Viggen S.C. Kancelaria Prawna

Kraków

Viggen S.C. Kancelaria Prawna

Opinie o Viggen S.C. Kancelaria Prawna

Pawełek

Nic dobrego nie można napisać o tej firmie, więc lepiej nić nie pisać bo właściciele są złośliwi.

Paulina

@anonymus, wypowiadasz się w tym wątku, dlatego domyślam się, że pracujesz w Viggen. Jeśli tak jest to wyraź opinię o pracy w tej firmie. Chętnie dowiem się jakie warunki zatrudnienia proponuje pracodawca. @Martyna, a jak Ty oceniasz pracę w Viggen? Czy możesz napisać jaka atmosfera panuje w firmie?

Martyna

Idealnych firm nie ma tylko ludzie wybierają sobie niewłaściwą pracę i są niezadowoleni.

Ja tu pracuję

I jeszcze jedno, tym razem do wpisu Pani o nicku "Kalina". Mnie osobiście oburzył ten wpis. Szanowna Pani "Kalino" - rozumiem, że komisja naukowa najlepszego Uniwersytetu (Jagiellońskiego) oraz Rada Wydziału UJ nadająca osobie, która prowadziła z Panią rozmowę kwalifikacyjną stopień naukowy doktora nauk prawnych nie miała racji i Pani wie lepiej ? Nie wiem czy wie Pani, że robi Pani (aplikant jak mniemam) wpis na temat prawnika, który napisał ponad 250 publikacji, 2 książki, szereg cenionych glos do orzecznictwa SN, TK, audiobooków prawniczych itp... Nie wiem czy wie Pani ale o wydanie książek, które napisała osoba (którą bardzo nieelegancko Pani oceniła, kompletnie bez jakiejkolwiek klasy) zabiegają 2 największe wydawnictwa, co jest raczej nietypowe, ponieważ zazwyczaj jest odwrotnie i to autorzy zabiegają o publikacje własnych dzieł. Mogłoby to świadczyć raczej o wysokim poziomie autora. Z Pani emocjonalnej wypowiedzi wynika, że jest Pani aplikantem zapewne na OIRP w Krakowie, więc może przydałoby się nieco refleksji wynikającej z prostej refleksji, że Pani na OIRP uczy się być prawnikiem a osoba rekrutująca Panią na tym samym OIRP nauczała aplikantów. Rozumiem jednak, że w Pani jest mądrość i Pani (rozczarowana jak można wywnioskować wynikiem rekrutacji) wie lepiej kto jaki poziom reprezentuje...tak ? Następnym razem sugerowałbym obiektywnie podejść do oceny własnego "występu" rekrutacyjnego, oceny osoby z którą miała Pani okazję się spotkać i która dla Pani zarezerwowała osobiście swój cenny czas tylko po to aby mogła Pani przyjść i popisać się tylko tym, że nie może Pani wymyślić 10 prostych zastosować dla długopisu, podkładki, krzesła lub czegokolwiek. Rozumiem że można umieszczać tu wpisy anonimowe ale na "litość Boską" macie Państwo być przyszłymi prawnikami lub jesteście już prawnikami, więc troszkę kultury, godności, samokrytycyzmu i szacunku proszę. Czy to zbyt wygórowane oczekiwania ?

anonymus
@Ja tu pracuję 10.08.2017 09:41

to się zwolnij................

Posiadasz aktualne informacje na wynagrodzenia w Viggen S.C. Kancelaria Prawna? Twoja opinia może okazać się pomocna.

anonymous

Nie wiem kto tak zaciekle broni tej firmy ale to są słowa- hasła prezesa ! Aby dostać 4000 nie będąc handlowcem musisz przepracować drugi etat i to dostaniesz na umowę zlecenie bez ZUS-u ! Atmosfera nie ciekawa lubią donosić , warunki do pracy żadne- brak prawdziwych biurek i właściwych krzeseł! Skąd ta średnia dla pracy prawników 3,5 roku? Ja tam byłem 2 lata i prawnicy się zmieniali częściej.To nie jest miejsce" dla dobrych prawników, którzy chcą stać się wyśmienici i niesłychanie się rozwinąć". Radze omijać Viggen jeżeli nie chcecie się nabawić wrzodów żołądka. GG

zatroskana
@anonymous 23.05.2018 17:49

Na wrzody żołądka to raczej polecam zmianę diety, bo w dzisiejszym świecie zmiana pracy może okazać się niewystarczająca, szczególnie w przypadku wrażliwego osobnika. Life is brutal ;)

