remsod

Inowrocław

Opinie o remsod

Hanna

Poszukiwany jest do remsod operator cnc. Pracodawca zapewnia możliwość doszkolenia. Czy to oznacza, że firma przychylnie patrzy na kandydatów, którzy nie mają odpowiedniego doświadczenia lub są dopiero na początku swojej kariery zawodowej? Czy nowo zatrudniona osoba może liczyć na pomoc współpracowników? Proszę osoby zatrudnione w tej firmie o pozostawienie komentarza w tej kwestii.

stary

Znaczy się jesteś masochistą który lubi zadawać sobie cierpienie pewnie wielu tu takich pracuje żal.

anonymous

Uwielbiam pracowac w remsodzie.

stary

Co to k..wa ma być kącik poetycki czy jak? Fakty są takie pan O. odszedł przyjdzie jego kolega i pan O. straci kolegę coś tak czuję.

anonymous

A kiedy już przyjdzie czas, pełne po brzegi są kawiarenki. Pod okna ich, pełne gwiazd, gdzieś w zakamarki wielkich miast ciągnie nas. Kawiarenki, na, na, na, kawiarenki na, na, na Małe tak, że zaledwieś wszedł, zniżasz głos aż po szept. Mimochodem, kamien w wodę, wpadnie coś z bardzo wielkich spraw w czarną toń małych kaw. Kawiarenki na, na, na, kawiarenki na, na, na Z cienia w pół i ze światła w pół ty i ja, i nasz stół Za witrażem szklanych marzeń ledwo świat poznajemy już, choć jest tuż. Miejsc wkoło nas coraz mniej, już dymi z okien złotym obłokiem I barman już woła: "Hej ! Już kawiarenka rusza w rejs, wielki rejs" Kawiarenki na, na, na kawiarenki na, na, na Stolik nasz w nieważkości lamp krąży tu, krąży tam. Filiżanki - białe ptaki -lecą wprost w kolorowy dym, płyną w nim, giną w nim. Pan i pani zaszeptani, któż to wie, gdzie naprawdę są, ona z nim i on z nią. Kawiarenki, kawiarenki, porwą gdzieś w siódme niebo aż stolik nasz.

Gość

Słuchajcie ale news ! Firma Centrum Kształcenia biznesu z Pabianic szuka trenera do prowadzenia szkolenia cnc w Remsodzie w miejsce naszego kochanego wazeliniarza od cnc. Ktoś chce za niego poprowadzić szkolenie cnc i zarobić za niego ? Dobrze płacą. Zgłaszajta się chłopy. Nie jest to zatrudnienie przez Remsod. Wazeliniarzom mówimy stanowcze NIE ! Ktoś kto chce się odegrać będzie miał nie lada gratkę.

Hanna

@cnc wazelina group forum służy do pozostawiania merytorycznych opinii, w tym przypadku o remsod jako pracodawcy. Ma ono być pomocne dla osób, które chcą zebrać jak najwięcej informacji o danej firmie, przed złożeniem do niej aplikacji. Jeżeli pracujesz lub pracowałeś w remsod to prosimy o podzielenie się swoimi doświadczeniami z tym pracodawcą.

cnc wazelina group

najlepszy jest służbowy wazeliniarz co prowadzi kursy cnc

xxx

Nie mogę zrozumieć myślenia ludzi, którzy zarządzają firma zatrudniają nowych pracowników i na start dostają większe pieniądze niż ludzie, którzy pracują X lat i włożyli serce w rozwój tej firmy. Zamiast budować lojalność, moralność aby człowiek mógł się zżyć z ta firmą, to nie stawiają na ludzi których kompletnie nie znają i myślą, że ci nowi ludzie coś nowego wniosą. proponuje przeczytania kliku biografii ludzi sukcesu, którzy stworzyli firmy od zera.....

