z nim nie może po robocie porozmawiać? Przecież to jest chłopaczyna na jeden strzał, na małe tupnięcie nogą. Ja nie rozumiem, może wy mi wytłumaczycie bo może za krótko żyje na tym świecie abym to mógł ogarnąć. Jak za takie psie pieniądze które oferuje firma bliźni bliźniego sprzedaje co chwile? Skała do Ciebie głoszę: uspokój się dzieciaku, masz prawie 40 lat. Poszukaj jakiej (usunięte przez administratora) i się ogarnij bo to ostatni dzwonek. Całe życie na garnuszku u starych i tylko spiskowanie w robocie Ci w głowie.

Błonia

zmieńcie pracę jak się nie podoba. Tylko narzekać potraficie. Obrażać ludzi na forum. W oczy tego nie powiecie? Dlaczego? Tchurzostwo i frajersto przez was przemawia.

Zenek M
@Błonia

W tej "firmie" od "liderki" w gore+Skala to nie sa ludzie!!!

Chachor

Te ostatnie 2 slowa to sie tycza oczywiscie "liderki" z Annopola i Skaly.A czlowiekowi to ja moge powiedziec prosto w oczy a to jest przecież,jak już ustaliliśmy PSIKUTA z S na koncu.

Chachor
@Chachor

Te 2 slowa to oczywista "Nieroby zasrane".

XBS

Ty chachora cwaniaku powiedz to człowiekowi prosto w oczy a nie piszesz takie coś na forum. Co odwagi zabrakło. Myślisz że co, że jesteś kimś jak napiszesz coś publicznie na kogoś i nie podasz swojego nazwiska. Gówno śmierdzące jesteś. A poza tym to wszyscy weźcie się za robotę i pilnujcie własnego nosa. Nieroby zasrane.

Brat chachora

Ty Smedzik!Ty nie bedziesz od teraz,jak cie nazywaja pala,czy przykrotki meski zwis.Ja ciebie chrzcze od tej pory:(usunięte przez administratora)

Tak tak to ja

A są jakieś pozytywne news'y?

cioca dobra rada

a co nikt nie komentuje zwolnienia pracownika administracyjnego ziemniaka? Jak sobie biuro radzi bez niego - przynajmniej pewnie internet nie zwalnia, bo nie siedzi na fb. (usunięte przez administratora)się nie wyrabia! - Karolina cały dzień reklamację robi! Całe biuro nowe powinno być, (usunięte przez administratora)na sprawdzanie,(usunięte przez administratora)a zapomniałam skaly nikt nie kupił???

@cioca dobra rada

Ziemniak przynajmniej walczyl z "Bloniem"

Okazja

Dla kariery sprzedam kolezanke/kolege z pracy-ewa jot.

Gosc
@Okazja

Ewus,a skala to bedzie na sprzedaz w jakims pakiecie,czy pojedynczo?

$

Wysyłasz za pobraniem?

@$

Nie zadawaj jej tak trudnych pytan.

!

Przeciez ona kolezanek,kolegow nie ma.Po prostu sprzedaje towar dla kariery.

admin

Jakie wpisy bo nie widziałem

Janusz eS.

Jak to co,jak zwykle-gała.

fafarafa

podoba mi się to okreslenie Wiedżma, komu mam uchylić czoła ????

Co prawda to prawda
@fafarafa

Od Cursora dostala najlepszych ludzi to dokoptowala do nich ten szmelc(agentów) z Blonia

powrót pogromcy durzych lolków

Japa kapcie :D

Do Ol(k)a z Annopola

Kiedy Olo usuniesz ta spoldzielnie inwalidow z Blonia?

Strofy z sofy
@Do Ol(k)a z Annopola

Przeciez ten Olo nic nie moze zrobic z tym chlamem(czytaj e.j.-"lider"/tuman nad tumany i m.s.-1-szy nierob 4-ej RP)"poniewaz ma zwiazane rece przez WIEDZME figurska i tego PALE smedzika bo to ich pupile sa,a raczej oczy i uszy(prawda WIEDZMO?).Ale proboj Olo sie ich pozbyc uczysz wszystkim za nich pozostali nie dosc ze musza zapier dalac to i myslec.Czekamy na ruchy-Szmaragd Walczacy.

:-D
@Strofy z sofy

uczysz=ulzysz

Zostaw merytoryczną opinię o XBS Logistics Sp. z o.o. - Błonie

• Jak się pracuje w XBS Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy XBS Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w XBS Logistics Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy XBS Logistics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w XBS Logistics Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

XBS Logistics Sp. z o.o.