zakład mięsny moscibrody

Wiśniew

Opinie o zakład mięsny moscibrody

Jestem wieloletnim pracownikiem tej firmy i mogę stwierdzic, że większośc tych komentarzy jest wyssana z palca. Pracuję od dawna i nie zgadzam się z komentarzami powyżej. Każda pensja jest wypłacana terminowo. Jeśli zdarzają się nadgodziny to wszystko jest dodatkowo wynagradzane i udokumentowane. Natomiast atmosferę w pracy tworzą ludzie, więc trzeba sobie na nią samemu zapracowac. Pozdrawiam

krzysiek

praca jak praca ... warunki fatalne, zarobki kiepskie, obcinają pensie nie wiadomo za co... Po prostu banda złodziei i oszustów razem z panem dyrektorem Ole..kim.

ile sie zarabia w moscibordach na rozbiorze czyli na nozu ? mniej wiecej wie ktos kolo 2 tys ?

mlij
@anonim 15.11.2011 20:43

Owszem praca bardzo mocno stresująca nie zaprzecze..

Fatalna atmosfera , złe warunki pracy mocno stresująca, każa pracować 10-12 godzin dziennie [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o zakład mięsny moscibrody - Wiśniew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie zakład mięsny moscibrody