ASB-Technology Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o ASB-Technology Sp. z o.o.

Make ASB Great Again

Czy firma przetrwa wielkie odejścia? Czy powróci dawny duch i wspaniała atmosfera ASB? Mam nadzieję, że tak. Trzymam kciuki i życzę sukcesów przyszłym pracownikom.

Adam

Polecam bo blisko jest pani Gosia, tanio i dobrze

Joanna

@Dawca oraganów mógłbyś powiedzieć coś więcej o swoim doświadczeniu w ASB Technology? Długo pracowałeś w firmie? Informacja na temat tego jak wygląda praca firmie może być bardzo cenna dla osób szukających informacji na temat ASB-Technology jako potencjalnego pracodawcy.

reCAPTCHA
@Joanna 22.05.2017 14:57

Firma w Łodzi raczej drugoligowa co plasuje ją w jakiejś czwartej lidze w skali kraju . Nie jest to oczywiście żadna obelga .

Joanna

Dawca oraganów
@Joanna 05.04.2017 09:47
Pracujesz w ASB-Technology? Chętnie usłyszymy więcej o Twojej pracy. Czego mogą się spodziewać osoby dołączające do firmy?...

Firma szuka ludzi będących "pasjonatami" programowania co znaczy mniej więcej tyle , że chce mało płacić za duże doświadczenie , wiedzę i duże zaangażowanie w pracę .

Ni

Nie jest taka zła firma tylko jak piszę , Ewan - szef z Holandii dużo osób wyrzuca bo jest trochę niestabilny emocjonalnie , duża część sama ucieka po jakimś czasie , powiedzmy rok czy dwa lata argumentując , że mają go dosyć. Szef ma swojego ulubieńca , programistę java który jest niezły , ma jakieś tam dobre doświadczenie ale jest oderwanym od rzeczywistości mitomanem i ludzie za jego plecami , obecni i byli pracownicy ASB , polewają z niego bo jak wchodził do firmy to nawet testów nie zdał (Kolega z liceum go wciągnął). Koleś ma jakiś taki silny emocjonalny związek z Holendrem i jak coś mu się nie podoba (a uważa się za wielki autorytet , z javy szczególnie) to leci do rybojada się wyżalić . Każdy się go boi w związku z tym . Poza tym firma ma raczej duże kompetencje techniczne ( skupia bardzo technicznych ludzi po politechnice ), jeśli chodzi o nowoczesne rozwiązania to leży jednak . Nie są nawet (nie byli przynajmniej) na etapie Mavena czy Springa w javie , frontend chyba też jakiś stary topór .

LG
@Ni 28.12.2016 12:35

Kolega ma chyba jakieś informacje z przed epoki kamienia łupanego. Gościa o którym piszesz już dawno nie ma w ASB, a z jego słabych projektów/planów i pradawnych technologii nic nie zostało (byłem jedną z osób która zaorała te jego herezje). Java team też już nie zawiera nikogo z osób z tamtych lat. Nie wiem co miałeś na myśli pisząc "nie są na etapie Mavena", zakładam, że Anta. Maven jest od lat, ostatnio piszemy aplikacje w Springu, mamy jeszcze na utrzymaniu projekt oparty na platformie Java EE, ale to też nie jest nic z tego co ten tak zwany "mitoman" popełnił. Podsumowując jest przyjemnie, ciekawie, a z tych negatywnych rzeczy o których piszesz - nic nie zostało. Pozdrawiam. P.S. Co do szefa który wywalił dużo osób, to ja wiem tylko o dwóch które zaszły mu za skórę.

@LG 11.01.2017 08:19

No właśnie kiedyś w ASB był Ant i nie było Mavena , tak oto ...

Oscar

Nawet w Korei nie ma tak dobrze jak w ASB.

bari

Cześć Wam. Różne opinie słyszy się na temat pracy w tej firmie. Moja rada – oczywiście warto czytać i szukać informacji na temat firmy, ale jeszcze lepszym pomysłem jest wykazać się inicjatywą i samemu firmę sprawdzić. także dobry ruch z Twojej strony @jnsjnskjn

Ewan Srewan wykończył już kilka osób

Arek Srarek
@Ni 12.02.2016 14:27
Ewan Srewan wykończył już kilka osób

Nie prawda

@Arek Srarek 22.02.2016 10:41
Nie prawda

Prawda , prawda . Co najmniej 5 osób miało go już dość i odeszło .

Roman

Fajnie tu, bo dowożą z bambusa.

Adam

Bardzo tu fajnie

Ni

W ASB problemem jest szef z Holandii . To oszołom przez którego odeszło z tej firmy już wiele osób . Generalnie nie opłaca się . Szef ma tam jednego pupilka , na którego temat tworzy się legendy jaki to on wspaniały ale w rzeczywistości to druga liga programowania . Jest taki toksyczny układ i tyle .

sp.o.o

rozsadek - 2013-06-08 12:50:42 Tak, szef wie. Ale nie powie. Przedstawi wszystko tak, jak mu wygodnie. Kwestia zarobków pozostała wiszącym tematemAkurat chyba nie są złe . W Łodzi a takie z poziomu Wrocław .

rozsadek

gparted

rozsadek - 2013-06-05 19:07:57 A co jest najważniejsze?Praca w młodym , dynamicznym zespole , możliwość nauki nowych technologii, współpraca z ludźmi , którymi kieruje pasja .

rozsadek

A co jest najważniejsze?

/op/

Pieniądze nie są najważniejsze.

lola

A ile płacą?

Zostaw opinię o ASB-Technology Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ASB-Technology Sp. z o.o.