JTT konepaja OY

Joutseno

Opinie o JTT konepaja OY

darekpiaskowa.

Słowa kojarzące się z JTT konepaja OY (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):Super firma Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako Bardzo dobra... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są Fantastyczni,zawsze gotowi do pomocy... . Od jakiej stawki można negocjować pensję?10euro netto. Najbardziej podobało mi się w JTT konepaja OY:Rodzinna atmosfera Najbardziej nie podobało mi się w JTT konepaja OY:------------------------------------------

Zostaw opinię o JTT konepaja OY - Joutseno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JTT konepaja OY