@xxx 01.09.2017 22:43

Nie rozumiesz i nawet nie próbuj zrozumieć bo to nie możliwe . Pracuje w tej firmie wiele lat a stawkę mam mniejszą od nowo przyjętych ukraińców na boszu więc o czym tu mówić ,prezes ma swój tajemny plan na te firmę wystarczy popatrzeć na awanse które miały miejsce, gość który przyszedł nawalony do pracy nadal pracuje chociaż został złapany każdy szeregowy pracownik już by był na bezrobociu tak więc tylko prezes jest w stanie zrozumieć co się tu dzieje.

chujek

Nie radzę pracować w tej firmie - jak najdalej. A kadrowa - uwaga na nią podwójna.

Stary

Ano poganiacz ale za taką kasę jak teraz bierze to sam bym was poganiał i to batem lał bym aż by trzeszczało a jak brak pracy to na bezpłatny urlop won siedzieć i czekać przy telefonie a jak nie pasuje to ukraińców się weźmie ponoć to świetni facjowcy hahaha tak bym zrobił.

poganiacz

Stary

Spokojnie bez obrażania kasę za to dostaje to gna ludzi normalka. Kogoś musieli awansować to wzieli tego który był najmniej przydatny i wydajny na produkcji wielkich strat nie ponieśli a mają wdzięcznego karierowicza który odwala za nich brudną robotę.

Hanna

Chcecie być na bieżąco z pojawiającymi się ofertami pracy? Koniecznie odwiedźcie stronę internetową firmy - http://www.remsod.pl/praca_pl.html ;)

huanantoniomontoja

M.O. to głąb jak ich mało winduje sie za pod.....alanie i dupowłażenie karze operatorom przyspieszac robote a sam jak był pseudo operatorem to ten sam program po 3 razy puszczał. Zapomniał wół jak cielęciem był. Zresztą same inicjały wyjaśniają wszystko

Stary

Nooo mają chyba dobre windy to się pną do góry...

ludzie to się teraz szybko windują

Stary

A rozwija się rozwija pnie się chłopak do góry jak szalony jak tak dalej pójdzie to za rok zastąpi dyrektora K. który chyba już niewiele ma do gadania. M. musi mieć albo niezłe chody u starego albo nabył jakimś cudem jakieś haki na nich że tak idzie do góry dziwne to wszystko jakieś.

i jak tam rozwija się kariera pana M tego od ksiązek

ytr4e

@Robet i co powiedz czy udalo Ci sie tam do nich dostac do pracy byles moze na rozmowie kwalifikacyjnej?

stary

Siłą woli koleś siłą woli nie słyszałeś nigdy o rycerzach Jedi.

ktoś

Tak sobie wszedłem na stronke remsodu i czytam: "...TOKARKĘ KARUZELOWĄ VTL-4500 ATC+C o średnicy toczenia 4800 mm i nośności stołu 30 ton...." co prawda nie mój problem ale .....jak zamocujecie detal np o wadze 20 ton? Nad karuzelą jeździ wciągarka ( bo nie nazywajmy tego czegoś suwnica) o Q-max 5t i druga suwnica która notabene nie dojeżdża do karuzeli :-)o Q-max 10 ton

hahaha dobre

stary

Może i ślepy ale na hali trudno potknąć się o robotę jakąś bo jej nie ma więc ślepota mi specjalnie nie przeszkadza. Za to ty admin zdejmij różowe okulary bo sie możesz obudzić w kolejce po kuroniówke.

jednak wiele jest prawdy w powiedzeniu że jak stary to ślepy, coś w tym jest.

stary

Admin ty może zejdź na dół na hale montażową i napisz co widzisz. Wiesz co zobaczysz kompletny brak pracy spawacze biorą sobie wolne bo spawać nie ma co tak samo ślusarze i tokarze trochę tylko frezerzy mają pracy i tyle ale papiery oczywiście można składać tylko poco będziesz siedział tak jak inni no chyba że lubisz brać kasę za frajer.

