Wydawnictwo Altis

Bielsko-Biała

Opinie o Wydawnictwo Altis

tin
użytkownik zarejestrowany

wydawnictwo jakich wiele, aczkolwiek mało znane. Widocznie mają full ludzi, co by mnie nie dziwiło wcale

Nowa

A moze wiecej opini? Ktos cos wie, dopowie?

bilszczanka

dobre zarobki, mili ludzie, fajna atmosfera, nie wiem co to za ludzie tacy niezadowoleni piszą. Ja tam pracuję i naprawdę jest super. [usunięte przez moderatora]

Racja. To że siedzisz tam 8 godzin i dzwonisz wcale nie znaczy że dostaniesz jakieś wynagrodzenie

D

Jak ktoś lubi przychodzić do pracy za darmo to polecam. [usunięte przez moderatora] Atmosfera w tej firmie fajna tylko z pozoru. No ale w końcu telemarketing na tym polega, żeby udawać kogoś miłego. Jeśli ktoś ma inne zdanie to albo jest naiwny albo po prostu trzyma się z szefową.

Zostaw opinię o Wydawnictwo Altis - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wydawnictwo Altis