RCMB S.A.

Rzeszów

Opinie o RCMB S.A.

w oddziale w Sanoku podobno sami Jehowi pracują, bo szef oddziału też do nich należy i tylko swoich zatrudnia, ogólnie dno i nic ciekawego, chora firma i fatalnie zarządzana.

nonim

Zdecydowanie nie polecam - źle traktują pracówników,rozliczają cię z tego ile razy korzystasz z ubikacji, traktują jak złodzieją i wymuszają zapłatę za skradziony towar, stosują niedzowlone praktyki przy umowach o prace (weksle in blanco, oświadczenia materialne, pseudo umowy o odzpowiedzialności materialnej,zastraszają windykacją i wpisem na liste dłużników, groża zwolnieniem dyscyplinarnym przy próbach "walki o swoje", nagminne łamanie przepisów bhp i prawa pracy!

Zostaw opinię o RCMB S.A. - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RCMB S.A.