arwen international

Opinie o arwen international

eddy

nie wiem co się dzieje z ich stroną internetową @kisiel nie wiesz w czym mają problem, że nie mogę jej otworzyć??

aneta

witam gdzie firma teraz się mieści kiedyś tam pracowałam, ale na Koniku inna firma jest, gdzie można ich znaleźć teraz może ktoś mi napisze

dawno

Pracowałem tam kiedyś, ukraińcy za fajerą, Ukrainiec w spedycji. Kiedys się nazywala firma Amart, skończyło się sprawami sądowymi, prawomocnym wyrokiem dla właściciela.

Kikika

Tak, odzyskane, ale trzeba się było nachodzić po sądach ok. 2 lat, w ogóle się nie stawiali na rozprawy.

kb9*

mam pytanie do tych co się z nimi sądzili czy odzyskali należne im wynagrodzenia?

Adam

Hejka, czy coś wiadomo co dalej z firmą. Podobno jest nowy prezes. Czy są przyjęcia do pracy

draiwer

za to prezesi i wlasciciele maja się dobrze. jak zwykle kosztem kierowców i pracowników co na nich robia.

kierowca

w krs firma istnieje a co do reszty to mają pare spraw o odzyskanie diet itp kture ukradli pracownikom tzn kierowcą i pracownikom z biura też nie wypłaciła trzy samochody przepisane na firme o innej nazwie

gość

Pracy u nich nie szukam potrzebuje o nich info

***

TEJ FIRMY JUŻ NIE MA

gość

Jaki są w tej chwili warunki w arwen? Czy są wypłacalni? Ile miej więcej jeździ samochodów? Czy dalej jest ten sam prezes? Czy coś się zmieniło?

***
@gość 28.07.2014 19:00

po co pytasz?

bp

Czy zmienił się adres firmy albo nazwa? Jeśli tak to czy ktoś może napisac. Sprawa jest dość pilna

były pracownik

a w ogóle były serwisowane, wątpliwa sprawa, chyba że w tym swoim warsztacie o ile jeszcze jest .

mariusz977

Czy może ktoś wie gdzie byly serwisowane iveca z tej firmy

Dariusz

To może ktoś chociaz słyszał, że na wakacje będa rekrutowac do arwen international, przeciez to okres urlopowy, chociaz na zastępstwo.

magnumka na blachach ST stoi na boczowie polmax jak by kto pytał

@kierowca 15.03.2014 18:41
magnumka na blachach ST stoi na boczowie polmax jak by kto pytał

Jesteś Gość,dzięki

JOD

Chciałbym pogadać z drajwerami z Magnumek Vb Leasingu o nr ST58437 i PZ1789S, zapytajcie swoich bossów dlaczego nie powiedzieli Wam, że ciągniki mają wypowiedziane umowy i właściciel ich szuka. Czy to jest w porządku narażać swoich pracowników na kłopoty z windykacją

julka

witam szukam osób oszukanych w jakikolwiek przez Arwen, byłych pracowników i zleceniobiorców, zapraszam do kontaktu (usunięte przez administratora)

@julka 24.02.2014 16:10

julka szukasz świadków? żaden problem tylko jak możemy złapać kontakt?

ja

Do tych co pracują - czy słyszeliście coś o zagninionym kierowcy w Niemczech?

ali

Czy dalej ukraińcy pracują? Pomagier spedytora też był Ukraińcem. Czy kamiennej twarzy skończył się sądowy zakaz prowadzenia działalności gospodarczej? Czy firma dalej jest zarejestrowana pod mostem Poniatowskiego ?

były pracownik

przez rok przewinęło się ok 100 kierowców, ta liczba mówi sama za siebie

JOD

Robota w firmie z windykacją na karku ? np. JEDZIESZ sobie pojazdem, który szuka właściciel a nawet o tym nie wiesz, może go nawet szukać policja i jak nie masz fartu wyskakujesz z siodła, fajne co... i ma wpływ na pracownika bo zrobił robotę a wraca na piechotę- ciekawe czy potem zapłacą. Niepewny warsztat.

Mają na karku windykacje bo nie płacą lizingu, np. za KR234MW, KR033MW,KR408MW

ed

Oferują przede wszystkim potracenia i opóźnione wypłaty.

max

ty to sobie długo poczekasz , trzeba bylo nie parowac w atmosfere 1000 litrow paliwka nie mial bys problemu ,orlen tez sie zainteresuje wiem ze zglosil sprawe

kirowca

Ludzie o czym tu mowa czekasz na paliwo,czekasz na pensje, czekasz na wypłate diet, samo czekanie a teraz żeby nie było czytniki na fracje stop i polski viatol tez pika 4razy:) cała firma arwen nie polecam.

gość

Jak masz możliwość innej pracy to nie polecam, czekam na wynagrodzenie drugi miesiąc, już tam nie pracuje, szkoda zdrowia.

Witek

Może ktoś wie jak jest teraz w tej firmie, tj. warunki płacy i pracy? Czy warto tam iść do pracy? Będę wdzięczny za aktualne info.

gość

Ale udało Ci się odzyskać pieniądze ? czy marne szanse ? a PIP ?

_

okropna atmosfera w pracy, kierowcy mają pretensje do keigowej za "zle" naliczanie diet i płac, a tak naprawdę pracujesz na stanowisku pracownika biurowego .... żenada!!!

renka

anonim - 2011-02-18 10:53:01 ( usunięte przez administratora ). Wiem co pisze bo pracowałam w tej firmie na stanowisku księgowej i radze trzymać się od tej firmy z daleka jeśli chcecie dostać pieniądze za przepracowaną pracęAż tak źle ? opóxnienia czy w ogóle brak wypłat ?

s.t.g

Panowie nie oszukujmy się wszędzie tak samo czy w arwenie czy u kogo innego taka prawda. A znam i amart było fajnie kasa rez była ale to mineło

( usunięte przez administratora ) NIE SCIEMNIAJ I NIE MYDL LUDZIOM OCZU TRZEBA BYLO PRACOWAC A NIE BOKAMI ROBIC A TERAZ CIEZKO TAK DOBRZE PLATNA ROBOTE ZNALEZC A TWOJE PODEJSCIE DO SZOFEROW TO BYLA KPINA TERAZ PRZYNAJMNIEJ JEST NORMALNA ATMOSFERA I KAZDY SZANUJE SWOJA ROBOTE

kierowca

( usunięte przez administratora ) pa pracowałem w niej dość długo i wszystko było w porządku a kiedy chciałem zmienić pracę ( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o arwen international - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie arwen international