bruynzeel plastics polska

Końskie

Opinie o bruynzeel plastics polska

Zmarnowany czas

Dno! Zapraszają na rozmowę, kierują na badania a potem odwołują pracownika... kompletny brak profesjonalizmu... a co za tym idzie brak organizacji... Nie polecam.

Rys
@Zmarnowany czas 27.03.2017 18:48

Na jakie stanowisko składałeś swoja kandydaturę? Chwiałbym podjąć tu pracę na produkcji, ważna jest dla mnie atmosfera w zespole.

zaks

Szaman
@zaks 22.04.2016 18:49
gość, a dlaczego nie polecasz, bo ja słyszałem, że całkiem dobrze tu się pracuje, zwłaszcza jeśli chodzi o atmosferę....

Mam się zamiar przyjąć do pracy w tej firmie jako elektromechanik lub elektryk, może mi ktoś opisze jak tam wygląda ta praca I czy da radę wyciągnąć 2000-2500pl

gość

z całego serca NIE POLECAM tej firmy

paweł

Chyba pozostaje sąd pracy, inspekcja pracy. Może oni zrobią z tą firmą porządek.

MM

Podzielam w 100% opinię mojego przedmówcy. Kompletny brak organizacji pracy, niekompetentni kierownicy. Zarobki "całkiem niezłe" napisał ktoś, pewnie góra ma niezłe, reszta najniższe. Ogólnie rzecz biorąc kołchoz pracy. Najgorzej jest kiedy dyrektor nie rozumie podstawowych rzeczy. Otóż jest coś takiego jak KODEKS PRACY i tam moi drodzy jest wyraźnie napisane że pracownik ma OBOWIĄZKI (to to akurat wiedza) ale dalej ma też PRAWA (tego niestety w tej firmie nie wiedzą). No cóż powiem tylko tyle : DOPÓTY DZBAN WODĘ NOSI, DOPÓKI MU SIĘ UCHO NIE URWIE . Z najlepszymi życzeniami KIEROWNICTWU - były pracownik

były

Nie pracowałem w większym bałaganie i braku chęci poprawy administrowania zakładem przez obecnie panującego dyrektora z Kielc rodem z pomorskiego, który nie umie zarządzać zakładem produkcyjnym i wydawać jednoznacznych poleceń podległemu personelowi. Nie chce widzieć problemów bagatelizując je czym utrudnia pracę pracownikom. Has jest niewiarygodny. Do tego dochodzi szkodzenie każdemu przez wieloletniego planistę produkcji, któremu jeszcze ani razu nie udało zaplanować czegokolwiek na czas nie szkodząc magazynierom czy produkcji, która musi zostawać bardzo często po godzinach aby sprostać nieudolnym wysyłkom towaru. brak historycznych danych, pomocy innych w szczególności osób o tym samym nazwisku w firmie. Jednym słowem dyrektor nieudacznik z aspiracjami koncernowymi. Dno.

Fajna atmosfera pracy, pracowa??em tam kr??tko ale ??a??uje, ??e siÄ? zwolni??em wielki szacunek dla Kierownika[usunięte przez moderatora], cz??owiek na wysokim poziomie! Dyrektor tez ca??kiem ok-polecam wszystkim ta firmÄ?, zarobki ca??kiem niez??e,jak na okoloce Konskich tylko troche przestarza??y park maszynowy

Zostaw opinię o bruynzeel plastics polska - Końskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie bruynzeel plastics polska