PHW POSTI S.A.

Chorzów

Opinie o PHW POSTI S.A.

Zapo

No dobrą, dobrą pracę to prawda, bardzo fajna i generalnie dlatego się o to wtedy pytałem kolego mój

lol

Nazatrudniali trenerów chyba ze trzech na trzydzieści osób, paranoja, i RKS i PH muszą tyrać na ich niemałe warszawskie pensje. A wogóle to SMART jest bardzo polskie.

lol

Zapewne o J. byłym RKS na Wawie. Niestety ciśnienie robi, działa tak aby pracownicy nie zarobili. Większość PH jest w trakcie szukania pracy. Wcześniej było ok. Tyrało się ale kasa się zgadzała. Teraz nawet nie ma na wymiany, a tak to długo nie pociągnie.

roto

pracowałem

roto
@roto 01.04.2014 10:56
pracowałem

Witam pracowałem w firmie posti, i niestety niepolecam. przez długi okres czasu to była wspaniała praca, ale od kiedy przyszedł nowy dyrektor zrobiło sie tragcznie, pozwalniał niektórych regionalnych , podzielił regiony bo potrzebował miejsca zeby zrobic miejsce dla swojego przyjaciela. A pozatym plany zaczeły byc niewykonalne, cenosa bez problemu udawało sie zrobic ale posti nie, i jeszcze te zadania nierealne.

ex pracownik

Racja...kto nie zna pana (usunięte przez moderatora)... Normalni ludzie mają rodziny i chcą z nimi spędzać czas... (usunięte przez moderatora)obleśne żarty.. Przypisywanie sobie nie swoich zasług.. Podważanie uczciwości pracownika. Popisywanie się swoją pozycją. Szpanowanie pieniędzmi. Metody pracy ...knucie, podżeganie , zastraszanie zwolnieniem, premią itp... Kłamstwo goni kłamstwo i kłamstwem pogania. A to tylko dodatek do HARÓWY. Mam nadzieję, że sprawiedliwości stanie się zadość.

pracujący

(usunięte przez moderatora) OK ale ten oszołom co tam udaje że zarządza to jest (usunięte przez moderatora) .... (usunięte przez moderatora) - to dno facet , który trafi na swojego i się sprawiedliwości . Praca z (usunięte przez moderatora) to jest tyranie od rana do wieczora bez szacunku i zrozumienia z jego strony . Nikomu nie polecam pracy z (usunięte przez moderatora) może jak odejdzie albo go wysadzą to się poprawi

AA

Praca jak na początek świetna, ludzie młodzi ambitni kreatywni. Teraz nie ma (usunięte przez moderatora)i i wielka szkoda.

Praca była bardzo ciekawa,wyczerpująca.Atmosfera i koleżanki z działu były bardzo fajne.Zdobyłam bardzo dużo doświadzcenia ,Zrobiłam kurs Towaroznawcy,Wyjeżdżałam na Targi Spożywcze w całym kraju.Bardzo żałuję że oddział w Chorzowie już nie istnieje

Zostaw opinię o PHW POSTI S.A. - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHW POSTI S.A.