De Care

Pieńków

Opinie o De Care

Patrycja
użytkownik zarejestrowany

Jakiś czas tego @zainteresowany pisano o pensji ponad przeciętnej i o dobrym pakiecie medycznym. Na wiele pytań zapewne uzyskach odpowiedź dopiero na rozmowie rekrutacyjnej. Pewne jest na pewno to, że szukają ludzi ze względu na rozwój ich działalności.

zainteresowany

Witam Wszystkich Pojawiło się ogłoszenie na PH mazowieckie/podlaskie -jaka podstawa netto -jaka premia netto (co miesiąc?) -ile wizyt dziennie -jak kierownik w tym regionie -jakieś spotkanie, rozliczenia w siedzibie Firmy (jak często, w godzinach pracy, po godzinach?) -jakie auto -pod jakich dystrybutorów pisany jest towar? -jakiś deputat? (co z produktami po terminie, uszkodzonymi?) warto sobie zawracać głowę? skąd zmiana? jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? rozmowa czy jakieś scenki, testy, zadania?

PH

Jeśli chodzi o przedstawicieli handlowych - wynagrodzenie znacznie powyżej średniej w FMCG, po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony, Skoda Fabia/Rapid również do użytku prywatnego, najbogatszy pakiet opieki medycznej w PZU, karta FitProfit. Polecam...

PaTRYK

chyba się zwinęli bo w ogóle nie odbierają tel i nie odpisują na e-maile...maja gdzieś nowych kontrahentów dziwna firma

know
użytkownik zarejestrowany

Wszystko zależy od podejścia @Miejsce, ale skoro dbają o prawidłowe stosunki to już jest dobrze, bo atmosfera jest ważna

PRAWDA

Na szczęście forum to nie twoja własność i nie zabronisz mi tak jak u siebie w pracy czegokolwiek mówić , tym bardziej PRAWDY .

PRAWDA

Ach tak tobie trzeba ufac bo ty najprawdopodobnie przeprowadzasz te rozmowy. Z tego wynika że chyba ludziom - pracodawcom też nie należy ufać perfekcyjnie. A poza tym tekst czytaj ze zrozumieniem.

Prawda

Uważaj na rozmowie kwalifikacyjnej zachęcili mojego znajomego samochodem służbowym , a jak przyszedł do pracy to powiedzieli , ze juz nie otrzyma go i ma dojeżdżać samochodem , który zbiera z Warszawy kilka osób .W związku z tym natychmiast zrezygnował z pracy w tej firmie.

Przemek

Major to zadzwoń to będziesz wiedział ty za to jesteś odważny

Przemek

Wszyscy odważni piszą opinie ale nikt imienia nie ujawni:) Odważni jesteście :)

miśko

Witam, jak tam jest tak na prawdę? Jest sztywno przez szefów, czy pracowników? Jak godziny pracy? Jaka atmosfera- rywalizacji, czy wzajemnej pomocy i wsparcia?

prawda

Pracowałem kilka lat w tej firmie i nie polecam.Atmosfera w pracy nie do zniesienia, brak możliwości rozwoju pomimo bardzo dobrych wyników w pracy.

fakt

Przecież sama to zrobiłaś!Nie podszywaj się ponownie pod niby ludzi poszukujących u was pracy.Fakty mówią same za siebie.

miro

A jak wyglądają warunki pracy PH ?

szukajaca

A moze wie ktos czy sa przyjecia do pracy na produkcje?

sylwuśka
@szukajaca 16.01.2015, 20:14
A moze wie ktos czy sa przyjecia do pracy na produkcje?

tam zawsze sa przyjecia ale goraco odradzam (usunięte przez administratora)

vectra

(usunięte przez administratora) Ta firma daje tylko to że ma fajne produkty w portfolio i tańsze zakupy pracownicze. Nic więcej. (usunięte przez administratora) Zawsze to jakieś doświadczenie ale na szczeście to przeszłość.

aj

Ehh widzę nadal ktoś kto pracował podszywa się za pracujących. Ludzie to da się wyczuć na odległość. Śmieszne, że aż straszne bo naprawdę możecie odstraszyć potencjalnych. Choc moze i dobrze. Inteligentni zrozumia podmuch.

bezradna

Księgowość najwspanialszy dział, one się nie wyjadają, nie wygryzają. Oczywiście są lekiem na " całe zło ". Służą pomocą, ratunkiem na wszystko co dzieje się w koło. Lubie siedzieć( ale za często nie mogę ) na tym taboreczku, wtedy nie biegam :)

Agata

A jak atmosfera i płace (a także rotacja) w dziale księgowości???

rotacja

Rotacja jest w całej firmie. Atmosfera sztywna oziębła i sztuczna.(usunięte przez administratora). Tez nie polecam. Sporo nerwów straciłem i zdrowia. (usunięte przez administratora)

ro
@rotacja 06.11.2014, 08:32

skoro tak dobrze jestes zorietowana w firmie to mam prosbe bys podala mi ile lat czy raczej miesiecy pracuja obecni pracownicy ksiegowosci? i dlaczego firma poszukuje nowego pracownika? czy znow przez lizusostwo?

karola

W tej księgowości to raczej jest rotacja, czy ludzie pracują po kilka lat? Jest jakaś główna księgowa i pracownicy czy jak to wygląda?

jola

A jakie tam pieniądze można zarobić?

Wezyr

Chyba patrzą! Pozdrawiam jednak inteligentnych.

funny
@Wezyr 05.11.2014, 21:53
Chyba patrzą! Pozdrawiam jednak inteligentnych.

daj spokój to był żart. To się wzięło od tego kota na kwejku na co paczy...teraz się tego używa.