amk@viigen.pl - Aneta MK

Witam wszystkich serdecznie pracowałam w firmie viggen od grudnia 2016 roku do lutego 2018 jedno co mogę powiedzieć to że nie polecam nikomu pracy z Tymi ludźmi !!! Nie robię takich wpisów w internecie chyba że polecające kogoś ale jakoś nie mogę się powstrzymać. W lutym tego roku zakończyłam współpracę z kancelarią i hmm do tej pory nie otrzymałam wynagrodzenia za ostatnie zlecenie które robiłam a powodem tego nie jest to iż nie wykonałam zlecenia ale to iż nie odpowiedziałam na wszystkie maile Pani prezes przynajmniej taki powód został mi podany :) ciekawe czy sąd też uzna to za dobry powód aby komuś nie wypłacić wynagrodzenia za wykonaną pracę. Poprosiłam firmy które obsługuję kancelaria ( nie mogę podać ich nazw ze względu na ochronę danych osobowych) a dla których wykonała zlecenie o pisemne potwierdzenie - i wszystkie cztery firmy potwierdziły że wszystko zostało wykonane , poinformowałam o tym szanowną Panią Prezes MM ale odpowiedź była taka " Pani Aneto jeżeli nie odpowie Pani na moje maile nie wypłacimy Pani wynagrodzenia" cóż nie odpowiem na maile ponieważ już raz na nie odpowiedziałam a sam fakt tego że firmy potwierdziły wykonanie wszystkiego chyba jest wystarczający. Kancelaria za moją pracę wystawiła rachunki i pieniążki otrzymała !!! To są własnie - prawnicy - nieuczciwość jest im dobrze znana dlatego właśnie nikomu nie polecam pracy ani współpracy z tymi ludźmi jeżeli ktoś ma firmę i szuka porady prawnej niech ucieka gdzie pieprz rośnie bo niestety usługi ich są bardzo wysoko cenione i ulegają zmianie w trakcie trwania umowy bez uprzedzenia tylko klient dostaje FA na kwotę dwa razy większą niż się umawiał :) no i program na który niektórzy mieli podpisaną umowę rozliczania np kierowców też jakoś tak nie do końca działa i za każdym razem ten sam wpis może dać inny wynik. Dużo by pisać o tej kancelarii ale jakoś szkoda mi słów na nich pozdrawiam serdecznie Aneta były pracownik

Mariusz Miąsko
@amk@viigen.pl - Aneta MK 01.05.2018 21:10

Szanowni Państwo! Przedmiotowy wpis jest w mojej opinii oszczerczy. Autorka wpisu zostanie pozwana do sądu. Informuję, iż nie została pozwana dotychczas wyłącznie dlatego, że wcześniej nie zapoznałem się z tym "dziełem". Być może autorka wpisu nie zapoznała się z treścią umowy i zakresem przekazanego jej zlecenia? Z przyjemnością wytłumaczę autorce obie te kwestie przed sądem! Naprawdę trzeba mieć tupet aby po tym wszystkim co miało miejsce, dokonać takiego wpisu ! Szanowna Pani autorko wpisu, wytłumaczę Pani przed sądami co i kiedy Pani zrobiła i czego pani nie wykonała - OBIECUJĘ !

Nowy
@amk@viigen.pl - Aneta MK 01.05.2018 21:10

Ja zakończyłem współpracę jeszcze w 2017r ale z tego co do mnie dotarło to masz rację. Też nie polecam pracy w tej firmie. jedno co wiem to prezes jest pamiętliwy! życzę powodzenia.

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Viggen S.C. Kancelaria Prawna? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

Strosmajer

Krótko mówiąc. Przychodzi 10 każdego miesiąca kasa jest na koncie. 8 godzin ( 8:00 ; 16:00 ). Co prawda nigdy nie widziałem 4000 tyś. w wypłacie ale trzeba też powiedzieć że ekstra kasę a dodatkową pracę dostałem(nie małą), chciałem kursy - dostałem , chciałem sprzęt - dostałem. Przyszłym ewentualnym pracownikom doradzam :" uważajcie na donosicieli/konfidentów " bo podpi...lają nawet sami na siebie. A przełożonym szanownej kancelarii mówię : "donoszą do ciebie , donoszą i na ciebie "

MozN

...chciałbym jeszcze odnosząc się do mojego poprzedniego wpisu przeprosić wszystkich za użycie słowa "frustratów" - mogło ono nie zabrzmieć elegancko a właśnie sobie uświadomiłem, że w swoim życiu też byłem na kilku rozmowach rekrutacyjnych z których nic nie wyszło i również delikatnie rzecz ujmując nie kochałem za to rekrutujących. W każdym razie jeżeli chodzi o moje zdanie to Viggen jest ok. i polecam jako pracodawcę. MozN

