Opinie o Zentiva Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Zentiva Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zentiva Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zentiva Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Tomasz

Jakimi autami jeżdżą Przedstawiciele, a jakimi kierownicy regionalni ?

@ja

Czemu w sumie nie corolle? :( I ten silnik lepszy to jaki, lepsze spalanie jest?

Rozmowa rekrutacyjna bardzo konkretna Ok 45min, pytania pozwalająca poznać potencjalnego kandydata, jego sposób pracy i doświadczenia. Pierwszy etap z Kierownikiem regionalnym a następnie drugi etap z FFM i HR BP.

@:)

Kurcze, czyli doświadczenie jest tu bardzo brane pod uwagę? Ja chciałabym zacząć swoją przygodę z pracą jako przedstawiciel handlowy i szczerze na tym stanowisku nie mam żadnego doświadczenia. Myślicie, że moja aplikacja byłaby brana pod uwagę czy raczej nie mam co liczyć na odpowiedź?

Kazimierz Nowy wpis

Interesuje mnie praca jako przedstawiciel medyczny. Mają w kliku lokalizacjach, mnie akurat pasuje Gorzów. Widziałem że prócz robienia celów sprzedażowych jest też przeprowadzanie szkoleń i prezentacji w środowisku medycznym. Jest wcześniej szkolenie na ten temat żeby nie być rzuconym od razu na głęboką wodę?

Magda g Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.

Aktualnie jest sporo wakatów na całą Polskę może coś ktoś bliżej w tym temacie? Jakie są realnie warunki pracy? Czy management jest okej czy może przerost formy nad treścią?

Obecnie w sieci jest kilka otwartych rekrutacji na posadę medical representative. Liczę, że kto mi tu napisze, jak to jest z tym programem emerytalnym. Jest taki dodatek w ogłoszeniu, ale czy to jest tak, że jak ktoś się zwolni to ta kasa z tego konta przepada? Czy jest wypłacana na odchodne? Generalnie dajcie znać, jak to działa.

Czy na etacie specjalisty ds. obsługi klienta te obowiązki odnośnie reklamacji muszą być wykonywane tylko na podstawie znajomości przepisów? Chodzi mi o to czy trzeba być dodatkowo specjalistą ds. reklamacji czy wystarczy właśnie znajomość samy regulacji. Jako benefit oferują dodatkowe świadczenia socjalne, ale co to takiego dokładnie jest i w jakich kwotach?

Przedstawiciel medyczny

Bardzo profesjonalna rekrutacja. Pierwszy etap to rozmowa face to face z przyszłym szefem. Trwała kolo 60min. Rozmowa zaczęła się od przedstawienia szczegółów na temat histori terenu i powodu poszukiwania pracownika (zgadzało się w 100% z informacjami które uzyskałem od innych pracowników). Dużo konkretnych pytań o dotychczasowe doświadczenie, wyniki, kilka pytań behawioralnych, kilka case study. Bardzo sympatyczna atmosfera. Drugi i ostatni etap to teams (pewnie ze względu na pandemię). Uczestniczyła szefowa HR i z Field Force Manager. Rozmowa też godzinna, ale w dużo szybszym tempie. Bardzo przenikliwe i konkretne pytania, ale bardzo profesjonalne. Atmosfera zmienna - na początku dość oschła, pd koniec bardzo miła.

Jak wyżej.

Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.

Na początek pracy przedstawiciela medycznego, cele są jakoś realnie ustalone? Bo wiadomo, że na początek trochę gorzej idzie niż po pewnym czasie przepracowanym na tym stanowisku. Przeglądam właśnie ofertę na pracuj.pl na rejon Częstochowy. Trochę znam branżę, bo kilka lat pracowałem, ale pierwsze widzę, że dostaje się kartę kredytową. Co można nią opłacać i jakie są limity?

Seba

Na jaką pensję można liczyć obecnie na stanowisku przedstawiciela medycznego? Tylko błagam,konkretnie, a nie ile sobie wynegocjujesz.

Ile można zarobić na Przedstawiciel medyczny w mieście Nowy Targ?

Wanda
@:)

Ile w sumie jest etapów? Kiedy przedstawiają warunki zatrudnienia? Chciałabym też się dowiedzieć czy podczas tej rekrutacji trzeba wykonać jakieś zadania praktyczne? Dasz znać?

Aka
@Wanda

Są 2 etapy

@:)

Jest oferta na Wroclaw do CNS? Warto czy nie ? Jakie warunki obecnie ?podstawa o czy premia możliwa? Kierownik spoko czy szkoda zdrowia? Bede wdzięczna za odpowiedź.

Gosia

Zentiva ma dobry socjal. Firma dobra na start, jak ktoś wcześniej napisał i to tyle. Jeśli masz doświadczenie, chcesz je wykorzystac i chcesz się rozwijać, to nie w tej firmie :) Czytajcie komentarze dokładnie.

