Norsk Kylling

Storen

Opinie o Norsk Kylling

Paulina

@Maciek według Ciebie firma jest 'świetna' pod wieloma względami. To bardzo dobrze, że tak uważasz. Czy możesz napisać więcej w tym temacie? Co przede wszystkim podoba Ci się w firmie? Za co ją cenisz?

Maciek

Oczywiście, że warto, a czemu miałoby nie być, firma jest świetna pod wieloma względami i tak trzeba ją odbierać, ja przynajmniej tak ją widze i dzieki temu jest ok :)

Finnas

Firma zajmuje się procesem pakowania mięsa przeznaczonego na sprzedaż. Zastanawiam się ilu Polaków w tego typu firmie pracuje. Mam wrażenie, że ludzie chętnie wyjeżdżają za granicę, mając potwierdzenie, że mogą tam więcej zarobić. Co prawda nie wiem jak wielkie są to różnice... Ale chyba sami powiecie, że warto?

Sylwia Berk

Witam. Widze,że jest tu mowa o mnie:-)Bardzo mi miło z tego powodu:-)Proszę nie kłócić się o moje pochodzenie, ponieważ ja nie pochodzę z żadnego Pościenia Wsi tylko z Zamionu w województwie mazowieckim.Więc proszę nie rozpowszechniać kłamstw na mój temat.Pozdrowienia z Norwegii:-)

storen

nie płakać beksy nie załatwili wam pracy to dalej pracować w Anglii za marne funty

Marian Koniuszko

nic dodac, nic ujac ( usunięte przez administratora ) w necie zadnych ogloszen nie ma od dawna o rekrutacji do nk,bo trzeba miec znajomosci z tymi super wsiowymi burasami Słowacy ich po prostu nienawidzą a głupie Polaczki sie ich boja!

Rany Julek

Spróbuj koczi a sam sie przekonasz, czy tam wskoczysz bez wtyków! Jak Ci sie uda, to pochwal sie nam wszystkim! Powodzenia!

Maksiu

Zgadzam się z Tobą DOBEK! Chamy wstydzą się swojego wiechurowego pochodzenia i dlatego się rzucają, jak dzikie świnioki! HE,HE,HE!!! Prawda jest jednak tylko jedna - CHAMA ZE WSI WYGONISZ, ALE WSI Z CHAMA, TO JUŻ NIE DA RADY!!! POZDRAWIAM WIEJSKIE BYDŁO Z NK!!!

@Maksiu 17.08.2014 22:51

my ze wsi nie wypieramy się swego pochodzenia u nas wychowanie i kultura przekazywana jest z ojca na syna natomiast u ciebie najwyraźniej brak kultury i wychowania przekazywany jest z dziada na dziada pozdrawiam ze Storen

DOBEK

"LALECZKO" OD PŁUGA ODJĘTA! NIE PISZE SIĘ PO "PIWRWSZE", TYLKO PO PIERWSZE! KUMANO????????? PO DRUGIE GRUBO SIĘ PICZO MYLISZ! Z POŚCIENIA WSI, POCHODZI ŻONKA WODZA PAKSALU-BERKUTA! MÓWIĄ NA NIĄ "PELARGONIA". I CO TY NA TO? W CELU POPRAWY PISOWNI POLSKIEJ, POLECAM STRONKĘ NA FB, PROF.JANA MIODKA! POWODZENIA ( usunięte przez administratora ) D HA DET BRA!

laleczka

Po piwrwsze Poścień Wieś leży w woj. mazowieckim. Po drugie z Pościenia Wsi nie pracuje tam ani jedna osoba. A po za tym żal mi ciebie ponieważ musisz miec bardzo nudne życie gdyż interesujesz się innymi.

może i wiocha może i PEGEROWCY bo tak to się pisze analfabeto ale jedno jest pewne za swoje życiowe porażki nie obarczamy innych i nie płaczemy na forach bekso pozdrowienia ze Storen

mmmmmmmmmmmm

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] PGREROWCY kazdy gada z olsztyna a to wiocha

a co geju nie poradziłeś sobie na zawieszaniu i wpadłeś na forum się wypłakać biedactwo pracować mu kazali

JOBER

LUDZISKA DROGIE!!! DROGIE LUDZISKA!!! JEŚLI NIE MACIE WTYKÓW W TYM SYFIE, JAKIM JEST NK, TO NAWET SOBIE NIE ZAWRACAJCIE GŁÓWKI. ŻEBY SIĘ TAM DOSTAĆ, TO TRZEBA,PRZEDE WSZYSTKIM POCHODZIĆ Z WOJ.WARM.-MAZ.A NAJLEPIEJ Z: OLSZTYNA,KIEŹLIN, ZAWROTÓW, POŚCIENIA WSI, KOŁODZIEJOWEGO GRĄDU ITP.ZADUPIA! OPRÓCZ TEGO, WARUNKIEM NIEZBĘDNYM JEST ZNAJOMOŚĆ Z SAMYM WODZEM BERKUTEM LUB ADIM KARALUCHEM!!! JEŚLI WIĘC SPEŁNIASZ POWYŻSZE WARUNKI, TO NIE MASZ SIĘ JUŻ CZYM MARTWIĆ!!! POGADAJ Z CH.................................................ŁOPAKAMI I DO ROBOTY!!! JOBE,JOBE!!! :-D