Admin

Robert jeśli szukasz pracy jako spawacz to zgłoś się do działu kadr albo wyślij CV na adres email: kadry@remsod.pl. Poszukujemy także ślusarzy i monterów.

programista

nie widzisz ,,stary,, że on jest taki głupi że sam sobie odpisuje.hahahah

stary

A ty co gościu jak tu nie pracujesz to się nie wcinaj ok. Z tego co wiem to raczej nikogo nie przyjmują bo dla roboty już prawie nie ma a jeszcze by mieli przyjmować a tak ogólnie chociaż mnie to nie obchodzi to jaka praca by cię interesowała?

stary

A ty skąd się "koleś" urwałeś co z choinki. Z tego co wiem to on jednak jest bibliotekarzem może ma jakieś tam wykształcenie w kierunku obróbki skrawaniem ale jest bibliotekarzem. A to że jest w firmie długo to jeszcze nic nie znaczy wiedzy to za wielkiej nie ma niestety. Sam fakt że dobrowolnie rzucił się na to stanowisko mówi że nie ma pojęcia w co się wpakował ale to jego sprawa. Ogólnie ostatnie zmiany i mianowania nowych kierowników szefów i mistrzów to jakiś kiepski dowcip chyba na prima aprilis. Musisz go mocno lubić "koleś" albo za wczasu włazisz mu już w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a takich włazidupów niecierpię.

programista

Tego jeszcze nie grali głąb bibliotekarz został szefem hali. Nawet na programiste sie nie nadawał.

koleś
@programista 31.03.2016 10:43

Tej gościu skąd ty się urwałeś? Przecież gościu z tego co ja wiem to ma wykształcenie w obróbce skrawaniem. Może zaktualizuj wiadomości, może przespałeś kilka lat i czas się obudzić. Gościu pracuje w tej firmie od początku wprowadzenia maszyn numerycznych i wiedzę ma dużą, a ciekawe co ty sobą reprezentujesz? Z pewnością sam nie miałbyś się czym pochwalić. Widać niektórzy mu zazdroszczą.

stary

No cóż coś w tym jest, jest nowy prezes, coś tam próbuje robić ale chyba nie od tej strony. Co do dyrektora K. to coś mi się widzie teraz to on już zupełnie nie ma nic do gadania. A to że teraz będzie cyrk to jest pewne bo ostatnie zmiany to jakaś szopka. A nowych zleceń jak nie widać tak nie widać ciągle 3 firmy i nic więcej ale czego się spodziewać po dyrektorze marketingu jak to kolega Prezesa i bankowiec nie mający zapewne pojęcia o tym czym zajmuje się firma. Dobrze to już było teraz będzie już tylko gorzej aż do upadku firmy. AMEN.

długas

Teraz dopiero cyrki się zaczynają. Nowa miotła nowe porzadki, ale nie o tym chciałem napisać. Ilu z was dyrektor K. na pytanie, czy będa jakies podwyżki i czy można liczyc na większą kase odpowiadał cyt"... gdybym mógł to bym dał każdemu ale prezes blokuje..." Prezesa Kocieniewskiego nie ma i co? dostaliście????? Odpowiedzcie sobie sami kto tu blokował. Gówniarz, bo tak naprawde większość z nas mogłaby być co najmniej jego ojcem poczuł troszkę kasy,jest ważniakiem i każdego z nas ma w d.u.p.i.e. Co prawda przynajmniej zna sie na robocie i potrafi podjąc decyzje (nie tak jak Robercik krzywousty)gdzie zawsze odchodzi bez słowa i sam stoisz jak taki głupi i nie wiesz czy robić czy nie. Gdyby nie Dyrektor K. to ta firma już dawno by padła zreszta co oni mają do stracenia?? Zdążyli sie już ustawić, a ty martw sie sam.

stary

No nareszcie ktoś inteligentny, mnie ten system w niczym nie przeszkadza, nigdy nie pisałem że mi przeszkadza mogę ten czas odbijać zwisami to, chodzi o to w jakim czasie zostało to zamontowane nadgodziny zablokowane bo kasy brak narzędzia takiego czy owego nie kupią bo za drogie bo kasy brak a na to nie brakło. Te pieniądze można było spożytkować jakoś inaczej na pewno lepiej niekoniecznie na nadgodziny bo zaraz się ktoś oburzy że tylko na kasie mi zależy.

