Opinie o Stockmeier Chemia w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Stockmeier Chemia. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Stockmeier Chemia o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stockmeier Chemia w Poznań

Pick Nowy wpis

Pracownicy przechodząc do firmy Stockmeier, kradną klientów swoim poprzednim chlebodawcom, a w dodatku wprowadzają klientów w błąd oferując im inne niemieckie podobno lepsze od polskich produktów zamienniki nawet nieco drożej. Ostrzegam wszystkich przed współpracą z tą firmą.

Piotr Szymański Nowy wpis
@Pick

Pod koniec 2019 roku doszło do legalnej transakcji przejęcia działu handlowego pewnego lokalnego producenta z częścią produkowanych przez tę firmę produktów. Jednocześnie zaproponowano pracownikom działu handlowego tej firmy, aby dołączyła do zespołu Stockmeier Chemia. Wszystkie osoby, które miały pomysł na dalszy swój rozwój w strukturach nowej firmy zostały zatrudnione. Bardzo nam przykro, że kogoś pominęliśmy.

Piotr Nowy wpis

Rzadko dodajecie tu wpisy na temat firmy, wielka szkoda. Czy ktoś z pracowników powie mi na jakie wynagrodzenie można liczyć pracując w Stockmeier Chemia? Ciekawi mnie ta kwestia, mam nadzieję że niedługo ktoś powie coś więcej na ten temat.

nany Nowy wpis

super chemia

admin

Nie uważasz, że o Stockmeier Chemia zbyt długo nie pojawił się żaden komentarz? Napisz co sądzisz o tym pracodawcy i co u niego aktualnie słychać. Osoby chcące podjąć tutaj zatrudnienie liczą na twoje wsparcie.

Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Stockmeier Chemia - Poznań

Stockmeier Chemia