Gran - Mar

Działdowo

Opinie o Gran - Mar

Olek

Fajna firma i jak ktoś lubi to co robi to gwarantuję. że będzie zadowolony z pracy w firmie. Narzekających zawsze będzie dużo

yv

Taki specjalista ds. kadr oprócz rozmaitych zarobków może dodatkowo liczyć na benefity socjalne, ale wiadomo jakich konkretnie można się spodziewać? Pewnie trafia się ubezpieczenie do tego. Pozdrawiam.

OSKAR
@yv 10.07.2016 20:33

yv co za nick? Benefity co za słownictwo? Skąd Ty jesteś człowieku? W tej firmie nie ma takiego słownictwa.

Joker

PAMPKIN! Daj sobie na luz! Wypada,zeby szef upadajacego zakładu jeszcze miał czelność pisać takie bzdury! 7zl., 8 zl.na godz. Wypłacane albo i nie. Zależy jak czapka leży szefowi! A nawet gosciu jak ustalisz wynagrodzenie to go niewylacasz!!! Kłania się inspekcja pracy!

pampkin

Niskie zarobki ? są takie jak sobie ustalasz masz od początku ustalane bez przesady .

MARIA

NOWE ZMIANY? CZY KONIECZNOŚĆ? NISKIE ZAROBKI.NIE MA ZAPŁATY ZA NADGODZINY. KAWY NIE MOŻNA PIĆ.TO NIE BAR.POWIEDZIAŁ SZEF. FIRMA Z PRZYSZŁOŚCIĄ?

HERO

Takie bzdury to może pisać tylko szef!!!. Czas spojrzeć w lustro.

semid

Duże zmiany, nowi pracownicy biurowi, na plus

ja

dobra kultura jest wymagana również ze strony szefa, a właścicielowi firmy jest tego brak. Jeżeli można symbolicznie zostać parę minut za darmo to myślę, zę można również dołożyć coś do wypłaty. Zła atmosfera odbija się na Klientach, którzy nie raz i nie dwa mówili o "cięzkim powietrzu" w firmie.

ja

zero szacunku dla pracowników. "Zakaz" picia kawy w godzinach porannych w biurze, wychodzenie po równych 8 godz. nie jest mile widziane za to dodatkowe 15 -20 min.i owszem. Wieczna nerwówka, szukanie sensacji i tworzenie teorii spiskowych. jak już wcześniej ktoś zauważył jedynie (część) biura normalna no i Panowie z produkcji. Nikomu nie polecam, a jeśli jesteś zmuszony do pracy tam to trzymaj dystans i uważaj co do kogo mówisz.

dawno dawno

oj tak

obserwator

zarobki marne, że nie wspomnę o nieterminowości, [usunięte przez moderatora]niemająca pojęciach o podstawach zarządzania zarówno kadrą jak i kasą.[usunięte przez moderatora], donosicielstwo, podsłuchiwanie, atmosfera żadna. Kobietki z biura fajne, ale bardzo powściągliwe.Proponuje przekwalifikować firmę z kamieniarskiej na zakład pogrzebowy, bo taka właśnie panuje tam atmosfera. Grunt, że pracownicy to spoko ludzie, bo cała reszta do bani. Poza tym "czkawka" metrowska ciągle się odbija. Naprawdę nie polecam nikomu pracy tam.

Zostaw opinię o Gran - Mar - Działdowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gran - Mar