Opinie o PPUH VOIGT Sp. z o.o.

Julita

@Zainteresowany - piszesz o kolejnym etapie rekrutacji w firmie PPUH VOIGT Sp. z o.o. Mógłbyś przybliżyć jak wygląda cały proces, przez który przeszedłeś? Osoby chcące aplikować na potencjalne oferty pracy w Zabrzu mogłyby skorzystać z Twojego doświadczenia.

Kolo

Sprzedam bony żywnościowe na 25 lecie firmy Voigt ponieważ słyszałem że jedzenie jest limitowane. Sprzedaż kanapek w trakcie imprezy po prawej stronie namiotu. Alko gratis przy zakupie 2 kanapek

Ponad hejterami
@Kolo 03.06.2017 19:06

Kolo .... treść Twojego posta określa poziom Twojej inteligencji i prostoty.... Internet jest idealnym można by wiedzieć miejscem dla wszelkiego rodzaju frustratów, plujących jadem desperatów .... żal mi takich ludzi .... A będziesz na tej imprezie ??? weź może ze sobą kanapki aby Cię głód nie zmorzył .....będziesz patrzył/a w oczy swoim kolegom i Zarządowi ??!! Nie zadław się tylko tym jadem bo przykro by było stracić takiej życzliwej osoby ..... P.S Internet już nie jest miejscem anonimowym .... wiesz coś o tym ??? ..... i weź jakieś lekcje hejtowania bo to co piszesz jest słabe ;-) / nie wiesz co to hejt ??, podpytaj wujka google/

Kacy

Ponawiam pytanie kolegi: Czy mógłby ktoś napisać bez obijania w bawełnę ile zarabia pH na kanale horeca . Jakie auto, czy można korzystać z auta po godzinach pracy i wekenndy . Ile wynosi baza klientów i ile średnio wizyt robi sie dziennie. Jak marka jest postrzegana przez klientów . Dzięki

Zainteresowany

Witam. Wybieram się na kolejny etap rekrutacji do firmy Voigt w Zabrzu. Praca jako PH w obsłudze szpitali i firm sprzątających. Proszę o informację jak z wykonaniem planów, jaka atmosfera, jakie auto (słyszałem że Caddy ale nie wiem czy 2ka czy osobówka) i czy można korzystać prywatnie. Będę wdzięczny za informacje. Pozdrawiam.

Xyz

antek

zwłaszcza, że w Zabrzu i okolicach takich firm nie ma zbyt wiele. Widziałem na ich stronie, że ciągle szukają pracowników. Głównie na wspominane już wcześniej stanowiska: Doradca HoReCa , doradca Handlowy (województwa pomorskie, kujawsko-pomorskie, łódzkie, wielkopolskie).

yupi

Serwis to najcięższa działka łącznie z produkcją- każdy serwisant to powie ale nie głośno i oficjalnie bo boi się o pracę. Tak delegacje są płacone ale pracujesz ponad 8 godzin - a nadgodziny już płacone nie są - a to jest ważna informacja - bo delegacja należy się każdemu kto jest oddelegowany w inne miejsce pracy. A nadgodziny wg firmy się nie należą. Premia-jak wyparcujesz ponad 100% I nikomu nie podpadniesz to dostaniesz tzw "uznaniową". Taka to prwada o SAS.

ktoś

ja tam pracuję, owszem jest nieraz ciężko ..... ale wypłata jest co miesiąc .... jężdże po Polsce po obiektach .... płacą normalnie delegacje ... mamy nowe Caddyki .... a ten co tak marudzi tutaj ..... to chyba nasz kolega ... domyślamy się kto to, bo jemu nic wiecznie nie pasuje .... a każdy nowy to dla niego zagrożenie

ojoj

Tak na pewno jest to dobra praca, a w szczególności w serwisie, zresztą na ostatnią ofertę zgłosiła się tylko jedna osoba haha i wielce rozmowy o pracę..... Jak w domu nie masz psa i rodziny i chcesz stracić wszystkich zanjomych to szczerze polecam

amaro

Jeśli pracujesz dobrze to i masz dobrą premię. Oczywiście pracować trzeba i to ostro, ale jest to doceniane. Takie jest moje zdanie choć nie wszyscy muszą się z nim zgadzać.

