PPUH VOIGT Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o PPUH VOIGT Sp. z o.o.

Rafi Nowy wpis

Cześć. Przeczytałem tu takie warunki: pojazdy - VW caddy, pensja - 2500 na rękę, liczba godzin dziennie w pracy 10-11, za korzystanie z auta miało być potrącane z pensji + minimum dwa województwa. Piszący nie wyjaśnił o jaką robotę chodzi, ale możliwe, że jakiegoś PH. No ale tak miało niby być już prawie 4 lata temu. Co nowego od tamtej pory w warunkach korzystania ze służbowego auta i wielkości terenu do obsługi? Jak długi potrafi być dzień pracy i w jakiej wysokości mogą być zarobki?

Prawdomówny Nowy wpis

Czytajcie bo firma zaraz usunie post, ale napisze się znowu. FIRMA pt równi i równiejsi. Robić trzeba na biurowych. Firma wprowadziła w połowie kwietnia wolne piątki, ale tylko dla biurowych skracając stopniowo godziny pracy. Teraz produkcja, serwisancji, handlowcy pracują na pozostałych. W sumie to już o dobre dwa tygodnie wolnego są w plecy. Miały być rekompensaty i nic. Oczy się tylko mydli (usunięte przez administratora) Narzeka się na atmosferę między pracownikami, a podziały ZARZĄD sam tworzy. Konkretów brak - mieli tyle czasu aby coś przygotować a tu uśmiech i testowanie ale cierpliwości ludzi. Podziały podziały i pr na zewnątrz (usunięte przez administratora)

Czy w PPUH VOIGT Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Zbychu Nowy wpis

Firma Voigt gwarantuje niezmiennie od lat wypłatę wynagrodzenia raz w miesiącu - zawsze w terminie.

Danuta Nowy wpis
@Zbychu

Którego dnia miesiąca :-) ?

Karol

Cześć, nie polecam tego pracodawcę. Szkoda życia i zaangażowania.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w PPUH VOIGT Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Jonasz

Podpowiedzcie czy firma prowadzi teraz rekrutacje, jaka atmosfera i czy można liczyć na umowę o pracę?

Oriob
@Jonasz

Nie ma rekrutacji w wręcz przeciwnie

Nikt

Pojazdy VW caddy Pensja 2500 na rękę Liczba godzin dziennie w pracy 10-11 Za korzystanie z auta jest potrącane z pensji Minimum dwa województwa

Polak

Rzeczywiście rozmowa kwalifikacyjna na kolanie, hol jakiegoś pensjonatu czy motelu. Ale to mało ważne. Dziwne testy do rozwiązania (jakaś łamigłówka typu zagadki z "Przyjaciółki"."Misia"). Ewidentny zamach na moją inteligencję. I po rozmowie. Owszem zaraz miała być odpowiedź. Oczywiście nie było!!!Minął jeden tydzień i drugi. Dzwonię. Okazuje się, że koleś miał zadzwonić ale coś tam, coś tam....Poza tym już mają super kandydata i wybór padł właśnie na niego. Tak to było. Mało poważnie. Teraz zamieszczają znowu oferty pracy w firmie na portalach. A na stronie piszą o nie prowadzeniu rekrutacji. Niech się ktoś zdecyduje która informacja jest prawdziwa.

Marcel

Czy są jakieś szanse na pracę w firmie? Podpowiedzcie czy warto składać cv.

Helena
@Marcel

Marcel, swój komentarz dodałeś już niecałe dwa miesiące temu. Czy od tamtego czasu zdecydowałeś się na złożenie aplikacji do firmy PPUH VOIGT? A może już dostałeś odpowiedź i jesteś po odbytej rozmowie rekrutacyjnej? Podziel się na forum swoim progresem.

niedzoszły pracownik

Odradzam udział w spotkaniu rekrutacyjnym na stanowisko przedstawiciela handlowego HORECA. Odbywa się ono w galerii handlowej, w restauracji na holu głównym, gdzie nie można nawet skupić myśli.(usunięte przez administratora) O warunkach płacowych nie dowiecie się niczego, bo to przecież jest tak tajne, że wymaga drugiego etapu spotkania. Dowiecie się za to, że musicie znać chemię, że firma ma zasady i politykę korporacji, że handlowiec ma około 4 województw, i że firma jest na tyle poważna, że musi nazywać swoje działy "dywizjami" - swoją drogę dobrze, że to nie szwadrony na przykład. Na koniec rozmowy, dość sztywnej(usunięte przez administratora)stwierdził, że firmie się śpieszy, więc do dnia kolejnego będzie informował o rezultacie rozmowy, nawet jeśli będzie on negatywny. Minął miesiąc, a (usunięte przez administratora)chyba w związku z pośpiechem, zapomniał zadzwonić czy napisać maila.

