Tesco

Mielec

Opinie o Tesco

hjjk
użytkownik zarejestrowany

no właśnie, czemu nagle ruszyła az tak szeroka rekrutacja do tesco? szukają na takie stanowiska jak Dostawca - Asystent Sprzedaży (Kierowca) do gdyni czy Lubina oraz Pracownik ds. Sprzedaży Internetowej do Warszawy- na jakie pieniądze można liczyć??

kil1

Wiele się zmieniło.Nasza mentalność ludzka jest nauczona tylko narzekać ,dostrzegając przy tym wady innych a nie widząc swoich.

waldi

co sie z wami dzieje dlaczego nikt nie zajmuje sie pisaniem opini na temat nowego kierownictwa w tym sklepie. Nie mówci że jest tak dobrze.

kierownictwo tego sklepu są chamscy i klną na pracowników i traktują gorzej niż psa i oszukują przy wypłacie. Pracowałam dorywczo przez miesiąc ,byłam 5 razy po 8 godz. a zapłacili mi 14 zł.

Od chwili zmiany dyrektora sklepu nie chce się przychodzić do pracy, a do tego doszła informacja że jest za dużo kierowników i ma tu pole do popisu osobisty donosiciel dyrektora [usunięte przez moderatora], który wymyśla niestworzone rzeczy o swych kolegach. Atmosfera jest taka że chce się rzygać a nie pracować, a dyrektor temu tylko przyklaskuje bo chyba mu odpowiada taka atmosfera zastraszenia pracowników. Przestrzegam, role mogą się odwrócić bo dyrekcja jednak nie ma czystych rączek.....

Zostaw opinię o Tesco - Mielec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tesco