Ruch Lublin / Stefczyka 40

Lublin

Opinie o Ruch Lublin / Stefczyka 40

Logistic

Witam, chciałbym napisać o Tym co się dzieje w firmie ruch w lublinie na ulicy stefczyka 40 Jest tam syf i ubóstwo, ludzie nie maja umów pracują w cięzkich warunkach , a ich jak to mozna nazwac "szefowie" wołają o pomstę do nieba kierowniczka ela to już dawno powinna pójść na emeryturę i wnukami się zająć a nie krzyczeć na ludzi którzy pracują 2-3 dni i niby mają wszystko wiedzieć, przyuczają ludzi 2 dni i stawiają ich na samodzielne stanowiska które niekiedy maja po 70 szafek do wrzucania gazet, nie ma tam ani szatni, ani zaplecza sanitarnego . Co tam się dzieje to nie wiem .... Ktoś to musi sprawdzić jaka dzieje się tam sytuacja bo szkoda mi ludzi ktorzy tam pracują i siebie bo zostałem oszukany przy wypłacie przez nich. Więc ludzie nigdy nie idzcie pracowac do Nadziału Gazet w ruch Lublin , Nie polecam

Zostaw opinię o Ruch Lublin / Stefczyka 40 - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ruch Lublin / Stefczyka 40