Especto

Kraków

Opinie o Especto

Kuba

Witam, mam doświadczenie w tej branży i chętnie nawiążę współpracę z Especto. Stronę mają super, ale brak zakładki kariera/praca. A ofert pracy w internecie brak. Może ktoś, coś wie?

xxx

Masz racje , w tym komentarzu. Druga największa wada to wypłaty opóźnione o kilka miesięcy.

ryba

Firma ,która ma aspiracje bycia wielką,a zachowuje się jak maluczkie dziecko pzez duże M (fochy i złośliwości) ,ludzi którzy by chcieli im pomóc traktują jak wrogów i próbują im dokuczać,myślą ,że potrafią dużo,a dużo to się muszą jeszcze uczyć,generalnie przy dużych projektach brak koordynacji i logicznego myślenia.

lolo

miła atmosfera, normalni pracodawcy, zarobki w jak najlepszym porzadku

Zostaw opinię o Especto - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Especto