@Gosia

Możesz powiedzieć dlaczego nie można wykorzystać swojego doświadczenia? Co w tym ogranicza pracownika? Co do rozwoju to nawet na start nie ma żadnych szkoleń?

Hela

Wszystko zależy od tego jakiego masz szefa. W jakim dziale pracujesz. Tak jest wszędzie. Zentiva jest firmą generyczna. Dobra na start. W Zentiva jezdza skodami: octavia i superb, w zależnosci od stanowiska. Mozna jezdzic prywatnie, jak w wiekszosci firm.

@Hela

A jak prywatnie to czy za jakieś koszty eksploatacji firma dopłaca?

@Sylwia

Użytkujesz samochod sluzbowy prywatnie i firma ma Tobie jeszcze za to placić.

Gabriela

Cześć, mam prośbę do osób, które są dobrze zapoznane z pracą w firmie. Możecie powiedzieć, jak mniej więcej wygląda praca przedstawiciela Medycznego? Na jaki etat pracujecie, ile godzin dziennie?

Rekrutacja to kpina!!!!

Logujesz się na jakąś stronę co wygląda jak urząd pracy 30 lat temu i nie możesz założyć konta, które jest wymagane do aplikacji ale za to co chwile wyskakują okienka żeby się dopisać do spamu firmy!!! MASAKRA!!!! powodzenia z szukaniem frajerów, firma krzak, nikt tego tworu nie może potraktować poważnie, dobrze że nie życzą sobie listu motywacyjnego pocztą.

GP 3 lata

Czas szybko płynie. Chciałam podzielić się szczerą opinią: W Zentivie pracuje się nie najgorzej, mimo, że pracy jest dużo. Leki rozpoznawalne wśród lekarzy. Samochody to Skoda Octavia. Pensja przeciętna, mogłaby być wyższa. Kierownik krajowy na plus, dobry kontakt. Ludzie w większości pomocni. Rada dla kandydatów: Jeżeli cenicie sobie zdrowie psychiczne, poważnie przemyślcie współpracę z kierowniczką regionalną ze Słupska B. Najgorsza, ze wszystkich dotychczasowych przełożonych.

@GP 3 lata

Czyli tylko ten region odradzasz? jest szansa na doprecyzowanie tej przeciętnej pensji? wtedy już będzie wszystko wiadomo...

Tomasz

Jakimi autami jeżdżą Przedstawiciele, a jakimi kierownicy regionalni ?

Dżefrej
@Tomasz

Auta są granatowe.

O
@Dżefrej

Auta nie są granatowe.Przedstawiciele podczas wymiany aut wybierają sobie kolory,wiec są roznorodne.

Ilona
@O

o, fajnie że ma się wpływ na to jakie będą auta. A co ile oni wymieniają auta dla przedstawicieli?

@Tomasz

PM mają Skody octavie . Jesłi awansujesz na partnera to masz octavie z lepszym silnikiem RKS maja Skody superb

@ja

Jadwiga

Jest nowe ogłoszenie na repa na Warszawę na pełny etat. Do której linii i czy warto?

STAŻ

Czy od stażystów wymagana jest znajomość języka angielskiego? Czy jest potrzebny w pracy? (chodzi szczególnie o dział Sales & Marketing)

@STAŻ

To można tam odbyć staż? Wiesz o tym coś więcej?

Zuzanna

Na teren Garwolina do jakiej linii jest wakat? Jakiego poziomu wynagrodzenia można oczekiwać?

Cecylia
@Zuzanna

I na Sochaczew jest wakat.

Balbina
@Cecylia

I na Ciechanów.

Tycjana

I do UROGIN na Siedlce.

U
@Zuzanna

I do URO ONCO na Warszawę.

@U

I na każdej można liczyć na tę samą stawkę? Bo widzę, że pytała o potencjalne wynagrodzenie, nikt nie odpowie?

Dagmara

Czy w Zentivie można wynegocjować od razu umowę na czas nieokreślony?

Żaneta
@Dagmara

Raczej nie.

O
@Dagmara

Nie

Aleksandra
@Żaneta

pierwsza standardowo na 3 miesiące ? dopiero potem na 6 i trzecia jest już bezterminowa, tak jest?

Były Pracownik

Kiedyś super firma.Po zmianach managerów tragedia po prostu.Kolesiostwo,zastraszanie,zatrudnianie koleżaneczek,totalny brak profesjonalizmu.Plany z kosmosu. Nie polecam.

@Były Pracownik

Cała prawda o tej firemce

Zostaw merytoryczną opinię o Zentiva Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Zentiva Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zentiva Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zentiva Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zentiva Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zentiva Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zentiva Polska Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Bonifraterska 17
    00-203 Warszawa

Zentiva Polska Sp. z o.o.