Opinie o DK Service w Wałcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie DK Service. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DK Service o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DK Service w Wałcz

Firma nie istnieje... Nowy wpis

Firma nie istnieje, a wy piszecie o warunkach w niej panujących.... Ciekawe są te wasze opinie....

Oceniacz Nowy wpis

DK Service to świetny pracodawca, daleko trzeba szukać takiego. jesli ktoś narzeka na taką firmę to niech szuka innej pracy i nie psuje atmosfery.

Julita Nowy wpis

@św.mikołaj a powiedz coś więcej, czemu nie polecasz? Jeśli ktoś jest zainteresowany to pojawiła się nowa oferta pracy na stanowisko Recruitment consultant w Krakowie. Ktoś ma jakieś doświadczenia związane z tą posadą?

piszcie prawde!

Potwierdzam opinie przedmówcy.. A do tego dopowiem ze za te zakwaterowanie jeszcze trzeba płacić. Zresztą wszystkie koszta związane z pracą w tej firmie pokrywa pracownik!! Wypłaty ? pracujesz dwa tygodnie i następne prawie dwa tygodnie czekasz na pieniądze.. Pozdrawiam.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie DK Service na stanowisko Przedstawiciel Handlowy? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
olek

pracuje w euro dk dania lindo obiecywali dunskie warunki pracy a tu zaskoczenie nie wypłacaja za nadgodziny twierdząc ze rozpisuja te godziny na czas spędzony w domu na rtacji zakweterowanie jak bydło w 3 4 5 6 osobowych pokojach niepolecam

mak

jeżeli firma daje przedstawicielowi handlowemu samochód dostawczy @dabek , tak jak jest to w The Lorenz Bahlsen to oczywiście trzeba tez zajmować się dystrybucją, Nie jest to oczywiście jedyna forma dystrybucji w tej firmie, ale trzeba brać pod uwagę, że jest się tez dostawdą

mela

ja również podjęłabym pracę w dk service ale tylko i wyłącznie bezpośrednio przez firmę, nie wobrazam sobie żeby działać na jakiejś umowie przez pośredników, za stara już na to jestem i nie pozwala mi na taki brak stabilizacji moja sytuacja rodzinno osobistam obecnie. ewentualnie napiszcie jaki jest sposób żeby tego dokonać

mr jakimi

jak mozna przez dk service dostac prace ? powiem wam szczerze, ze chcialbym sie dowiedziec czegos konkretniejszego o tym jak to tam jest z ofertami. bo wiecie teraz z praca bywa roznie po prsotu trzeba miec farta. pozdrawiam wszystkich ktorzy tak jak ja szukaja pracy i czekaja na zbawienei sa tutaj jacys?

13% bezrobocia

Gratuluje, bezrobocie szaleje a ty wybierasz wsrod ofert... oddaj mi choc jedna taka propozycje...!

kasiasty

A skasowali cie za to ogloszenie? jesli tak, to napisz czy wartobylo?

AnoNIMA

Wiele tych samych lub podbnych ofert pojawia się w różnych serwisach, bo działa to na zasadzie przesylania do inncyh serwisow agregatorow lub inny pracodawca zamiast tworzyc swoje kopiuje podobne ogloszenie; Publikujesz u jednych a oni przesylaja do innych żeby zwiekszyć Twoje szanse na wiecej aplikacji? (usunięte przez administratora). Nie slyszales o agregatorach?

pracodawca

Zauważyłem swoje ogłoszenia o pracy (słowo w słowo) jako ich (przypadkiem). Jakoś nie pamiętam żebyśmy podpisywali umowę. Chyba, że się mylę. Chociaż z drugiej strony jak mi znajdą ciekawą osobę......... Pozdrawiam

Asia

Witam, czy ktoś zamówil u nich tlumaczenie cv? Nie wiem skąd macie takie ceny bo na stronie maja zupelnie inne. Prosze napiszcie czy ceny sie zgadzaja. Zrobilam test - wybralam cv tluaczenie i wyskoczylo ze do zaplaty 28,99. czy jesli klikne kupuj to nie pojawia sie dodatkowe koszty? Prosze o pomoc

moj kumpel z zona kupil i jusz pracuja, a ja kupilem 3 miesiace temu i wciaz nie dostalem zadnej propozycji. Co chwila dostaje nowe oferty ale wciaz czekam za propozycja warta uwagi

czy warto kupowac u nich cv? majaprace na 3 miechy

Natalia

Hej Anonimie, frustracie?, nie masz odwagi sie przedstawić? Jesteś z"drogiej konkurencji" i zazdrościsz, że za 20,99 złotych można tłumaczyć dokumenty? Ale zrobiłeś reklame ;)

tylko ze ten gosc co wołali na niego(usunięte przez administratora) tego wzgedu ze tam jezdzil samochodem takze to co tu piszecie to kłamstwa na temat tego goscia znam go od lat i jestem zdziwiony co wy na jego temat piszecie pracowałem z nim kilka lat za granica i nie spozywał alkoholu wogóle takze ten co to napisał o nim to kłamca totalny .

Tez pracowalem z takim jednym (usunięte przez administratora) co kazal do siebie (usunięte przez administratora)n. Super gosc tylko ze teraz jestem w plecy o 120 euro za alkoholm ktory wzial z hotelu. Gosc jest mocno pojechny uwaza, ze jak dostaje za darmo mieszkanie to i alkohol mu zasponsoruja...

Pawel

A ja rozliczylem sie z powierzonych mi rzeczy i nie potracili mi nic. Pracowalem w zeszlym roku z(usunięte przez administratora), ktory po 10 dniach oznajmil, ze kask mu sie zniszczyl i nie moze sie z niego rozliczyc. A tak naprawde sprzedal go na boku i myslal ze agencja sie da wykiwac. Podziekowali mu za wspolprace.... I sie nie dziwie, bo strasznie lubil wypic.

Robert
@Pawel

Od razu czuć pismo kierownictwa takie zadufane w sobie że nawet już nie widzi jakie bzdury pisze , sami o małym móżdżku i patrząc z pozycji siły wydaję się im że mają dzieci z przedszkola które im uwierzą

Paweł Nowy wpis
@Pawel

Jak można być takim debilem i takie bzdury pisać

Pracodawca nie ciekawy zeruje na ludziach kroi z kazdej strony jak moze .kupuje ciuhy za 200 zloty dwa komplety z kaskami i butami przychodzi do ciebie kurierem z faktura a kasuje jak za dziesiec ubran wielki (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o DK Service - Wałcz

• Jak się pracuje w DK Service?

Zobacz opinie na temat firmy DK Service tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

DK Service