an

he he "sowicie pracować i hart ducha" to masz gwarantrowane

były pracownik

Najgorzej to jest w dziale SAS.Tam to istny kierat. Nie wiesz człowieku, że żyjesz. Do tego donosicielstwo, kapownictwo. By jeszcze opierało się na prawdzie to rozumiem ale to wymysły Tomasza Z. - konfidenta. Jeśli jesteś bezdomny, nie masz rodziny, znajomych lub przyjaciół i jesteś ofiarą losu,wal śmiało z CV do firmy VOIGT

Odradzam pracę - poprzednia opninia z 24 czerwaca - 100% prawdy, wracasz w nocy i rano stawiasz się w pracy - nie ma mowy o zachowaniu 11 godzin przerwy. Wyzysk i łamanie prawa - produkcja w tajemnizy pracowała nawet 1 listopada 2013. Zarabiają dobrze nieliczni - kapusie i usługusy zarządu. Reszta to pensje głodowe a jak dostaniesz premię za pracę to po stopach masz całować i chodzić wdzięczny. Nadgodzin nie wypłacają - hasło przewodnie zarządu to: DOBA MA 24 GODZINY i JEST PRZECIEŻ WEEKEND, który możesz przeznaczyć na pracę. Firma "rodzinna" - nie szanują tego wogóle, że ludzie mają rodziny. Ludzie na wysokich stanowiskach są niekompetenti - mówią o tym w środowsku ale nikt tego nie słucha - na obkoło śmieją się z nich ale co tam. Kreują się na Firmę z niewiadomo jaką Marką - ale to tylko obłuda. Wypowiedzi Pani prezes w mediach to też puste słowa - dbałość o pracowników poniżej normy - kapusie u niej mają dobrze.

Anonim
@anonim 09.07.2014 09:01

A dokładniej jak tam z kompetencjami kadry ??

@Anonim 16.07.2014 21:33
A dokładniej jak tam z kompetencjami kadry ??

kadra to jest tofaszystwo :) wzajemnej adoracji, przerost formy nad treścią, dalej sr.ją niż widzą

Luis

Jeżeli chodzi o HORECA to nie pakuj się w to gówno. Dyertor Horeca oaszołom obiecuje a potem pali głupa że nic nie wie o obietnicach. Jego zastępca też niezły miglanc, ważniak z miodem w uszach. Praca cały czas na wyjazdach za marne pieniądze ale jak tam mówią przecież pracujesz w ekskluzywnej firmie, za mało ekskluzywne pieniądze. Auto służbowe wracacz o 11 w nocy w zimie z delegacji przejeżdzasz obok domu ale musisz je odstawić na drugi koniec miasta do firmy żenada. A na drugi dzień jak się spóżnisz 5 min to opr. Nie widzą nadgodzin za to widzą 5 min spóżnienia Możesz mieć nawet problem z urlopem bo nie dadzą Tobie bo nie, w innym terminie ot tak złośliwie. ZAPOMNIJ O TEJ FIRMIE!!!!!! Nie chce mi się dalej o nich pisać bo mam lepsze rzeczy do roboty

xxx

Interesują mnie szczegóły dotyczące pracy na stanowisku Doradcy HORECA. Wszelkie info mile widziane.

luko

halo rodacy napiszcie co tam słychać w firmie? jak sie pracuje jak zarabia? czy warto składać CV?

ktoś

Wyzysk a pensje głodowe odradzam:/

Zwz

Firma rodzinna bardzo ciężko się dostać i dopóki szefem produkcji był roman bylo super teraz to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Zostaw opinię o PPUH VOIGT Sp. z o.o. - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPUH VOIGT Sp. z o.o.