Zakład Aparatury Elektrycznej”Ema-Elester”

Łódź

Opinie o Zakład Aparatury Elektrycznej”Ema-Elester”

molk

zenon, a możesz powiedzieć co się stało i po co ci takie dane ?

zenon o.

poszukuje dokumentów płacowych pracując w latach 1968-1976 w zakładach ema-elester czy ktoś wie jak je zdobyć. ostatnio pracowałem na stanowisku samodzielny konstruktor w dziale elektroniki

cox.net

Właściwie chciałbym jedynie podzielić się historia Elesteru okresu 1967 -69. Pracowałem tam jako kreślarz - konstruktor. To był okres pełen sensacji. Moja karierę zawodowa skończyłem pracując jako inżynier w USA. Chętnie wymienię wspomnienia. Simon L. Shupak

elku
@cox.net 03.12.2014 07:17

Ja też poszukuję dokumentów do emerytury za lata 1973-1976 z Ema- Elester w łodzi może ktoś coś wie gdzie.

Gosia

Proszę mi napisać lub zadzwonic na nr (usunięte przez administratora)w jaki sposób mam odzyskać dokumenty dotyczace mojej pracy w Ema -Elester w Łodzi

Zostaw opinię o Zakład Aparatury Elektrycznej”Ema-Elester” - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Aparatury Elektrycznej”Ema-Elester”