Miła

Czytaj uważnie od samego początku.A sama wyciągniesz wnioski.Wszystkie argumenty przewijają się systematycznie przez kilka lat. Tu wszystko jest jasne.Lepszych porad nie znajdziesz nigdzie.

Performance

Marianno a do jakiego działu aplikowałaś?

Jak zwykle

Widzę, że jak zwykle bywa na tego typu forach, nie brak tu osób plujących jadem. A chciałam poznać opinię. Pewnie Ci , co są zadowoleni nie mają czasu na wpis. Zastanawia mnie jedno – skoro aż tak źle się Wam tam pracuje to po co się męczyć? Rzucić to w cholerę i zacząć robić to co się lubi, bądź gdzie się lubi. Personalne obelgi są słabe, niczego nie wnoszą dla potencjalnych pracowników bo nie wiedzą kim jest Pan „X” czy Pani „Y”. Może zamiast krytykanctwa jakieś konstruktywne rady? Pracowałam w wielu firmach, dużych, małych, kwadratowych i podłużnych. Wiadomo, jak wszędzie, kogoś wkurza szef, ktoś zrobiłby coś inaczej, ktoś jest zbyt powolny, a ktoś inny zbyt hop do przodu. My Polacy chyba już tak mamy, że i tak źle i tak niedobrze. Więcej optymizmu życzę lub własnego biznesu życzę

Wezyr
@smartfon 05.11.2014, 21:12
a wiesz co to jest smartfon?

Wiem a czytasz forum? Ponoć nie wolno im korzystać z komórek i pisać sms. Śmiech ogólny, jest ogłoszenie na księgową stąd się tu wziąłem. Szukam pracy od ponad pół roku, kandyduje na wiele ogłoszeń i jak czytam to mnie śmiech ogarnia.Wszędzie to samo.

reksio
@Wezyr 05.11.2014, 21:32

piszesz "wziąłem" czyli jesteś mężczyzna jak się domyślam. Ale oni szukają kobiety na to stanowisko. W pokoju siedzą dwie księgowe. One nie paczą sobie w komputery tak więc jedna drugą nie kontroluje. One są jakby trochę na uboczu bo nie siedzą z całym biurem na piętrze. Ogólnie koleżanki miłe. Jedna ma klucz do tajemniczego magazynku który skrywa wiele skarbów :-) właśnie muszę swoje pojemniczki zabrać :-) Ale sam sie zastanów czy aplikować. Faktycznie jest tak jak piszą. Z telefonu możesz korzystać na obiedzie, ale i tak paczą na Ciebie...

Pracownicy

Wszystko to święta prawda!

Pracownicy

Wszystko to święta prawda!

Obiektywnie

Chyba każdy wie,że wpisy tego rodzaju są umieszczane przez osoby,które niekoniecznie odeszły z własnej woli...Choć i to nie powinno być powodem wylewania jedynie wiadra brudów. Ja cenię sobie pracę w DeCare za możliwość dużego rozwoju zawodowego jaki mi daje, tego,że czuję się tu bezpieczny. Pieniądze zawsze mam na czas, mam duże możliwości zarabianie również poza zwykłą pensją. Pensje są moim zdaniem na poziomie rynkowym, a pracownicy którzy wyróżniają się zaangażowaniem - tak zaangażowaniem ,a nie tak jak niektórzy piszą lizusostwem, donosicielstwem czy liczbą przesiedzianych godzin tacy są naprawdę doceniani. Być może kontrowersyjne były godziny pracy , nie lubiano kiedy ktos po prostu rzucając pracę w toku pędził na złamanie karku do domu i to przez osoby oddalone traktowane jest za wymuszanie,ale odpowiedzmy sobie szczerze w której robocie tak nie ma? Życzyłbym być może trochę więcej luzu pracującym tam, ale nigdy nie napiszę ,że to koszmar do którego bym nie wrócił. Fajna praca,fajni ludzie i możliwości. I naprawdę ja gorąco polecam.

Sushi

Ja zgadzam się z Twoją opinią ponieważ pracowałam kilka ładnych lat w De Care i dopiero teraz pracując gdzie indziej cieszę się że to już za mną, a czas przepracowany w De Care uważam za stracony.

sylwuśka

Landrynka mysle ze donosza na siebie bo cala firma jest rodzina i dookola sasiedzi znajomi itp a kazdy boi sie stracic prace choc pracuje na czarno jak murzyn bez rzadnych praw i wlasnego zdania

landrynka

Zastanawia mnie fakt czemu ludzie pracujący w tej samej firmie donoszą na siebie do właścicieli? Tworzą nieprzyjemną atmosferę w pracy, nie wiem jak tak można.... byś wrogiem drugiego współpracownika. Przecież w tej firmie i tak ciężko się pracuje, dziwne zasady pracy itd to chociaż ludzie nie powinni być dla siebie wilkiem...

ms

De Care to firma z dużym potencjałem, cały czas się rozwija. Będziesz miał możliwość wykazać się w bardzo szerokim zakresie obowiązków, a tym samym zdobyć doświadczenie - a doświadczenie to awanse i wyższe wynagrodzenie. Ja osobiście nie zauważyłem, aby ktoś donosił... Jak w każdej firmie, coś jest do zmiany, ale ta firma cały czas się zmienia... Ja osobiście polecam, chociaż długo tam nie popracowałem - odszedłem na własne życzenie, z przyczyn nie związanych z wykonywanymi tam obowiązkami.

WWW

PRACUJE W TEJ FIRMIE OD 3 MIESIECY

czesław

No faktycznie jest tam taki pacjent. [usunięte przez moderatora] ale pracuje na magazynie.

meduza

Dlaczego nie polecasz? napisz czy złe zarobki czy atmosfera pracy?

łysy

Miałem doczynienia nie polecam,

Zostaw opinię o De Care - Pieńków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie De Care