REM-MAX

Tuczno

Opinie o REM-MAX

Mik

Powiem Wam, że dużo czytałem o tej firmie, naprawde dużo i muszę przyznać, że jest całkiem sympatyczna pod wieloma względami, generalnie to bardzo ich polecam na początek współpracy, serio, dla młodych

byly pracownik

ta firma to jeden WIELKI (usunięte przez administratora) O kase trzeba sie prosic jak jakiś arab! Zero organizacji i ogolnie jeden wielki syf i tyle w temacie.

Zleciliśmy ułożenie wykładziny dywanowej w naszym biurze. Praca została wykonana solidnie, sprawnie i szybko. Mogę z czystym sumieniem polecić usługi tej firmy innym klientom.

Pracownik !!

Nie zgadzam się z negatywną opinią na temat Firmy REM-MAX - TUCZNO. Jestem na etacie pracownika administracyjnego u Pana (usunięte przez administratora) a mój kuzyn pracuje jako pracownik ogólnobudowlany. Wypłaty są na czas, mamy zapewnioną opiekę lekarską, aktualne badania oraz bieżące szkolenia BHP. Negatywny komentarz to zapewne sprawka konkurencji !! Zdesperowanego właściciela Firmy budowlanej, któremu interes nie idzie. Żałośni - zazdrośni DOROBKIEWICZE ZA 5 ZŁ!!

xxx

Nie proponuje kasa nie na czas trzeba się prosić z umową tez problem same problemy i zmartwienia kiedy wypłata nie polecam sam byłem głupi ze tam pracowałem i byłem głupi i szef nie pszyjemny i(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o REM-MAX - Tuczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie REM-MAX