Medochemie Ltd

Limassol

Opinie o Medochemie Ltd

Słowa kojarzące się z Medochemie Ltd (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): firma produkujaca szeroka game lekow generycznych. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dostateczna, nie wystarczajaca. Atmosfera i ludzie tam pracujący są przychylni, serdeczni, atmosfera niestresujaca. Od jakiej stawki można negocjować pensję? Pensje mozna negocjowac od ok. 1800 euro miesiecznie, ale wynagrodzenie uzaleznione jest od doswiadczenia kandydata i dzialu w jakim ubiega sie o prace. Najbardziej podobało mi się w Medochemie Ltd: praca malo stresujaca, platne nadgodziny. Najbardziej nie podobało mi się w Medochemie Ltd: brak mozliwosci przeniesienia do innego dzialu firmy w celu zdobycia wiekszego doswiadczenia.

Zostaw opinię o Medochemie Ltd - Limassol

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Medochemie Ltd