robak

Inowrocław

Opinie o robak

mistrzu

Pracodawca zabufany do granic możliwości. Lubi jak mu ludzie w tyłek wchodzą. co i rusz zwalnia i zatrudnia nowych kierowców, żeby im nie płacić wyższej stawki. wystarczy się przejść po innych piekarniach w mieście i powiedzieć, że się u [usunięte przez moderatora] jeździło. Sekretarki tylko się uśmiechają i potwierdzają, że co chwile ktoś od niego przychodzi. Ma też swojego ulubieńca, który zostaje po godzinach, żeby kablować i "testuje" nowych, zawsze coś do nich ma i "niestety nie możemy ryzykować". NIE WARTO TAM PRACOWAć!!!

Zostaw opinię o robak - Inowrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie robak