Lewiatan

Gołdap

Opinie o Lewiatan

Maja

@MARTA a Ty jesteś pracownikiem Lewiatana? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twojej pracy. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy firmy?

Wincyj

Do Lewiatan jest sporo osób chętnych, ale nie dziwie się bo generalnie nawet praca kasjera jest tutaj jedną z lepszych, polecam bardzo mocno coś takiego od już

pracownica....

Kasjerka robi wszystko...robocze?dodatek?dobre..dostaniesz fartuch i na tym koniec.Na srodki czystosci itp.nic...ile sie zarabia?najnizsza krajowa...o reszcie wole sie nie .wypowiadac.Szkola zycia...przetrwasz Lewiatan...to dasz rade wszedzie

Agnieszka

Ciekawa jestem co się dzieje w lewiatanach Gołdapskich z mięsem i wędlinami , które nie sprzedadzą się , które są po terminie bo z utylizacji Lewiatany nie korzystają . Proszę o opinie na ten temat .

tytus
@Agnieszka 23.12.2010 09:29

Pani Agnieszko ma Pani złe informacje o utylizacji w Lewiatanach

tytus
@tytus 08.09.2014 11:39
Pani Agnieszko ma Pani złe informacje o utylizacji w Lewiatanach

Pracownico ... pracujesz czy pracowałaś w Lewiatanie i nie wiesz że dostajesz/ dostawałaś ekwiwalent za pranie? Dziwne.Ja też tam pracowałam i wiem że wszyscy taki dodatek dostają.

Agnieszka

moim zdaniem nie wszystkie lewiatany są złe np,ten na placu zwycięstwa odbił się gdy zmieniła się załoga sklepu no i oczywiście zarządza tam sama szefowa tego sklepu ,mają tam teraz większy wybór w asortymencie dziewczyny są o wiele przyjemniejsze od tamtych poprzednich przede wszystkim nie sprzedają starych wędlin i mięs ,nawet ostatnio mieli sanepid to mieli powód aby to opić bo wypadli super nie mieli żadnej wpadki aż ci z tej kontroli się zdziwili bo pierwszy raz im się to zdarzyło żeby lewiatan nie miał wpadki ,a więc teraz nie boje się tam robić zakupów z obawą że kupie coś nie pierwszej jakości,

Zostaw opinię o Lewiatan - Gołdap

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lewiatan