Szukająca pracy

Czy rekrutacja na doradcę handlowego w pomorskim zakonczyla się znalezieniem pracownika? Aplikowalam...

@Szukająca pracy

Uprzejmie dziękujemy za zainteresowanie pracą w firmie Voigt. Informujemy, że proces rekrutacji został zakończony. Zachęcamy do monitorowania naszych ofert jak i do przyszłych rekrutacji.

Szukająca pracy
@PPUH VOIGT Sp. z o.o.

Dziękuję za odpowiedź.

Daniel

Lubię atmosferę w PPUH VOIGT Sp. z o.o. za: Używam środków tej firmy od lat i uważam że są doskonałe,używam ich do czyszczenia samochodow a także w domu.

Julita
@Daniel

Mimo, że wątek dotyczy warunków pracy w danej firmie to opinie klientów są także bardzo istotne dla użytkowników. Co mógłbyś nam jeszcze powiedzieć na temat VOIGTu? Nierzadko zdarzają się sytuację, że osoby, które są usatysfakcjonowane usługami/produktami firmy, sami podejmują pracę w danym przedsiębiorstwie. Rozważałeś może wysłanie aplikacji do VOIGTu?

Ulka

Tak świetna praca, że nie zależy nikomu na pisaniu? Myślałam, że dowiem się coś więcej.

Jerzy

Czy tak dobrze pracuje się w firmie i nie ma chętnego żeby napisać cos od czasu do czasu?

Nelson mandela

Napiszcie cos wiecej o stanowisku doradcy w firmie voigt

Julita

@Zainteresowany - piszesz o kolejnym etapie rekrutacji w firmie PPUH VOIGT Sp. z o.o. Mógłbyś przybliżyć jak wygląda cały proces, przez który przeszedłeś? Osoby chcące aplikować na potencjalne oferty pracy w Zabrzu mogłyby skorzystać z Twojego doświadczenia.

Kolo

Sprzedam bony żywnościowe na 25 lecie firmy Voigt ponieważ słyszałem że jedzenie jest limitowane. Sprzedaż kanapek w trakcie imprezy po prawej stronie namiotu. Alko gratis przy zakupie 2 kanapek

Ponad hejterami
@Kolo

Kolo .... treść Twojego posta określa poziom Twojej inteligencji i prostoty.... Internet jest idealnym można by wiedzieć miejscem dla wszelkiego rodzaju frustratów, plujących jadem desperatów .... żal mi takich ludzi .... A będziesz na tej imprezie ??? weź może ze sobą kanapki aby Cię głód nie zmorzył .....będziesz patrzył/a w oczy swoim kolegom i Zarządowi ??!! Nie zadław się tylko tym jadem bo przykro by było stracić takiej życzliwej osoby ..... P.S Internet już nie jest miejscem anonimowym .... wiesz coś o tym ??? ..... i weź jakieś lekcje hejtowania bo to co piszesz jest słabe ;-) / nie wiesz co to hejt ??, podpytaj wujka google/

Kacy

Ponawiam pytanie kolegi: Czy mógłby ktoś napisać bez obijania w bawełnę ile zarabia pH na kanale horeca . Jakie auto, czy można korzystać z auta po godzinach pracy i wekenndy . Ile wynosi baza klientów i ile średnio wizyt robi sie dziennie. Jak marka jest postrzegana przez klientów . Dzięki

Witam. Wybieram się na kolejny etap rekrutacji do firmy Voigt w Zabrzu. Praca jako PH w obsłudze szpitali i firm sprzątających. Proszę o informację jak z wykonaniem planów, jaka atmosfera, jakie auto (słyszałem że Caddy ale nie wiem czy 2ka czy osobówka) i czy można korzystać prywatnie. Będę wdzięczny za informacje. Pozdrawiam.

Xyz

antek

zwłaszcza, że w Zabrzu i okolicach takich firm nie ma zbyt wiele. Widziałem na ich stronie, że ciągle szukają pracowników. Głównie na wspominane już wcześniej stanowiska: Doradca HoReCa , doradca Handlowy (województwa pomorskie, kujawsko-pomorskie, łódzkie, wielkopolskie).

Zostaw merytoryczną opinię o PPUH VOIGT Sp. z o.o. - Zabrze

• Jak się pracuje w PPUH VOIGT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PPUH VOIGT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPUH VOIGT Sp. z o.o.?

PPUH VOIGT Sp. z o.o.