I.F.P. Sp zo.o

Chorzów

Opinie o I.F.P. Sp zo.o

Hanna

Jak I.F.P. Sp zo.o przedstawia się na tę chwilę? Ostatnie komentarze są z ubiegłych lat. Czy od tego czasu w firmie zaszły jakieś zmiany? Jak uważacie, o czym warto byłoby powiadomić przyszłych kandydatów? Czekamy na Wasze opinie.

marcin

@Yh teraz to chyba niestety nie... ktoś wie, kiedy to się zmieni?

Marian

Czy ta firma jeszcze istnieje nie mozna sie tam dodzwonic.Kiedys tam pracowałen i potrzebuje pewne dokumenty do emerytury.

bolek

a co tam sie teraz dzieje z IFP, pracowołem tam kilka lat i ciekawy jestem czy jeszcze istnieją bo podobno kiepsko ciągneli. co z kierownictwem czy zostało takie samo? czy cos sie zmnieniło. pozdro dla starych kumpli z IFP

R.K.

Firma w której pracuję. Dziwią mnie tak negatywne opinie, gdyż mam pojęcie jakie są realia na rynku pracy w Polsce i zagranicą. Nie wszystko jest do końca tak jak ma być, pamiętajmy jednak że nie ma pracodawcy idealnego. Wypłaty pieniędzy są pewne a przeciągnięcia w terminach zdarzają się nawet w instytucjach Państwowych. Kadra kierownicza i biurowa jest również warta kilku dobrych słów. Generalnie ludzie znają się na rzeczy i wykonują swoje obowiązki. Ludzie pracujący obok mnie również nie są z pierwszej łapanki i sumiennie wykonują swoją pracę za co otrzymują godne wynagrodzenia. Nie spotkałem się z Mobbingiem ani presją skierowaną w pracownika jak pisze kolega wyżej. To śmiałe oskarżenia i jeśli było tak na prawdę, lepszym miejscem do publikacji takich treści byłby Sąd, a nie forum internetowe. Pozdrawiam!

GAL

Jest już 11 dzień miesiąca a pacownicy jeszcze nie dostali wynagradzenia.TAK JEST CO MIESIĄĆ!!!!

svenn

Sprostowanie Przepraszam pracowników firmy I.F.P. za moja wypowiedz.

pracownik I.F.P.

Zgadzam się z Tobą Svenn! Ja tam jeszcze pracuje i nic się nie zmieniło i wygląda na to że się nie zmieni.Robią z ludźmi co chcą!!!

Zostaw opinię o I.F.P. Sp zo.o - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie I.F.P. Sp zo.o