MozN

Witam. W sumie to nie robię takich wpisów, ale resztka przyzwoitości mnie zmusiła. Po pierwsze postaram się w przeciwieństwie do innych tu piszących podać jakieś konkrety. Po drugie jestem byłym pracownikiem więc w porównaniu do osób, które nie przeszły rekrutacji - wiem co piszę. Więc, tak : pani R. z tego co wiem to już nie pracuje. Jeżeli chodzi o finanse to pracowałem w różnych firmach przed Viggenem i już w dwóch po ;) i muszę to stwierdzić, że warunki tam są naprawdę dobre w porównaniu z analogicznymi stanowiskami w Krakowie - serio jak chodzi o prawników to wiem jakie są warunki w innych kancelariach (no fakt nie we wszystkich, ale dokładnie w pięciu) i nigdzie prawnicy w krakowie tyle nie dostają - jeżeli ktoś wie gdzie więcej płacą na wstępie to bardzo proszę o info :) natomiast jeżeli chodzi o handlowców to warunki są rewelacyjne dla kogoś kto się w tym odnajduję - zarobki grubo powyżej średniej krajowej. Nie bardzo rozumiem tego hejtu tutaj, ja Viggen wspominam bardzo miło - chociaż oczywiście, że były różne spinki - jak wszędzie gdzie się pracuje z większą ilością osób... aa, no właśnie bo tu jeszcze info - Viggen to nie jest cztero czy pięcio osobowa Kancelaria - ludzi było sporo za moich czasów ok. 25 (tylko w Krakowie) na stałe + dochodzący a trzeba jeszcze powiedzieć, że mają tam inne spółki zrzeszone pod banderą Viggena (wszystkie związane z prawem transportowym) więc wiadomo jak to między ludźmi czasem się przypali mleko ;) natomiast ze strony właścicieli to na co się umówiłem to dostałem nie mam żadnych uwag + muszę napisać, że prezes to naprawdę fajny gość i chodząca żywa orkiestra - do tej pory nie spotkałem drugiej tak charyzmatycznej osobowości. A TERAZ UWAGA dla wszystkich potencjalnych pracowników - zamiast czytać wpisy frustratów, którzy albo nie przeszli rozmowy rekrutacyjnej albo pracowali 3 dni (lol)... po prostu sprawdźcie sami. I zamiast polegać na opiniach polegajcie na faktach jeżeli chodzi o dokonania Viggena to sobie obczajcie na ich stronie - są powalające i to uprzyjemniało zawsze tam pracę. Pzdr dla wszystkich byłych pracowników. MozN ;)

Kk

Niestety zgadzam się z Kalina. Nie polecam nikomu pracy w tej kancelarii. To prawda, rotacja jest tam duża, bo ludzie nie chca tam pracowac. Szkoda nerwów na to miejsce.

Paulina

Wiecie, że Viggen S.C. Kancelaria Prawna otrzymała również wiele nagród oraz wyróżnień? Więcej informacji możecie znaleźć na głównej stronie internetowej firmy: http://kancelariaprawnaviggen.pl/o-kancelarii/nagrody-i-wyroznienia/

Kalina

Witam również odradzam tę pseudo kancelarię. Byłam tam na rozmowie będąc jeszcze na aplikacji radcowskiej , jak to wiadomo na aplikacji dużo się nie zarobi więc szukałam dodatkowego zarobku. Rozmowa kwalifikacyjna hahaha żenada 3 osoby ubiegające się o stanowisko i prezesi pseudo rzekomo znający się na prawie , nie mający żadnej wiedzy zero totalne, jakis test na kreatywnosc do czego słuzy podstawka pod kubek np wymienic po kolei do czego jeszcze = ŻENADA Podziękowałam po paru minutach i wyszłam , zorientowałam się szybko , że szukają durnych naiwnych ludzi . OSTRZEGAM , a po 2 co jakis czas poszkuja 2,3 razy w miesiacu są ogłoszenia , bo nikt normalny tam nie wytrzyma tylko zwieje z PSEUDO FIRMY

Normalna
@Kalina 15.03.2017 20:04

Byłaś tylko na rozmowie i aż tak się zdenerwowałaś? I tyle epitetów tu wypisałaś? Hmmm .... swoją drogą gratuluję stylu jak na radcę prawnego..... słowa pseudo, zero totalne, żenada nabierają po lekturze opinii dodatkowego wydźwięku :) Powodzenia w innej pracy

jasiek

Właśnie co do tych premii to chyba zdania są podzielone.

YTR

ENRIQUE. Wydaje Ci sie czy wiesz? !!!!Nie wprowadzaj innych w błąd jak nie posiadasz potwierdzonych informacji!!!!

