P.O.T "BUT-S" S. A.

Łódź

Opinie o P.O.T "BUT-S" S. A.

janek
użytkownik zarejestrowany

But-s to znana firma obuwnicza, na ich stronie internetowej jest nowa kolekcja na 2016 rok, musze przyznac, że to bardzo ładne buty.

kulka

oszukiwanie pracowników - do tej pory nie zapłacili naleznych pensji ekwiwalentow za urlopy i odpraw. istnieja a 4 lata temu oglosili niby upadlosc - a pracownicy dostali jak zwykle po d.... ie.nic wiecej tylko banda zlodzieji.

Słowa kojarzące się z tą firmą to (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):wyczerpujaca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako .slaby.. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .mili Od jakiej stawki można negocjować pensję?wcale dja minimalna Najbardziej w tej firmie podobało mi się: nic.. . Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w: ..male zarobki. .

Zostaw opinię o P.O.T "BUT-S" S. A. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.O.T "BUT-S" S. A.