LIV Prywatne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Nazaretanek

Opinie o LIV Prywatne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Nazaretanek

ypsylon

Z karty nauczyciela funkcjonują jedynie obowiązki ,zero przywilejów .Nie ma funduszu socjalnego (!),nie ma prawa do urlopu zdrowotnego,prawie zerowy dodatek motywacyjny,nauczyciel nie ma prawa głosu w żadnej kwestii.Dość łatwo szafuje się czasem pracy nauczyciela,powiadamia dzień przed radą ,(odbywają się zawsze po godzinach pracy),o obowiązkowym zebraniu,które trwa zazwyczaj kilka godzin. Strach głośno oddychać.Duża rotacja kadry.

Zostaw opinię o LIV Prywatne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Nazaretanek - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LIV Prywatne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Nazaretanek