Obrońca

Stary ile ty dziennie poświęcasz czasu na to ustrojstwo i w czym ci ono przeszkadza? Mi raczej przeszkadza to że w firmie jest coraz mniej zleceń z powodu marnej pracy marketingu który myśli że praca w takim dziale polega na czekaniu na maile ze zleceniami (znajomość języków obcych to nie wszystko). Przeszkadza mi brak kogoś z jajami który podejmnie decyzję w jakim kierunku ma dalej podążać firma. Jak na razie Zarząd jest pod wpływem rodziny Prezesa, a oni opowiadają mu że w firmię jest wszytko ok. Że nowe maszyny tak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] e nie ma czasu załadować. Według mnie może być sobie taki system, mogą być kamery a nawet można postawić Robusia Caputę na bramie. Róbmy swoje, odbijajmy czas pracy żeby góra nie miała powodu powiedzieć że ta sytuacja to nasza wina a nie ich brak decyzji. Golec chyba czas zakasać rękawy. Pozdrawiam

stary

"ważny" to ty jesteś ale chyba tylko w swoich snach koleś. Do chirurgów nic nie mam coście tak nich uczepili, nie o tym była mowa na początku tylko o ustrojstwie bez którego firma działała wiele lat i to nawet sprawniej niż teraz. Od tych głupot bez związku z tym co pisałem wcześniej, które wypisujecie aż zapomniałem co mam napisać.

Obrońca

Stary a co ty masz do chirurgów, kazali im to zamontować to zamontowali.Tobie coś powiedzą to też to robisz. Ja rejestracje czasu pracy mam w dupie bo pracuję uczciwie i mi to nie przeszkadza. Może już skończyło się kombinowania z godzinami co???

Ważny

Stary nie bądź taki jary bo ty możesz szybciej wylecieć od Leszcza. I co zatkało kakao?

stary

Leszcz widać że jesteś leszczem który z obróbką ma niewiele wspólnego zapewne jesteś z mechaniorów którzy zakładali to ustrojstwo skoro tak go bronisz. Nieważne ile to kosztowało za darmo tego nie dostali, pytanie jaki sens ma montowanie czegoś takiego, wydajności to nie podniesie. Żeby się zająć pracą to trzeba ją mieć a tego nie ma zbyt wiele bo zleceń brak marketing kuleje i to mocno. Ale ciebie to pewnie nie obchodzi ty swoją działeczkę co miesiąc dostajesz ale chyba już niedługo.

Leszcz

Kto ci powiedział ze taki system kosztuje 30 tys (chyba że kolumbijskich pesos). Ludzie pojęcia nie mają a głupoty piszą. Jedni że trzeba rejestrować sie w kasku inni że pod krawatem a inni że może w kompielówkach. Ludzie opamiętajcie się i zajmijcie swoją pracą, bo z takim podejściem jak wasze to nigdy w żadnej firmie dobrze nie będzie.

Od dawna cisza na portalu czyżby nie było czego komentować firma bogata w system ewidencji czasu pracy zainwestowała jakieś 30 tyś a ponoć kiepsko się dzieje w firmie ciekawe czy jak będę przyłaził o 5.30 i wyłaził o 14.30 to czy mi ten system dołoży godzinkę złodzieje zasrane zleceń brak ludzie łażą z kąta w kąt i szukają se roboty a oni systemy zakładają ta firma nie dotrwa do drugiego półrocza tak myślę. A reszta ekipy co sądzi ?

ja

no to napisze jak kolega Lopez skoro usuwane są moje komentarze. pan krzysztof został przeniesiony z hali pc na pw z powodu wałków które robił i tylko dlatego że pan prezes K. mu tego nie udowodnił to nie wyleciał z roboty. zapomniałeś o tym Lopez czy może nie wiedziałeś?

firma poszła w ślady Opakmetu i zaczeła mandaty wystawiać nie pamięta bhpowiec jak cielęciem był.Tylko czy pamięta jak skończyła pani z Opakmetu? Wózkowy po zeromie i teraz wielka szycha.hehehe

Lopez

Irek jak bym słyszał młodszego dyrektora. Piszesz tak samo jak on. Co do marketingu to racja, przez tyle lat zero pojęcia o możliwościach i działalności firmy. Tak samo można by zatrudnić kogoś z marketingu Viando lub Piekusia. Ta sama wiedza o obróbce skrawaniem tylko staż krótszy. Bez obrazy dla tamtych ludzi bo pewnie ciężej pracują. Ciekawe kiedy się zorientują, że przybyły dwie maszyny.