JOBER

DROGI GALLU! BARDZO MI PRZYKRO,LECZ PLOTKI MNIE NIE INTERESUJA. JEDYNIE PRAWDA, NAWET TA NAJGORSZA, JEST NAJWAZNIEJSZA! TAKIE ZAWIRUSOWANE GOWNA,TO SOBIE PRZESYLAJ SWOIM WIEJSKIM ZIOMUSIOM OD PLUGA! POWODZENIA ZYCZE!!!

rawicz

ostatnie wzmianki jakie znalazłem w internecie o możliwych ofertach z Norsk Kyling są z 2008, więc dawno temu...

jermo85

Megi - 2012-10-16 19:40:16 Ja bardzo chciałabym pracowac w tej firmie, może ktoś podac jakies namiary na nią, jestem obecnie w Norwegi , mieszkam jakiesz 15 km od Storen, jestem jezdna. Czy można podejść do tej firmy i zostawić CV, a może ktoś może pomóc w załatwieniu tam pracy, napewno sie odwdzięczę. Pozdrawiam i czekam na jakies wskazówkitez jestem ciekawy jak sie tam dostac bo mieszkam nie daleko cos tam pisano o Adecco wiec chyba najpierw tam sprawdze ale jak cos ktos wie to prosze pisac :)

Megi

panteraa

Ciężko w Norsk Kylling ?? Haha tu jest taka lekka praca, że nikt nie powinien narzekać . Ludzie w którym Støren wy jestescie ? Co drugi weekend mozna powiedziec ze Støren lekko tętni życiem . Ale niew każdy . To mała miejscowość, dla niektorym wiocha, dosyć ładna , ale nic się tu nie dzieję. Chcesz zeby w weekend coś sie działo, to albo w wiekszym miescie, albo nie w Norwegii. Bo tu imprezy nie sa do białego rana jak w Polsce. Prace w Norsk Kyllig polecam, chodz łatwo się dostac nie jest . Pozdrawiam .

basia

hej, no przecież w Norsk Kylling jest to samo tak? Też rozbiór drobiu i też nie jest łatwo, nigdzie nie jest łatwo - tak sądzę, domyślam się, choć nie wiem. Ja mam za to pytanie o kontakt do tej firmy ?Ktoś coś wie? Podałabym e-mail, ale to gdy ktos zadeklaruje pomoc, odwdzięczę się.

witam, Czy ktoś może mi powiedzieć coś wiecej o pracy w Norsk Kylling AS w Storen? rozważam wyjazd do pracy w tej firmie. Bede wdzieczna za informacje na mój adres e-mail: ek695@wp.pl Pozdrawiam Ewa

JJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ

GIERA CHYBA NIE W TYM STOREN MIESZKASZ HEHE.JAKIE MIASTO TĘTNIĄCE ŻYCIEM TO WIOCHA GDZIE NIC SIĘ NIE DZIEJE.ALE PRACA TU OK I ZAROBKI TEŻ

Nowy1234567

Hej!! Czy ktos pracuje w Storen jeszcze?? Prosze o opinie jesli ktos pracuje przez Adecco--jak wywiazuja sie z platnosciami??

k...

a jak sie tam dostac??obecnie pracuje w Norwegi, ale na polskich warunkach.Bardzo chce zmienic ta prace, ale nie jest łatwo...pracuje przy rozbiorze drobiu , pakowanie, filetowanie itp...

koshhenn

a czy jest nadal rekrutacja?

Maciek

Zgadzam sie z poprzednicza. Praca lekka i prosta, mili ludzie, poprstu super atmosfera. Zarobki super. Ludzie, ktorzy tutaj pracuja wiaza sie z ta firma na dluzej.Pracuje tutaj masa mlodych ludzi, wlasnie przez to ze praca nie wymaga wiekszego wysilku. Poprostu az ciezko odejsc. Z urlopami bez problemu. Jak chcesz to mowisz i jedziesz na wakacje do Polski. W lepszej firmie jeszce nigdy nie przyszlo mi robic. Polecam!! Wpadajcie do Norsk Kyllinga!!!

Giera

Firma wprost rewelacyjna, zarobki zdecydowanie adekwatne do wykonywanej pracy. Wszystko w sterylnych warunkach, bardzo mila atmosfera pracy. Miasto zas w weekendy tetni zyciem, wiec nikomu sie tu nie bedzie nudzilo. Z pelnym sumieniem moge serdecznie polecic ten zaklad pracy :). - Giera.

Zostaw opinię o Norsk Kylling - Storen

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Norsk Kylling