Boomgaarden Medien

Kościelec

Opinie o Boomgaarden Medien

jowisko

więc można też powiedzieć, że to takie metody promocji BTL czyli below the line, ulotki, banery itp :)

firma ta,gdy poszukuje pracownika to na niewiadomo jakim wysokim poziomie, a rozmowa kwalifikacyjna przeprowadzana jest na byle jakim.trudno stwierdzić kogo szukają, bo na pewno dobrze wykwalifikowany kandydat nie bedzie zap***ał za marne wynagrodzenie. Mając tak wygórowane wymagania powinien ktoś jeszcze cos reprezentować.

Ta firma to jakaś totalna porażka. Niektórzy nie wytrzymują tam nawet tygodnia. Ciągły nacisk psychiczny na sprzedaż ogłoszeń których nikt nie chce kupować. Powierzchnie reklamowe mają tak drogie że każdy zastanawia się czy ceny te wzięte są z kosmosu? Praca w nadgodzinach oczywiście NIEPŁATNA!!! Zdecydowanie nie polecam. Praca w tej firmie doprowadzi jedynie do depresji.

Boomgaarden Medien stresująca, wyczerpująca praca. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako średnią.

Zostaw opinię o Boomgaarden Medien - Kościelec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Boomgaarden Medien