AmerSport

Opinie o AmerSport

nada
użytkownik zarejestrowany

matek, a czy wiesz jak u nich się pracuje ? podobno nie da się zarobić więcej jak 1500 - czy to jest prawda ?

nobody

Akurat trudno żeby uprzedzali :) w tym najmniejszy problem zarobki chyba najmarniejsze w warszawie - wypłacaja głównie sobie dyrektorzy. na szkolenia nie ma co liczyć. Generalnie beznadzieny pracodawca. Powinni szukac stażystów a nie pracowników.

ciekawy

zajmowałeś stanowisko samodzielne, czy kierownicze?

ktoś

Szefów kilku, każdy ma inną wizję funkcjonowania firmy....i kogo polecenia są w pierwszej kolejności do wykonania.... nie wiadomo.... Przy tym jeden błąd i bez uprzedzenia..... mówią dowidzenia :) POLECAM MASOCHISTOM :)

Zostaw opinię o AmerSport - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AmerSport