Dkm

Zarobki u tego pracodawcy ponirzej krytyki...

Grucha

Nie polecam.

lol

Taka jest prawda, że nie równo się traktuje dane osoby jeszcze niech Pani R. donosi na daną osobe bo go nie lubi i wszystko złośliwie aranżuje by ta osoba miała gorzej to wrzody murowane. Niektóre osoby powinny się zastanowić czy nadają się do zarządzania zespołem.

zigi

pracownika również trzeba motywować.. 1350 zł nie jest motywacja...

dora

Witam, nie polecam pracy w tej kancelarii co innego mówią na rozmowie rekrutacyjnej a co innego wychodzi w rzeczywistości.Zero możliwości rozwoju pod kontem pensji.Jako handlowiec nie realne są do wyrobienia limity rentowność.Mydlą oczy na rozmowie ile się da...A i jeszcze coś kto tam zamierza pracować. Pracuje tam niejaka Renata którą manipuluje włascicielami ile się da... Pani M. SZEPCZE DO UCHA SWOJE WIDZI MI SIE kto jej nie spasuje za wszelką cene dąrzy do tego aby szefostwo go wyrzuciło... OSOBA TOKSYCZNA tylko szkoda że w tym wszystkim szefostwo nie widzi że i ona pod nimi dołki kopie... oczernia i nasmiewa si za plecami do wszystkich... z takim człowiekiem nie da sie pracować .

emu

@Pablo - ani slowem.... trzeba uwazac bo to moze byc jakis przekret!!

Pablo

A o konieczności podpisania weksla mówią w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej...?

siema

Zdecydowanie wszystkim odradzam. Omijać szerokim łukiem.

Amigos

Przeprowadzam się w niedługim czasie do Krakowa i tak się zastanawiam jak byście określili Viggen jako kancelarię prawną. Czy to jest top czy raczej kancelaria, która jest dołowa ? Rozmyślam, czy jest możliwość zatrudnienia się bądź dostania się na jakiś staż płatny, który nie byłby jakimś wycieraniem podłogi ?

szukajaca pracy

ponawiam swoje pytanie jak wyżej i proszę o odpowiedź. Z góry dziekuje i pozdrawiam. Dodam tylko, ze zaproszono mnie na rozmowe kwalifikacyjna w zwiazku z naborem na stanowisko konsultanta ds. obsługi klienta... cokolwiek to znaczy w kancelarii prawnej (na pewno nie jest to pani na recepcji)

szukająca pracy

Witam, Dlaczego wypowiadają się Państwo w taki sposób na temat tego pracodawcy? Tzn chciałam poznać argumenty, bowiem zadzwoniono dziś do mnie z tej firmy z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną. Czy ktoś wie czym zajmuje się tam Konsultant ds. Obsługi Klienta? Jaka tam panuje atmosfera? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Miki

Stanowczo ------ Nie polecam !!!!! Ani Klientom, ani szukającym pracy.

korelT

Na MBA jest przedmiot dotyczący komunikacji i sztuki negocjacji (na przestrzeni lat zmieniał nazwę)(usunięte przez administratora)

Matis
@korelT 16.03.2014 13:00

Możesz sobie np. pogrzebać tym długopisem w rzyci a potem wsadzić go do Nosa panie (prezesie jak sądzę). Co do testu Guolforda został opracowany z myślą dla osób upośledzonych ( może zarząd właśnie taki jest) . A co do pracy to wogóle szkoda się wypowiadać. JA się zastanawiam dlaczego ta firma się jeszcze utrzymała na rynku.

Teściarz

Drogie dziecko, musisz wiedzieć, że istnieje coś takiego jak "test Guilforda, czyli test alternatywnych zastosowań przedmiotów. Joy Guilford, w roku 1967 (co te lata 60-te miały w sobie?) wymyślił Test na kreatywność, polegający na tym, że mając przedmioty codziennego użytku jak np. krzesło, zapałka, gazeta itp. należy znaleźć jak najwięcej alternatywnych zastosowań w ciągu dwóch minut." Myślę, że w zawodzie takim jak prawnik kreatywność i inteligencja są jak najbardziej pomocne więc nie ma się co dziwić, że takie testy są stosowane; powiem więcej jednocześnie zapewne Cię martwiąc aplikując na inne stanowiska w innych firmach również możesz spotkać się z tego typu testami. Co zrobić? Cóż, może po prostu się wysilić i odpowiedzieć prezentując swój potencjał ;)

Zostaw opinię o Viggen S.C. Kancelaria Prawna - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Viggen S.C. Kancelaria Prawna