Irek ty chyba nie pracujesz w tej firmie, ci panowie o których mowa nie założyli firmy założył ją pan K. a oni tylko tu pracują to po pierwsze a tak poza tym to się chyba czegoś napiłeś chłopie, to że w firmie są fachowcy i potencjał to jeszcze nic nie znaczy to wszystko jest marnowane. W marketingu pracują ludzie którzy poza znajomością języków nie mają pojęcia o możliwościach firmy. Pracy już teraz brak i zleceń brak. A raty trzeba płacić a to oznacza tylko jedno UPADEK.

JONES

Patrząc na to wszystko co dzieje się w firmie można pomyśleć, że wszyscy pracownicy na wyższych szczeblach mają żółte papiery. Ręce opadają z myślą o tym, że są to ludzie wykształceni i wybrani na stanowiska kierownicze (oprócz szefa CNC bo to nieuk). Dyrektor K. czyli Członek jest tylko dobrą osobą do reprezentacji firmy a tak naprawdę do urodzony rolnik z krwi i kości. Pozostała banda kolegów z ławki szkolnej, wioski, albo z PRL-lu. Szkoda bo jest potencjał i fachowcy też są.

stary

Pracują bo znają odpowiednich ludzi i są jakby nietykalni i to powinno się zmienić a nie sądzę by pan S. to zmienił po prostu się do tego dostosuje co do opracowania technologii skoro pan S. jest szefem technologów to może powinien to zmienić i pokazać że potrafi rządzić a nie olewać to. Nadal twierdzę że dopóki nie zmieni się prezes nie będzie żadnych zmian a czy będą to zmiany na lepsze czy gorsze to dopiero zobaczymy.

bolo

Z tego co wiem Dyrektor K. jest kilka dyrektorem lat i firma nieźle sobie radziła. A szacunek i uznanie mają pracownicy którzy robią dobrą robotę a nie narzekające partacze bez wydajności partacząc co drugą robotę. Dziwię się tylko że tacy ludzie jeszcze pracują.

Lopez

Stary. Tak pracuję w tej firmie. Cała praca technologów polega na kopiuj wklej. Widziałeś kiedys opracowaną porządnie technologie? Od doboru narzedzi, czasów, parametrów skrawania. Bo ja nigdy. Myślę, że Krzysztof ma jako jedyny jeszcze szacunek. Bo aktualni dyrektorzy (Flip i Flap) to koledzy wszystkich. Większość załogi robi jak uważa. Nie którzy z pracowników nawet stawiają warunki i ustawiaja pod siebie robote. Myślisz, że ostatnie zmiany regulaminu coś wniosły? Bo jakoś ludzie dalej korzystają z telefonów. Papierosy podobnie. Śmiech na sali i żenada. Domyśl się dlaczego każdy dyrektor z zewnątrz był odtrzeliwany za próby rewolucji. A może one były właściwie?

stary

Lopez czy ty aby na pewno pracujesz w tej firmie bo ja tak i wydaje mi się że akurat ten pan dyrektorem zostać nie powinien chyba że to twój znajomek i na tym skorzystasz a co do tych " wiejskich chłopaszków" dopóki rządzi prezes K. to nikt nie da rady bo nikt mu nie podskoczy i go nie przeskoczy a chłopaszki radzą sobie jak mogą a facet który technologie na produkcje robi na zasadzie kopiuj wklej i nawet nie wie jakie bzdury wypisuje na dyrektora moim zdaniem się nie nadaje

Zostaw opinię o remsod - Inowrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie remsod