Opinie o Norsk Kylling w Storen

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Norsk Kylling. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Norsk Kylling o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Norsk Kylling w Storen

Czy w Norsk Kylling zatrudniani są obcokrajowcy?

Mela Nowy wpis

Tak

pawcio Nowy wpis

dalej cisza ,nikt nic nie pisze albo lipa tam albo boja się ,że ktoś ich wygryzie .

Artur Nowy wpis

Taka cisza na forum? Firma działa normalnie, czas jest dość trudny z powodu pandemii, więc wszystko jest możliwe

pawcio

Hej -mam pytanie czy przyjmują do pracy w Norsk Kylling ? dajcie znać jakie są zarobki?

Filip

Witam, ma ktoś więcej informacji dotyczących kadry kierowniczej? Jak traktuje się tam pracowników

@Filip

Uważam, że bardzo dobrze traktują pracowników :) jak najbardziej polecam

zainteresowany

czy mozecie powiedzieć jakie sa tam w tej chwili zarobki?

Kkkkkkk

Ktoś może powiedzieć jakie tam są zarobki ?

Paulina

@Maciek według Ciebie firma jest 'świetna' pod wieloma względami. To bardzo dobrze, że tak uważasz. Czy możesz napisać więcej w tym temacie? Co przede wszystkim podoba Ci się w firmie? Za co ją cenisz?

Maciek

Oczywiście, że warto, a czemu miałoby nie być, firma jest świetna pod wieloma względami i tak trzeba ją odbierać, ja przynajmniej tak ją widze i dzieki temu jest ok :)

Finnas

Firma zajmuje się procesem pakowania mięsa przeznaczonego na sprzedaż. Zastanawiam się ilu Polaków w tego typu firmie pracuje. Mam wrażenie, że ludzie chętnie wyjeżdżają za granicę, mając potwierdzenie, że mogą tam więcej zarobić. Co prawda nie wiem jak wielkie są to różnice... Ale chyba sami powiecie, że warto?

Sylwia Berk

Witam. Widze,że jest tu mowa o mnie:-)Bardzo mi miło z tego powodu:-)Proszę nie kłócić się o moje pochodzenie, ponieważ ja nie pochodzę z żadnego Pościenia Wsi tylko z Zamionu w województwie mazowieckim.Więc proszę nie rozpowszechniać kłamstw na mój temat.Pozdrowienia z Norwegii:-)

storen

nie płakać beksy nie załatwili wam pracy to dalej pracować w Anglii za marne funty

Marian Koniuszko

nic dodac, nic ujac (usunięte przez administratora) w necie zadnych ogloszen nie ma od dawna o rekrutacji do nk,bo trzeba miec znajomosci z tymi super wsiowymi burasami Słowacy ich po prostu nienawidzą a głupie Polaczki sie ich boja!

Rany Julek

Spróbuj koczi a sam sie przekonasz, czy tam wskoczysz bez wtyków! Jak Ci sie uda, to pochwal sie nam wszystkim! Powodzenia!

Maksiu

Zgadzam się z Tobą DOBEK! Chamy wstydzą się swojego wiechurowego pochodzenia i dlatego się rzucają, jak dzikie świnioki! HE,HE,HE!!! Prawda jest jednak tylko jedna - CHAMA ZE WSI WYGONISZ, ALE WSI Z CHAMA, TO JUŻ NIE DA RADY!!! POZDRAWIAM WIEJSKIE BYDŁO Z NK!!!

@Maksiu

my ze wsi nie wypieramy się swego pochodzenia u nas wychowanie i kultura przekazywana jest z ojca na syna natomiast u ciebie najwyraźniej brak kultury i wychowania przekazywany jest z dziada na dziada pozdrawiam ze Storen

DOBEK

"LALECZKO" OD PŁUGA ODJĘTA! NIE PISZE SIĘ PO "PIWRWSZE", TYLKO PO PIERWSZE! KUMANO????????? PO DRUGIE GRUBO SIĘ PICZO MYLISZ! Z POŚCIENIA WSI, POCHODZI ŻONKA WODZA PAKSALU-BERKUTA! MÓWIĄ NA NIĄ "PELARGONIA". I CO TY NA TO? W CELU POPRAWY PISOWNI POLSKIEJ, POLECAM STRONKĘ NA FB, PROF.JANA MIODKA! POWODZENIA (usunięte przez administratora) D HA DET BRA!

laleczka

Po piwrwsze Poścień Wieś leży w woj. mazowieckim. Po drugie z Pościenia Wsi nie pracuje tam ani jedna osoba. A po za tym żal mi ciebie ponieważ musisz miec bardzo nudne życie gdyż interesujesz się innymi.

może i wiocha może i PEGEROWCY bo tak to się pisze analfabeto ale jedno jest pewne za swoje życiowe porażki nie obarczamy innych i nie płaczemy na forach bekso pozdrowienia ze Storen

mmmmmmmmmmmm

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne (usunięte przez administratora) PGREROWCY kazdy gada z olsztyna a to wiocha

a co geju nie poradziłeś sobie na zawieszaniu i wpadłeś na forum się wypłakać biedactwo pracować mu kazali

JOBER

LUDZISKA DROGIE!!! DROGIE LUDZISKA!!! JEŚLI NIE MACIE WTYKÓW W TYM SYFIE, JAKIM JEST NK, TO NAWET SOBIE NIE ZAWRACAJCIE GŁÓWKI. ŻEBY SIĘ TAM DOSTAĆ, TO TRZEBA,PRZEDE WSZYSTKIM POCHODZIĆ Z WOJ.WARM.-MAZ.A NAJLEPIEJ Z: OLSZTYNA,KIEŹLIN, ZAWROTÓW, POŚCIENIA WSI, KOŁODZIEJOWEGO GRĄDU ITP.ZADUPIA! OPRÓCZ TEGO, WARUNKIEM NIEZBĘDNYM JEST ZNAJOMOŚĆ Z SAMYM WODZEM BERKUTEM LUB ADIM KARALUCHEM!!! JEŚLI WIĘC SPEŁNIASZ POWYŻSZE WARUNKI, TO NIE MASZ SIĘ JUŻ CZYM MARTWIĆ!!! POGADAJ Z CH.................................................ŁOPAKAMI I DO ROBOTY!!! JOBE,JOBE!!! :-D

JOBER

DROGI GALLU! BARDZO MI PRZYKRO,LECZ PLOTKI MNIE NIE INTERESUJA. JEDYNIE PRAWDA, NAWET TA NAJGORSZA, JEST NAJWAZNIEJSZA! TAKIE ZAWIRUSOWANE GOWNA,TO SOBIE PRZESYLAJ SWOIM WIEJSKIM ZIOMUSIOM OD PLUGA! POWODZENIA ZYCZE!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Norsk Kylling - Storen

• Jak się pracuje w Norsk Kylling?

Zobacz opinie na temat firmy Norsk Kylling tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Norsk Kylling?

Kandydaci do pracy w Norsk Kylling napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Norsk Kylling