Salon Firmowy "Hexaline"

Kraków

Opinie o Salon Firmowy "Hexaline"

Słowa kojarzące się z Salon Firmowy "Hexaline" :nieprofesjonalna, nieuczciwa Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako brak. Atmosfera i ludzie tam pracujący są bez komentarza . Od jakiej stawki można negocjować pensję?nie ma to znaczania, przy podpisaniu umowy i tak okaże się co innego, oczywiście niższego Najbardziej podobało mi się w Salon Firmowy "Hexaline": wystrój wnętrza Najbardziej nie podobało mi się w Salon Firmowy "Hexaline": oszukiwanie i nieszanowanie pracowników

Zostaw opinię o Salon Firmowy "Hexaline" - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Salon Firmowy "Hexaline"