Nordenia Polska Poznań sp.z.o.o

Dopiewo

Opinie o Nordenia Polska Poznań sp.z.o.o

liffi
użytkownik zarejestrowany

To też @ulala może warto by spróbować się do nich zatrudnić na produkcję, praca ciężka nie jest jak dla mnie, a możesz bez większych problemów zarobić 2000

marko
użytkownik zarejestrowany

Nie zupełnie wiem co to znaczy, że w innych firmach nie jest tak ciekawie, ale powróćmy do tematu, bo tu się pisze tylko o warunkach w nordenia, a reszta firma mało kogo interesuje. Widze, że w 2014 nikt nie napisał opinii na temat pracy, tutaj, może ktoś to zrobić teraz? Opłaca się w ogóle nimi zainteresować?

edek
użytkownik zarejestrowany

ja mam pytanie, jak to wszystko teraz wygląda, chodzi i o te szafki co na korytarzu były ustawiane to nadal tam są czy już pracownicy się podburzyli na to wszystko? dajcie znac jak coś o ty wiecie, bo jak czytam ten wątek to naprawde zaczął mnie interesowac, powiem Wam, ze w innych firmach nie jest tak ciekawie.

x

nie polecam sam szukam innej pracy

bhp

111 - 2012-05-10 18:09:54 To fakt...w szatniach jest beznadziejnie...ścisk...ludzie przebierają się na korytarzach!Miejmy nadzieję,że w końcu coś się z tym ruszy bo nie może tak być cały czas.zmieni się. kwestia jest trudna do ogarnięcia w satysfakcjonujący sposób (brak miejsca), ale trwają prace nad poprawą warunków. efekty wkrótce.

To ważne

Czy to bezpieczne że szafki pracowników stoją na korytarzach co na to bhp Zatrudniają tylu pracowników a nie ma miejsca na szafki łaznia jest załadowana a szafki stoją w wodzie normalka Gdzie to zgłosic

anonim_

Codziennie wieczorami śmierdzi w całym Dopiewie przez Palędzie przez cholerną Nordenie, bo palą jakimiś g***. Ludzie pracujący oczekują od innych ludzi niemożliwego, chodzą na skargi i rozpowiadają ploty. Oby się zmieniło a ludzie pracujący tam jak mają pretensję niech najpierw zaczną od siebie.

Ktoś Tam

A co myslicie o sprzątaczkach z firmy Błysk Czy jestecie zadowoleni z ich pracy ? Czy są dobre w tym co robią i czy warto korzystac z ich usług

z produkcji

znam tomka od lat. wypisywanie takich bredni jak te o paliwku jest niskie i krzywdzące. nazwanie autora tego wpisu kłamliwym szczurem jak powyżej jest zbyt delikatnym określeniem. pohamujcie nieco oszczercy (choć wątpię czu dotrze do waszych łbów).

ktoś

żenujące wpisy. szczególnie nt Tomka. praca w systemie 4 zmianowym jest już od 6-7 lat, więc chyba był czas żeby się przyzwyczaić. wpisu nt handlu paliwem nie komentuję nawet. smutne, że mamy takiego fałszywego szczura w zespole :(.

ziutek

wlodaże firmy wyciskaja z czlowieka co tylko sie da i maja cie za nic .praca na 4 zmiany.srednio raz wtygodniu lekki dawanie do zrozumienia ze cie wywala z roboty .nie polecam

Zostaw opinię o Nordenia Polska Poznań sp.z.o.o - Dopiewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nordenia Polska Poznań sp.z.o.o