Opinie o DPD Polska

zgadzam się , chcesz sie nabawić nerwicy to tu można. Robisz zgodnie z poleceniami a i tak jest wiecznie źle i kara za karą. niedługo wypłaty braknie na same kary

kurier

ODRADZAM... Pracuje w tej firmie i co mogę powiedziec? ogólnie to [usunięte przez moderatora] i BRAK POSZANOWANIA CZŁOWIEKA I JAKICH KOLWIEK PRAW , rządzi tam banda niewykształconych darmozjadów, którzy potrafią tylko dręczyc ludzi...chcesz sie nabawic nerwicy to zapraszam...przyjmują każdego, szukają jeleni...

Zostaw opinię o DPD Polska - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DPD Polska