hotel senator

Dźwirzyno

Opinie o hotel senator

Wszystko to co bylo napisane na temat Hotelu Senator to 100% prawda.Jest to miejsce gdzie [usunięte przez moderatora],wykorzystywanie pracownika jest na porzadku dziennym,Ludzie,ktorzy wlozyli wiele lat ciezkiej pracy sa dla tego miejsca nic nie warci.Mysle ze osoby ktore chcialyby podjac tam prace powinny sie gleboko zastanowic!!!!! Jak moze dobrze zarzzdzaz Hotelem czlowiek,ktorego jedynym zyciowym osiagnieciem jest prowadzenie kiepskiej restauracyjki[usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o hotel senator - Dźwirzyno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie hotel senator