Opinie o Przedsiębiorstwo Kompletacji Dostaw i Remontów Maszyn Roboczych Ciężkich Doltech Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Kompletacji Dostaw i Remontów Maszyn Roboczych Ciężkich Doltech Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Przedsiębiorstwo Kompletacji Dostaw i Remontów Maszyn Roboczych Ciężkich Doltech Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Kompletacji Dostaw i Remontów Maszyn Roboczych Ciężkich Doltech Sp. z o.o. w Wrocław

Ex doltech

Banda cwaniaków i (usunięte przez administratora)! Dyrektor Marek, jeżeli można go nazwać dyrektorem dramat, CV podrobione, nic nie potrafi, na wizyty u firm ubiera się w bluzę z kapturem że aż wstyd z nim iść do człowieka! Serwis (usunięte przez administratora), umywają ręce, nie polecam! Zwolnijcie tego Mareczka i zatrudnijcie gościa z prawdziwego zdarzenia! Nie dziwi mnie tak niska ocena! pH uciekajcie jak najdalej! Bo koledzy z siedziby całują cię po rączkach a później podjumuja cię do dyrektora... Omijać!

Dyrektor Mareczek
@Ex doltech

Dziekuje Ci za Twoją opinię. Myślę, że ostatni zwrot o "podjumowaniu" do dyrektora, czyli mnie świadczy o tym, że miałeś coś na sumieniu. Zostałeś zwolniony, ponieważ że względu na oszukiwanie mnie, przekazywałes informacji, że się spotkałeś z klientem co okazywało się nie prawdą, po mojej weryfikacji. Piszesz to kilka miesięcy po zwolnieniu, co może świadczyć o Twojej flustracji w znalezieniu pracy. Powodzenia na nowej drodze zawodowej poza Doltechem.

Szukam miejsca, w którym mógłbym zrealizować swoje praktyki jako ślusarz. Jest szansa, aby zrobić je tutaj? Jeśli tak, to jak wyglądają takie praktyki? Czy po ich zakończeniu można liczyć na dalszą współpracę? :)

NoCoTy Nowy wpis

Wątpię że będą Tobą zainteresowani. Ale mogę polecić jak chcesz wiedzieć jak NIE powinna wyglądać firma w dzisiejszych czasach. Nie wiedzą co to jest ergonomia czy BHP. Wszędzie (usunięte przez administratora) błoto, narzędzia chyba z Bidoronki, poniekąd zepsute. Może 30lat temu można było tak działać, a teraz to już nie. Taki post-(usunięte przez administratora)

monter Nowy wpis
@NoCoTy

skad (usunięte przez administratora) taka opinia ...pracuje troche sa minimalne niedociagniecia i wszystko jest ok po prostu jestes NIEZDARA!

Ex doltech

Dyrektor Mareczek Nowy wpis
@Ex doltech

Jak się pracuje z ludźmi z Przedsiębiorstwo Kompletacji Dostaw i Remontów Maszyn Roboczych Ciężkich Doltech Sp. z o.o.?

Poco

Polecam zatrudnienie u Romów - są większe nadzieje na uczciwość! Nie chce dużo pisać bo prawdopodobnie firma inwestuje w usuwanie komentarzy - w misterny sposób znikają. Jest to po prostu skansen, lat początku 90-ch. "Mikroszkółka zarządzania", Krzyśka Obłoja wcielona w naturze! Po karierze, po rozwiązaniu stosunków będziecie dziwić się, jak takie coś mogło was napotkać na końcu pierwszej czwarci XXI wieku! :)

Ilona
@Poco

A w innych miejscach nie ma uczciwości, masz coś konkretnie na myśli? Jakie firma daje umowy nowym pracownikom, o ile w ogóle daje? Zarobki są zadawalające?

G

Hej, podzielicie się wiedzą na temat widełek finansowych dla spawaczy?

Adrian
@G

Jesteś zainteresowany pracą na tym stanowisku? Napisz, czy firma obecnie prowadzi rekrutacje, bo nie znalazłem żadnych ogłoszeń w sieci. Takie informacje bardzo przydadzą się w tym wątku, więc liczę na więcej szczegółów.

@Adrian

Witam wszystkich zainteresowanych. Aktualnie prowadzimy nabór na stanowisko ślusarz - spawacz. Do głównych obowiązków należeć będzie: - wykonywanie prac spawalniczych związanych z produkcją mechaniczno- konstrukcyjną, - wykonywanie prac ślusarskich związanych z produkcją mechaniczno- konstrukcyjną Wymagania: - dobra znajomość rysunku technicznego, - umiejętność składania i szczepienia elementów, - umiejętność prostowania blach oraz elementów hutniczych Nasze ogłoszenie jest widoczne na portalu olx.pl oraz lento.pl. Zapraszamy do składania swoich CV na maila: sekretariat@doltech.pl

Ho
@Przedsiębiorstwo Kompletacji Dostaw i Remontów Maszyn Roboczych Ciężkich Doltech Sp. z o.o.

