Pizza World

Racibórz

Opinie o Pizza World

benio

niestety, ale Pizza World już nie działa, ich domena jest na sprzedaż.

Kelnerka któras tam z koleji

Stawka godzinowa 5 zł. Umowy jakies tam nabazgrane na kartce. Nikt nie wytrzymuje tam tygodnia. Atmosfera fatalna,gdy szefostwo wpada na zakład,oraz pseudo kierowniczka. Personel traktowany jak zło. Opiernicz za wszystko,za bar,za pogode,za to że zyje......Nadgodziny niby wypłacane...Hahahhahahah,ale jaja. Nigdy nie były!!!!! Ludzie robia tam jak woły...Musisz zostac ,jak zakład jest dłuzej otwarty,ale za darmo..Nie mówiąc,juz o wolnym za swieta. Nic z tych rzeczy....Potwierdzi to każdy,kto uciekl ,dosłownie uciekł stamtą [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] .Jedzenie dobre,ale to forum o pracodawcach,więc pisze,jak tam sie pracuje...Acha!!! I nie zwracaja za badania lekarskie!!!!! Potrzebne do ksiązeczki sanepidowskiej...

Ta Jolka

Dotyczy pizzeri na Opawskiej i na Długiej.NA Rynku,chyba maja lepiej.

jolka

Bez komentarza. Umowa intocnito. wypłaty? 5 zł na godzine, Jak zasłużysz to 6 zł. Nadgodziny nie płacone. A zreszta,to tam pracował poświadczy to. Jedzenie,na plus.

Zostaw opinię o Pizza World - Racibórz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pizza World