TD TADEX WALDI

Gniezno

Opinie o TD TADEX WALDI

Ludzie uważajcie na firme tadex gniezno. oszukują na umowie o prace, inne warunki ustalone są ustnie a inne warunki w dniu podpisania umowy. Pieniądze dostajesz pod stołem. Warunki pracy .... wydaje się ze pies w schronisku ma bardziej godziwe i i humanitarne warunki. Pisze żeby ostrzec Was przed oszustami bo za chwile znowu będą szukać pracowników.

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z TD TADEX WALDI (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako slabą gdyż sam uczyłem się wszystkiego nie posiadałem profesjonalnych szkoleń Atmosfera i ludzie tam pracujący są wszyscy pracujący tam ludzie byli sympatyczni.

Zostaw opinię o TD TADEX WALDI - Gniezno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TD TADEX WALDI