Praca w blaszanym kurniku bez ogrzewania. Zima -20C, latem +50. Narzędzia to plastikowa na skrzynka bez wieka i 3 płaskie klucze po 2 zł./szt. Kufajka i kaloszo-buty gratis. Po takiej pracy dostanie się do niewoli i jej przetrwanie to pestka. W

Arti
@Ho

No i wszystko jasne !A już miałem tam SV wysłać .

@Arti

Jest ogrzewanie w hali, spora narzędziownia i pakiet szkoleń - nie siejcie nieprawdziwych informacji.

ZaPanBrat
@Ho

Pracowałeś tam gościu? Czy może dalej siedzisz na zaległym ubiegłorocznym L4?

Mirosław

Jakie stawki oferujecie na stanowisko ślusarz-spawacz. Mam 15 lat doświadczenia w tym zawodzie. Nie wiem czy warto sobie zawracać głowę.

Przedstawiciel Handlowy

Po wstępnej selekcji kandydatów, do wybranych dzwoni Pani z biura firmy i umawia spotkania z Dyrektorem. Oczywiście Szanowny Pan Dyrektor nie może dotrzeć na czas (czyli na 8 rano), za pierwszym razem zadzwonił do mnie, żebym spod firmy przyjechał pod Mc Donalda, bo on ma tam bliżej, a do firmy nie będzie jechał bo zajmie mu to za dużo czasu... No cóż przypadki chodzą po ludziach, podjechałem. Obiecał, że się dogadamy i że się odezwie i ustalimy szczegóły. No i cisza przez ponad pół roku. Kolejna rekrutacja tym razem ukryta, po pół roku telefon, że zapraszają mnie na rozmowę z Dyrektorem, o poprzedniej chyba zapomnieli. Umówiłem się na 8 rano, o 7:45 telefon z biura, że Pan Dyrektor dopiero o 8:30 przyjedzie. Czy to ma być poważna osoba do rozmów? Czy taka osoba będzie słowna w przyszłości? Czy taka osoba nie spóźni się z innymi rzeczami i spotkaniami?

Poziom trudności mierny, proste pytania, ponieważ zaspany był więc jeszcze swoją energie poświęcał na wybudzanie się do życia :-) Pytania standardowe: przebieg kariery, dlaczego chciał bym tam pracować itp. Po przejściu do finansów, gdy powiedziałem ile chciałbym zarabiać to cisza. Wymagania jakie firma stawia bardzo wysokie: znajomość maszyn, rysunku technicznego, najlepiej 3 języków obcych biegle, pełnej dyspozycyjności, mobilności itp.

Brabrok

„Rze­tel­na praca w tym miej­scu jest jak zla­nie się w por­t­ki w ciem­nym gar­ni­tu­rze. Czu­jesz cie­pło, a nikt tego nie widzi”.

corey

firma ma dwadzieścia lat historii, jak widze ty pracujesz w niej siedemnaście i to jest moim zdaniem najlepsza rekomendacja dla pracodawcy że pracownik jest mu wierny aż tak długo i siedzi na stanowisku - to oznacza ewidentnie że warunki zatrudnienia są bardzo dobre

Hugo
@corey

No to kolegę poniosło. Zobacz kto tam tyle pracuje i wszystko jasne.

Iwona
@Hugo

A z czym poniosło? Napiszesz w takim razie swoje zdanie?

Jakie godziny pracy obowiązują w Przedsiębiorstwo Kompletacji Dostaw i Remontów Maszyn Roboczych Ciężkich Doltech Sp. z o.o.?

Asia

7-15 lub 8-16

Natka

Witam, znalazłam Wasze ogłoszenie na olx. Czy przyjmujecie kobiety? Jaka oferujecie umowę, stawkę oraz na czym polega praca? Pozdrawiam.

Ryszard

Czy tylko narzekać potrafimy? Idealnie może nie jest ale bez przesady bo jak dobrze pracujesz to doceniają takich pracowników.

Czy w obrębie jednego działu w Przedsiębiorstwo Kompletacji Dostaw i Remontów Maszyn Roboczych Ciężkich Doltech Sp. z o.o. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

zapomnij o czymś takim jak szkolenia w firmie doltech

Pracowałam 4 lata ale rok temu musiałam wrócić do rodzinnego miasta. W styczniu wracam do Wrocławia i będę starała się dostać do pracy w Doltechu. Tyle się tam nauczyłam, w spokoju i stabilnie to się liczy. Pozdrawiam wszystkich szukających pracy. Wrocław to piękne miasto.

