Progres

Opinie o Progres

Alicja

Czy ktoś w ostatnim czasie brał udział w rekrutacjach do pracy w Progres? W Warszawie jest wiele firm o podobnym profilu, ale każda z nich jest unikalna. Są osoby, które nadal poszukują pracy przez agencje - jak w ostatnim czasie przebiega proces rekrutacji do pracy poza granicami naszego kraju?

Alicja

Cześć! Pracował już ktoś w Progres? Możecie się podzielić swoimi opiniami?

rajca

rzeczywiście ta oferta wydaje się być interesująca.

oburzona osoba

Prawie pół godziny trzeba czekać u nich na rozmowę , stawka nie za wysoka więc szkoda waszego czasu . Dla mnie [usunięte przez moderatora] i tracenie czasu osób bezrobotnych . Nie potrafią się nawet na spotkanie umówić ale podejrzewam że są gorsze agencje niż ta . Pracujcie za pół-darmo w agencjach niechaj dorabiają się waszym kosztem . Sponsorujcie ich beznadziejną pracę. Znajdę sobie lepszą pracę bez ich łaski .Śmieją wam w twarz że zaraz i zaraz i zaraz was przyjmą i mam kilka dodatkowych uwag o których nie napiszę bo szkoda mi czasu więc sami męczcie się z nimi.

majka

może ktoś powiedzieć jaka jest stawka godzinowa?

Lilka

pracowałam przez tą firmę jakieś trzy miesiące w call center. Jest ok. :) polecam. z wynagrodzeniem nie ma problemów- przynajmniej u mnie.

SlaVa

W sumie spoko firma. Szkoda tylko, że mając informację, że poszukuję zlecenia długoterminowego zawracają gitarę pytaniami o jednodniowe zlecenie :/

MARCINOS

Jesli to chodzi o firmę progres agecje pracy to bardzo fajna wspólpraca. Wyplacaja wynagrodzenia na czas - czasem przed terminem. samo zatrudnienie nie jest trudne chociaz strasznaie duzo pytan zadaja, ale ok. w koncu musza dbac o swoj wizerunek nawet pracownikami ktorych wysyłaja do pracy.

MARCINOS

Zostaw opinię o Progres - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Progres