Global Pollena S.A.

Jawor

Opinie o Global Pollena S.A.

Maja

@osikczy udało Ci się dostać do pracy w Global Pollena S.A.? Chętnie dowiemy się więcej o tym jak wygląda codzienna praca w firmie. Na jakie benefity można obecnie liczyć?

marek

Lepsze stanwoisko bedzie na Przedstawiciela Handlowego, produkty są ich raczej znane i wiekszosc sklepów czy marketów zaopatruje sie w srodki czystosci wiec tu ze sprzedaża raczej nie bedzie porblemu. i premie będą.

osik

Witam. Chcę się dostać do pracy w Pollenie.Proszę o świeże informacje np. ile wyciąga się miesięcznie,czy praca na płynach jest ciężka, czy czuć bardzo chemią,jaka atmosfera itp. Prawdopodobnie teraz powstała tam nowa linia produkcyjna. Nie wiem czy to prawda i czy praca nadaje się dla kobiet -piszcie co wiecie.

marek.B :)

Nie wiem jak to się ma w pollenie teraz bo nie pracuję od kilku lat ale pracowałem kilka ładnych lat jako operator kostki WC IZO , kąpielowej Apart, linii mydła.. i wypowiem się że miło wspominam atmoswerę w pracy , ciężko nie było trzeba było pomyśleć by coś nie zepsuć..jak to w pracy raz dzień zleciał spoko raz nerwowo.. ale praca z mistrzami czy kierownictwem była na tyle dobra że można było się dogadać i najlepsze było to że samemu podejmowało się często decyzje...Gdybym miał wrócić ze Szkocji kiedyś i zamieszkać znów do Jawora.. pewnie bym złożyć tam podanie chociaż wiem że zmieniło się dużo i w kadrze i w maszynach ale to nie jest żadem problem :)

karek

@elwit, witaj, faktycznie długość stażu robi wrazenie, widac, że musi byc Ci bardzo dobrze w Global Pollena. Jednak mam kilka pytań, pracujesz na umowie o prace na czas nieokreślony? W ogóle polecasz pracę w jakim dziale, bo pewnie są lepsze działy od innych. Co takiego jest tak super, że polecasz, bowiem nie napisałeś/aś żadnych argumentów.

karek

elwir

ja tam pracuje 9 lat i zakład jest zaje..fajny

mmm

tak pracowalem.. i mam porownanie, w lg jest lepiej. tutaj premie byly ale tylko bony na swieta i wczasy pod grusza.

mmm

Jesli szukacie pracy, to skladajcie podanie do LG Display. Praca o wiele lzejsza i lepsza. czlowiek wraca czysty, na liniach jest porzadek. premia obecnosciowa 250 zl i kwartalna zaleznie od oceny. dodatki za wyniki itp.

ghhj

umowa smieciowa:( szkoda czasu na to...

Jeżeli mowa o jakichkolwiek przyjęciach do pracy to tylko na Dział Płynów i na Umowę Zlecenie, bo tylko ten dział się rozwija. Zarobki nie powalają, praca na akord.

fgf

chyba nie, pewnie na zlecenie....

hhh

moze tu nikt nie zaglada...

jon

ciszaa, tez pytalem i nic...

hjk

ktos cos wie o przyjeciach? kiedys tam pracowalem i bym wrocil

hjj

ponoc maja powstac nowe linie produkcyjne???sa przyjecia?? nie potrzebuja kierownika lub mistrza??

Ja

Ktoś tu jeszcze zagląda?

ktos

wszystkie kostki proszki etc sa robione z tanich skladnikow i jest oszczednosc w ich dodawaniu. oszukiwanie na wadze i ogolna niedbalosc.

