SHOT BLASTING POLSKA Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o SHOT BLASTING POLSKA Sp. z o.o.

bober

Byłem zatrudniany wielokrotnie w tej firmie na umowę zleceni, szef i szefowa wymagający ale bardzo sprawiedliwi w ocenie wykonywania mojej pracy, na początku niczego nie umiałem robić, cierpliwie przez okres 2-ch miesięcy, z innym serwisantem który tam pracował od dawna, wysyłali na szkolenia, jak pracowałem w delegacji to wszystkie koszta zwracali, po delegacji miałem wolne jeżeli praca była po godzinach i lu w dni wolne od pracy, dużo się nauczyłem, zarobki bardzo dobre i na czas, bez problemu, pracy dużo i bardzo ciekawa. Polecam bo można się rozwijać i dobrze zarobiś

Robert
@bober 25.08.2016, 08:21

Uwaga! Powyższy wpis to żenada.. książkowy przykład manipulacji ze strony pracodawcy.Wyzysk,wypłaty pod stołem,nadgodziny nie wypłacane!,zero pojęcia na temat inwestowania w kapitał ludzki,firma przejęta po śmierci szefa przez dwóch 30latķów ,którzy toną w kredytach i leasingach,które mają spłacać pracownicy,a jak się nie podoba tygodniowa delegacja bez dopłaty to wypie......,oczywiście polskie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jest owinięte w złoty europejski papierek ,także proszę się nie zmylić pierwszym wrażeniem;)Zalecam omijać tą "firmę"szerokim łukiem

Waq

zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie, szef jest jakimś [usunięte przez moderatora], wynagrodzenie pomimo obietnic podwyżki żenująco niskie, nawet zwolnić człowieka normalnie nie musi tylko wymyśla dyscyplinarki itd. dobrze że mi udało się "normalnie" uciec z tego syfu. A ekipa tak pomocne byle na cienie zgonić[usunięte przez moderatora]

Aandriu
@Waq 28.10.2013, 08:14

Popieram szefowa to kawal nie powiem czego to wredne babsko ktore nawet nie szanuje rodziny a co mowiac pracownikow.Znam ja osobiscie to zmija w ludzkiej skorze.

Zostaw opinię o SHOT BLASTING POLSKA Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SHOT BLASTING POLSKA Sp. z o.o.