H&M
counter
3 40 23 5 1
lulu

Sklepy H&M na śląsku to porazka. pracuje i wiem. regionalna do bani, wyzysk, takty srakty. na nic nie ma czasu. Praca ciezka, zarobki marne a wymagania ogromne. Chce ktos wiecej info?? Wszystko powiem jak na spowiedzi :D

Tak6Nie

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w H&M?

Martyna Nowy wpis

Zastanawiam się jaki jest powód, że tak rzadko piszecie?

exp Nowy wpis

Czy ktoś może podać zasady wyjazdu na delegację? Zarówno praconicy i gl w większości jeżdżą ci sami. dlaczego? zapisałam się 3 razy i znowu nic :(

Lidia Nowy wpis

@Kiedyś było lepiej.... wywnioskowałam to z Twojej wypowiedzi. Czyli w sieci sklepów H&M można awansować wewnętrznie? Co trzeba spełnić by taki awans został zaproponowany? Jaki trzeba mieć staż pracy?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Jakim pracodawcą jest H&M? Jak wyglądają warunki zatrudnienia w firmie? Czy osoby w niej pracujące mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Lidia

@Kiedyś było lepiej... może firma H&M chce dać każdemu możliwość zdobycia doświadczenia i awansu. Czy Ty chciałeś dostać awans? Nikt Ci tego nie zaproponował? Podejrzewasz co mogło być problemem?

Kiedyś było lepiej....
@Lidia

Skąd wniosek, że nikt mi nie zaproponował awansu? Pracowałem na stanowisku kierowniczym z awansu wewnętrznego.

Kiedyś było lepiej...

Przepracowałem w H&M kilka lat. Myślałem, że z roku na rok będzie lepiej, ale wszystko szło w drugą stronę. Firma posiada swoje wartości, którymi powinni się kierować wszyscy pracownicy jednak regionalnych to nie dotyczy :) Twierdzą, że najważniejszy jest dla nich pracownik ale tak jak w każdej firmie najważniejszy jest pieniądz. Redukcja godzin, słabe pensje, zmiana w kilka osób przy bardzo wysokich utargach to norma. Awans potrafią dostać ludzie, których jedynym atutem jest to, że mają "gadane", niestety nie idą za tym kompetencje. Tak samo jest na stanowiskach regionalnych. Za moich czasów stanowisko regionalnego HR obejmowały osoby, które z kompetencjami na tym stanowisku miały niewiele wspólnego. Kiedyś pracowało się tam bardzo dobrze jednak teraz żal myśleć co się stało z tą firmą.

Lidia

Jak się pracuje w H&M w Poznaniu? Pewnie ze względu na wyprzedaże są poszukiwani nadal pracownicy? Czy jakiś pracownik sklepu mógłby to potwierdzić i powiedzieć jak wyglądają warunki zatrudnienia, jakie są pensje? Dużo osób, które nudzą się w wakacje mogą szukać pracy i akurat może trafią tam.

xxx

Zarobki są rzeczywiście dobre @westo, bo sa do tego premie.

Aaaa

Zeby dostać się do hm wcale nie trzeba miec doświadczenia. W sklepach na Śląsku coraz częstsze staje się zjawisko polecania swoich znajomych a osoby te z reguły nie maja przeprowadzanych nawet rozmow kwalifikacyjnych przez co potem okazuje się często ze ich praca pozostawia wiele do życzenia. Co do wynagrodzenia, nie zmienia się ono od dłuższego czasu, kiedyś faktycznie firma miała konkurencyjne wynagrodzenie w porównaniu do innych sieciowek, teraz wiem ze lepsze warunki pracy i płacy ma np cały Inditex. Pozdrawiam przyszłych, byłych i obecnych pracownikow HM

pracownica

Powiem Wam tak... firma jak każda inna odzieżówka, jednak ten zepierdziel za najniższą krajową to przesada. Dobra praca kiedy się studiuje, mega elastyczna, łatwo idą na rękę przy zmianach etatów czy coś tam. Pracuję łącznie od ponad 3 lat, z czego poł roku jestem na szkoleniu kierowniczym i mam dość. Niemniej atmosfera w firmie, a przynajmniej w moim sklepie genialna. :) z tym że atmosfera mi kasy w portfelu nie dołoży. :/

Klaudia

zna ktos(usunięte przez administratora) z H&M

Tak1Nie

lulu

Tak6Nie

ela

...nigdzie nie ma lekko!! gdyby tak słuchać zawsze pracowników danej firmy to nigdzie nikt by się nie przyjął. A zauważcie taki fakt , że gdy pytamy pracowników o sytuacje w firmie i warunki pracy, oni mówią, że jest beznadziejnie i wprost tragicznie, żaden z nich mimo wszystko nie ma zamiaru odchodzić. Ja tam pracy się nie boje, pracowalam w spożywczym to i w h&m poradze :-) Napiszcie w jaki sposób pracownik jest tam oceniany i promowany, jakie normy są tam wyrabiane?

7os1a

Czy ktoś wie do którego jest wypłacane wynagrodzenie na umowe zlecenie? do 10 dnia każdego miesiąca?

TakNie

wyw - 2011-01-31 10:33:24 Może mi ktoś powiedziec jak wyglada wynagrodzenie po 3 lub wiecej miesiacach pracy? Bo z tego co widze nikt nie przepracowal wiecej niz 2 miesiace i pisze ze fatalna placa praca jest fajna chcielibyśmy tam pracować ale zwolnili wszystkie autobusy z agencji , pytam sie cz agencje im śmierdzą.My chcemy pracować i zapewnić byt swojej rodzinie

Tak1Nie

wyw

TakNie

Witam. Tak czytam sobie wasze opinie na temat H&M i az boje isc na rozmowe na która jestem umowiony..... Powiedzcie mi ile zarabia lider/brygadzista i wogóle jako to wyglada, bo z tego co tu wyczytałem w [usunięte przez moderatora] tna cały czas niby...

returns sp.zo.o.

najlepszą niunią na zwrotach jest [usunięte przez moderatora] ;) można pogadac, można dużo załatwic i jest słodka!! przedewszystkim Ona jest dla nas o to w tym wszystkim chodzi.

Ela

[usunięte przez moderatora] tylko pilnują komputerów i ładnie [usunięte przez moderatora] na mitingach. W alejkach kwitnie gadulstwo przez 8 godzin,młodzież plotkuje o całym minionym dniu, obgadują kogo się da, a starsze panie zapieprzają żeby wyrobić normę .Na call Off jest przyzwolenie na totalne gadulstwo.Pracuję na innych działach tez i nigdie tego nie ma. [usunięte przez moderatora] tego nie widzi.Koszmar.[usunięte przez moderatora] nie powinny być liderkami skoro nie pilnują porządku.

Zostaw merytoryczną opinię o H&M - Poznań