Cześć wszystkim poszukującym roboty. Ja znowu wśród nich. Sprawdzałem co tam w mojej starej firmie. Poszedłem do innej bo będzie lepiej i teraz musze szukac znowu nowej. Gadajcie co chcecie ale w Doltechu praca jest stabilna i spokojna. Dojazd był do (usunięte przez administratora) ale teraz widziałem, że remontują Buforową i ładnie to wygląda. Miałem w Doltechu ciekawą robotę , zero problemów i ekipe wesołą i miła. Kombinowałem coś innego i teraz mi szkoda ale moje miejsce już zajęte.

zadowolona

W firmie MRC DOLTECH pracuję ponad dwa lata. Stwierdziłam, że muszę napisać jak wygląda to z mojej perspektywy, bo opinie są dosyć krzywdzące i nie zgadzam się z nimi. Atmosfera jest bardzo pozytywna, a ludzie bardzo mili, pomocni i otwarci. Uczę się dużo nowych rzeczy, przez co czuję, że się rozwijam. Zaobserwowałam przez te dwa lata same pozytywne zmiany. Wzrosły zarobki, dostaję comiesięczną nagrodę przez co czuję się doceniona i chce mi się tutaj pracować. Firma bardzo dobrze sobie radzi, osiągamy założone cele. Przychodząc na rozmowę kwalifikacyjną masz możliwość negocjacji wynagrodzenia. Ja czuję się tu dobrze, praca mnie satysfakcjonuje, mam duże możliwości do rozwoju swoich kompetencji, dlatego ja pracę tu polecam. To tylko moja opinia. Zapraszam - przekonaj się sam -:)

@zadowolona

Dziękujemy za dodanie opinii.

Dominik

Jeśli ma się coś znośnego to lepiej tam zostać, niż zmieniać a później można żałować.

Henry

@Amigos Jeśli firma nie jest warta zainteresowania to może dowiemy się dlaczego tak bardzo chciałbyś tu pracować?

Amigos

Jarek
@Amigos

Mam wrażenie, że to jakiś sfrustrowany leń to pisze. Pracuję w Doltechu od 17 lat, zaczynałem jak byli jeszcze małą firmą. Fakt, że szef jest ostry ale nigdzie nie zebrałem tylu doświadczeń w różnych tematach jak tu, a przez te 17 lat ani jednego razu nie spóźnił się z wypłatą nawet o dzień. Często tak masz? A że pracujemy w biurze ze szklanymi ścianami to co ? Nowocześnie i fajnie. Lepiej siedzieć za ścianą i pierdzieć w stołek, nie ? A handlowców nowych , z tego co wiem szukamy bo firma się rozwija - co w tym złego? Leserowi zawsze ciężko...

Amigos
@Jarek

Sfrustrowany leń nie zdążył by i nie przyjechał na czas. Lepiej naucz się czytać tekst, bo masz problem ze zrozumieniem treści.

@Jarek

Twoja odpowiedź to dno. Amigos napisał o spotkaniu i jakie podejście do kandydatów. Skoro pracujesz tam 17 lat to chyba jesteś szefem tym właśnie spóźnialskim leniem.

Wojciech

@szef, Proszę nie atakować innych użytkowników forum. Jest to niezgodne z regulaminem i tego typu wpisy kwalifikują się do usunięcia. Proszę Cię o zapoznanie się z regulaminem forum. Jeżeli chciałbyś wyrazić swoją opinię o firmie Doltech lub opowiedzieć konkretnemu użytkownikowi zrób to proszę w kulturalny sposób. Na forum każdy ma prawo wyrażenia opinii, ważne, żeby była ona zgodna z prawdą oraz uargumentowana.

szef

(usunięte przez administratora) robic ci sie nie chcialo

operator

Panowie pracowałem kiedyś w doltechu było dobrze gdyby nie praca w delegacji np w Morawicy na kopalnie gdzie wysyła doltech to chętnie bym wrócił

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Kompletacji Dostaw i Remontów Maszyn Roboczych Ciężkich Doltech Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Kompletacji Dostaw i Remontów Maszyn Roboczych Ciężkich Doltech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Kompletacji Dostaw i Remontów Maszyn Roboczych Ciężkich Doltech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Kompletacji Dostaw i Remontów Maszyn Roboczych Ciężkich Doltech Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Kompletacji Dostaw i Remontów Maszyn Roboczych Ciężkich Doltech Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Kompletacji Dostaw i Remontów Maszyn Roboczych Ciężkich Doltech Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.