Gh

Nic lecz firma moze miec problemy a ja satysfakcje:-) prosze kupic kostki i sprawdzic :-)

Nm

Co do kostek wc to waga zanizona lub zawyzona. najtansze skladniki itp. reszta produktow w miare. np mydlo bobini bylo super:-)

sfdsdf

Co do zarobków to jak pracowałem 4 lata temu to np na Buck Chemii mozna było np na maszynie Mazoni wyciagnać akordowo do 2600 na ręke, reszta to miedzy 1800 a 2000zl. Jak jest teraz to nie wiem. Ponoć potrzebują 500 pracownikow teraz ?? to prawda?? moze bym tam wrocił:) tylko teraz moze na mistrza??:)

Xxxx

Nie ma przyjec na brygadziste??

ja

Fajnie było to fakt. Teraz w ramach podwyżek obcina się stawki. Ale nie wszystkim jest ŁYSO.

Piotr

Potrzebuję konsultacji odnośnie szczegółowych parametrów tych maszyn.

lol

daleko troszke:D coz lepiej zostac w swojej pracy i nie kombinowac

ca

Okolice Radomia,

lol

a gdzie ta produkcja?:) w jaworze??

Piotr

Uruchamiamy produkcje mydła, zapłacimy za konsultacje.

A kto prosi o kontakt z tymi pracownikami

Witaj, poszukuję kontaktu z pracownikami ( usunięte przez administratora )1

Marek

Z okazji świąt Wielkanocnych dużo radości, której moc przesłoni troski codzienności. Miłej atmosfery oraz mokrego dyngusa :)

ds

a moze nie wszyscy wiedza o tej stronce?:D moze dyrektor by zajrzal??:D

ja

Pozdrawiam wszystkich którym brak odwagi żeby się wypowiedzieć. Zwłaszcza tych, których to dotyczy.

ff

no z tym piciem w pracy to oczywiscie nie prawda hah

n

Jak na razie brak wątków prawdy, bo nawet jak by ktoś chciał cokolwiek usunąć to nie ma nic nowego.

lol

a jak tam hala kostki hmm:D ciekaw jestem jak tam prosperuje heh

hah to ci sie udało:D

Ponoć w Jaworze strasznie poszły w górę szpachelki z tytułu ogromnego zapotrzebowania na kostkę.

uu komus nerwy puscily:D

lol

moze i tak:D ale po co zniżać stawki?? niech beda takie jakie sa, a nie wszystko w góre a wypłata coraz mniejsza, tylko kierowniczki zacieraja rece na premie

firma jak tysiące innych

XXX

i jak z takimi pracowac?? pozdro dla( usunięte przez administratora )D

galu

racja racja, spokojnie dużo ludzi odjedzie to im ( usunięte przez administratora ) albo podniosa stawki, albo firma padnie:)

gall anonim

( usunięte przez administratora ) ktora chce wprowadzic nowe porzadki tylko ciekawe kto tam zostanie po jej reformach chyba ten co musi bo nikt o zdrowym umysle a kierownictwo trzesie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i nic sie nie odzywa bo boja sie o swoje dobrze płatne stołki darmozjady ale żeby zadbac o pracownika to sie juz nie chce bo po co mozna sie narazic i wyleciec a tego przy ( usunięte przez administratora ) raczej nie mozna zrobic a niech fizol ma mniej a ja ( usunięte przez administratora )co niektórzy bez wykształcenia

Schemat jest prosty. Są przyjęte pewne widełki finansowe i do tego się dąży. Szkoda, że kosztem fizola.

pewna pani??:D a ktoz to taki nowy si epojawil co szaleje:D

ups

Rozumiem, że pociągnie za spłuczkę i wszyscy popłyną wraz z produktem.

hmm

szkoda szkoda:D wrociłby tam jak by były przyjecia:D ale pewnie nie bedzie:D

Firma się rozwija. Nowy asortyment, nowe technologie, nowe wymagania, tylko stawki stare(przepraszam, bardzo stare).

aaa

a co tam wogole w firmie słychac??

Zostaw opinię o Global Pollena S.A. - Jawor

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Global Pollena S.A.