Progres
counter
3 15 8 5 1
Alicja Nowy wpis

Cześć! Pracował już ktoś w Progres? Możecie się podzielić swoimi opiniami?

anonim Nowy wpis

rajca Nowy wpis

rzeczywiście ta oferta wydaje się być interesująca.

oburzona osoba Nowy wpis

Prawie pół godziny trzeba czekać u nich na rozmowę , stawka nie za wysoka więc szkoda waszego czasu . Dla mnie [usunięte przez moderatora] i tracenie czasu osób bezrobotnych . Nie potrafią się nawet na spotkanie umówić ale podejrzewam że są gorsze agencje niż ta . Pracujcie za pół-darmo w agencjach niechaj dorabiają się waszym kosztem . Sponsorujcie ich beznadziejną pracę. Znajdę sobie lepszą pracę bez ich łaski .Śmieją wam w twarz że zaraz i zaraz i zaraz was przyjmą i mam kilka dodatkowych uwag o których nie napiszę bo szkoda mi czasu więc sami męczcie się z nimi.

majka

może ktoś powiedzieć jaka jest stawka godzinowa?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Lilka

pracowałam przez tą firmę jakieś trzy miesiące w call center. Jest ok. :) polecam. z wynagrodzeniem nie ma problemów- przynajmniej u mnie.

SlaVa

W sumie spoko firma. Szkoda tylko, że mając informację, że poszukuję zlecenia długoterminowego zawracają gitarę pytaniami o jednodniowe zlecenie :/

MARCINOS

Jesli to chodzi o firmę progres agecje pracy to bardzo fajna wspólpraca. Wyplacaja wynagrodzenia na czas - czasem przed terminem. samo zatrudnienie nie jest trudne chociaz strasznaie duzo pytan zadaja, ale ok. w koncu musza dbac o swoj wizerunek nawet pracownikami ktorych wysyłaja do pracy.

MARCINOS

Zostaw merytoryczną opinię o Progres - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.